Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość zuza1234
Punani to wnet bedzie miesiac. Lekarz mowil cos konkretnego dlaczego sie to nie goi ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Mellissa czy ja dobrze zrozumialam ze masz jedna piers wyzej niz druga ??mozesz to bardziej opisac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam naklejone stripsy, to tylko 1cm z calej blizny. Teraz nie moge niczym psikac, bo zaklejone, tylko modlic die zeby w te kilka dni sie zasklepilo ;( najgorzej ze z tydzien wylatuje na 5 dni, mam nadzieje ze nic sie tam nie zdarzy ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olagość
Zuza a jak mam tez wode albo krwiaka? i te krosty świadczą o tym...sutki są tak wrażliwe że nie moge ich dotknąć...smaruje linomagiem Widzę ze wszytko u ciebie ok. ale przeraziło mnie to, ze ci ciśnienie spadło i 5 h trwała op...cieszę się ze masz to z głowy i bez bólu tym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKasia
Dziewczyny U mnie juz pogojone. Czym mam natluszczac piersi żeby masowac blizny ? Zuza1234 fajnie że jesteś już po że wszystko jest już ok i że Twoje samopoczucie uległo poprawie:)i Twoje cycuszki są już takie jak być powinny ;) Dziewczyny które w najblizszym czasie będą mialy zabieg trzymam za Was kciuki:) nie denerwować się będzie dobrze dobrze a ból naprawdę jest do zniesienia pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćliana
Zuza i Asi powiedzcie jak sobie radzicie w nocy jak śpicie bo mnie na prawdę plecy bolą :/ czy dam rade spać zupełnie na płasko ? Tej nocy spałam na pół leżąco czyli miała piramidę z poduch poukładaną ale nie sprawdza sie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goscliana ja właśnie się naczytałam o tym spaniu na siedząco ze potem dodatkowo bolą plecy. Ja spałam na płasko tak jak w szpitalu. Plecy nie bolą. Reszta taka obolala jak u ciebie. Czołg na klacie I dwa kamienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Ola jesli cos Cie bardzo niepokoi to uderzaj do lekarza i nie czekaj. Wiem to z doswiadczenia .u mnie bylo takie bulgotanie i uczucie jakby taka kulka plywala na koncu i okropnie tkliwy sutek .tak bardzo ze palcem nie moglam dotknac .Odrazu porobili badania .Takze nie czekaj jesli cos Cie niepokoi i odrazu pisz do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmelissam
Zuza1234 moje piersi są równo tylko jedna od góry jest jeszcze obrzęknięta zupełnie inaczej goi się niż ta druga. Jestem praworęczna i ta prawa pierś jakoś szybciej do siebie doszła a lewą prawie nic nie robię i widzę ż dłużej schodzi opuchlizna...jak pojeżdżę autem to trochę zaczyna pobolewać , nie wiem może mięśnie są słabsze po tej stronie, wysłałabym Ci zdjęcie abyś oceniła ale na zdjęciu tego nie widać... Wiem że ty miałaś problem z tym że piersi były nierówno tak? Czy masz może jakies zdjęcie? Chętnie bym zobaczyła jak to u Ciebie wyglądało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
GoscLiana ja po operacji pierwszej (wtajemniczone wiedza co bylo;)) spalam na siedzaco ,opatra na poduchach. Ale dlugo tak nie wytrzymalam ,bolal mnie kregoslup ,wszystko mnie bolalo od tego spania na siedzaco. potem masc na plecy stosowałam Dip Rilf taka rozgrzewajaca i spalam na plasko tzn mialam dosc konkretna poduszke,ale nie na siedzaco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
Jutro ok 13 mam zabieg,booooje sie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćliana
Dzieki asi28 - zwalam dzisiaj wszystkie poduchy, zostawiam jedna pod głowe i zobaczymy jutro - bo wstać i tak jest cieżko z jakiejkolwiek pozycji wiec co za różnica - spokojnej nocy życzę !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmelissam
Dziewczyny odnoście tej wody o której tu piszecie... Ja przez pierwsze cztery dni miałam coś takiego że jak lekko naciskałam pierś to słyszałam takie chrobotanie i jakby coś się przelewało, ale to samo zeszło nie wiem kiedy... Lekarz powiedział że to powietrze które podczas operacji się dostało i nie ma żadnego powodu do niepokoju...zaza1234 chciałam dopytać jeszcze? Bo Ciebie bolała ta pierś tak? Mnie pierś nie boli tylko bardziej ręka, nie mogę swobodnie jej podnosić tak jak prawą. A co do sutków to też macie takie wrażliwe na dotyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćliana
Dzieki Zuza1234 - czytałam rownież Twoja historie - jesteś bardzo dzielna i chylę czoła - teraz juz na pewno bedzie wszystko dobrze. Zrobię jak mówicie jedna poducha pod glowe i śpię na płasko szkoda pleców bo przez nie mecze sie cały dzien bo nie mogę znaleźć sobie miejsca - nie dość ze obolała z przodu to jeszcze z tylu ! Zmieniam taktykę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
GoscMellissam Mnie ta piers nie bolała zeby bolec sama z siebie,tylko byla bardzo wrazliwa wrecz nawet lekkie dokniecie pallcem to byla tkliwa niesamowicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
GoscLiana tak mysle zrobisz najlepiej :)nie ma sie co meczyc :-) Kasia a jak u Ciebie?wszystko jest ok,piersi się rownają ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
GoscMlissam Nie mam juz tych zdjec ,niechce do tego wracac bo przezylam troche i wolalabym zapomniec .Przeszlam w miesiac dwie operacje,z czego druga ledwo przezylam .Smutny czas dla mnie ,.Po operacji byly rowne,po 3 tyg juz nie . Teraz znow sa proste idealne i oby tak pozostalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmelissam
Czyli nie bolała tylko była wrażliwa na dotyk? A jakie miałaś oprócz tego dolegliwości? Była twardsza? Bo mam rozumieć ze była nierówno z drugą? Nizej? Wyżej? Jak lekarz określił to co Ci się zrobiło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmelissam
Ok rozumiem, jestem pełna podziwu dla Ciebie, ja jestem strasznym bojkiem i od razu zakładam czarny scenariusz, ale u mnie chyba bardziej wyglada to na opuchliznę/ obrzęk poprostu piersi nie goją się jednakowo, tylko te sutki takie wrażliwe na dotyk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olagość
Zuza jutro mam kontrole. Ja byłam tydzień temu na usg i było wszystko ok. Nie było płynów, teraz nic nie bulgocze, ale mam sutki obolałe jak na początku karmienia piersią i takie białe krostki malusieńke miejsce w miejsce. Podobno tkliwość bolesna sutków jest możliwa po operacji, poza tym już chyba z piersiami wszystko ok. Ale te sutki...już mnie nawet pacha nie boli, nic nie promieniuje. Jutro się wszystkiego dowiem ale też myślę, że ta tkliwość może być spowodowana noszeniem stanika 24/h Jestem dobrej myśli, ale przeraziło mnie to, że u ciebie też te sutki były takie bolesne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Mellisam u mnie byly powiklania po 3 tygodniach.To znaczy bylo ok a potem jedna podjechala do gory a druga w dol I spuchla wlasnie.Ta ktora spuchla byla tkliwa bardzo i tam wlasnie byl plyn .Generalnie chodziło o to ze poprostu implanty sie przemiescily po 3 tyg. Jeden sie podwinal ,a drugi zjechal w dol i zebraly sie plyny itp. Jesli lekarz tylko twierdzi ze jest ok to nie masz sie czym martwic,w przeciwnym razie napewno zlecilby usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Ola jesli usg jest wporzadku to nie masz sie czym martwic.Trzeba piersi codziennie obserwować ,patrzec czy sa rowne ,czy nie sa zaczerwienione ,czy sutki sa na tej samej wysokosci i czy z boku piers nie robi sie plaska ,czy nie jest jedna bardziej wybrzuszona od gory , czy nie masz biegunki itp. Najwazniejsze zeby nie napinac absolutnie klatki piersiowej ,duzo odpoczywać ,i nawet jak juz nic nie boli nie nadwyrezac sie .Przez dwa miesiace nie podnosic wiecej jak 2 kg .Przez ten czas buduje sie wokol implantu torebka lacznotkankowa ktora przytwierdza implant ,tak ze juz go nic nie ruszy. Gorzej jak po 3 miesiacach piers zacznie twardniec ,wtedy z buta na usg ,zeby wykluczyc cc .A tak jak Ci sie nic nie dzieje i Usg jest wporzadku to dobrze ,nie martw sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olagość
Wiem wiem boje się tej torebki... ale jestem dobrej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Ola a jakie masz implanty ? Podobno te teksturowane sa lepsze bo bardziej je akceptuje nasze cialo i mniejsze ryzyko wytworzenia sie torebki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Ciekawe jak tam Marzena ...Miala miec dzis operacje ,oby wszystko bylo wporzadku i bidulka sie odezwała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Marzenka wszystko ok. Jest po i jutro się pewnie odezwie. Spokojnej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
ASi28 juz pamietam .Mialysmy razem w poniedzialek. Napisz jak sie czujesz ?Boli bardzo czy raczej jest bardziej pozytywnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olagość
Zuza tak mam teksturowane, ale po krwiaku podobno częściej torebka się wytwarza. Taką opinię gdzieś czytałam więc... dmuchać na zimne nie podmucham, ale się martwię. Dziś kupiony pierwszy stanik dla nowych piersi 65F !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza1234 tak miałam w pn. Jutro jadę na zmianę opatrunkow. Boleć to nie boli tylko ten ucisk. Choć w nocy to nie bylam taka bohaterka :). A z myciem włosów - same sobie radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Asi28 .Mi wlosy pierwszy tydzien mył mój mąż. Klękałam przed wanną,glowa w dol i mył. Potem wchodziłam do wanny myłam sie normalnie od pasa w dół. A potem góre mył mi juz gabka noi golil pod pachami bo sama nie umialam odrazu tak rak podnieść do góry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×