Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość Lady OD 350
kurcze nic juz z tego nie rozumiem niektore dziewczyny pisza ze maleja nawet do 3 miesiecy po operacji wiekszosc z was ma taka sama roznice w obwodzie ok 16cm a kazda ma inny rozmiar i przewaznie mniejszy rozmiar implantu niz ja Ja mam 84 cm w 68 pod i to jest 65 E 16 cm a dziewczyny krore maja 20 cm maja mieseczke C/D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leeenia
Mam 90 w biuscie i stanik 60 pos mi sie nie naciaga wiec jest w sam raz srmtad miska tak duza. Czy kros mial podobny problem iz nie mogl polaczyc piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emcia ja tez duzo cwicze i biegam a jak wiadomo biegacze to patyki ..rob cycki i nie mysl o mniejszych niz 300

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leeenia---> jak to nie możesz połączyć piersi. Masz bardzo dużą różnicę między obwodem w biuście i pod. Tak Ci doradził Sierociński? Widzę po stopce, że u niego robiłaś piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leenia zadowolona jestes z Sierocinskiego? Efektu ?. Ja jutro ide do niego na konsultacje. Chcialabym jak najwiecej opinii o nim poznac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emcia26
Leeenia a dałoby radę zebys poslala mi maila z efektem o ktorym piszesz? i jakie mialas wczesniej? mialabym zobrazowanie bo moze mamy podobna budowe klatki piersiowej? moj mail mirabelles@interia.pl bede wdzieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość magda
Hej dziewczyny! Mam planowaną operację na 8 grudnia,czy są tu może kobietki polerowane przez Andrzeja Światkiewicza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość magda
Operowane miało być hehehe Byłam na konsultacji i dr zaproponował mi anatomiczne cyce,swoje mam C ale po porodzie są trochę obwisle,i straciły na jedności, myślę nad okraglymi wkładkami,chce trochę zaszaleć więc myślę nad wkladka duża D bądź mała E czy ma któraś z Was może i chcetnie się podzieli zdjęciami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady OD 350
Dziewczyny po operacji podzielcie sie prosze waszymi doswiadczeniami odnosnie zmian w obwodach po operacji. Jak wasze obwody wygladały zaraz po oraz po miesiacu po 2 i 3 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Magda wyslij mi swoją wyjsciowke ją ci wyśle swoją i efekty okrągłych wkładek m.stokrota@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
Emcia26 wysłałam maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćM
gość z 20.06-10.50 pytałaś o doktora Kasprzyka. tak, robiłam u niego powiększenie i podniesienie. czy jestem zadowolona z zabiegu to Ci jeszcze nie powiem. mój przypadek ponoć był dosyć ciężki, teraz po prawie 2 miesiącach piersi jeszcze nie są równe, więc czekam i mam hwieja co do odczuć....jeżeli masz jakieś pytania to podaj maila odpowiem na każde. pytaj:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samijoe
czy ktoras z was robila operacje u Dr Sierocinskiego i jest niezadowolona z efektu? Zastanawiam sie nad operacja i chcialam wybrac tego wlasnie doktora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaAmi
Samojoe ja mialam zabieg u dr Sierocińskiego i jestem bardzooo zadowolona:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja idę dzisiaj do Sierocińskiego na pierwszą konsultację, to zdam relację jak wrócę ;). Siedzę jak na szpilkach, musicie mnie trzymać ale mocno, bo mnie skręca hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaAmi
Ewelina bede trzymac kciuki,mam nadzieje ze bedziesz zadowolona,jest tam tez taka babeczka,przefajna.O ktorej masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość magda
Gość marzena podaję email : dziubek23@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady OD 350
Marcela 28 jakie ty masz wkladki ? ps ma moze kto emaila Tequili ? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaAmi
Ewelina to prawie zaraz haha.Trzymam mocnoo:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość magda
Dziewczyny które już mają to za sobą podzielily byście się zdjęciami przed i po? Będę wdzięczna e-mail : dziubek23@buziaczek.pl dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, co z Tequilą? Ciekawa jestem jak się biedactwo czuje i czy jest zadowolona z efektu. Odezwij się kochana jak to czytasz. Cały czas trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po konsultacji u dr Sierocinskiego,ogolne wrazenie pozytywne choc mialam wrazenie, ze Pan doktor jest skrepowany, nie wiem czym bo troche uciekal wzrokiem, albo ma po prostu takie usposobienie. W polowie konsultacji bylam jeszcze glupsza niz przed, ale w koncu zdecydowalam sie na implant okragly, bede miec ok 300 cc, implant wkladany przez otoczke, u mnie sie to sprawdzi, bo 3 lata temu mialam zmniejszany przerost sutka po karmieniu. Kanaliki mam juz przeciete, a wiec doktor mowi, ze u mnie to jest wyjscie i blizna bedzie prawie niezauwaxalna niz pod pacha czy piersia. Czucie powinnam tez odzyskac po ok 2 miesiacach w tej okolicy. Podam jeszcze swoje wymiary: 173 cm wzrost, 59 kg, obwod pod piersia 76 cm.Umowilam sie na zabieg 2 lipca, jeszcze tylko konsultacja z anestezjologiem. Nie moge uwierzyc, ze to robie :))))). Sorry za skladnosc, jestem rozemocjonowana i pisze do was spod kliniki z samochodu haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uciekał wzrokiem bo zawstydziłas go swoim biustem i jeszcze musiał go macać ! Mam nadzieje że były umyte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Ewelinka to gratulacje. Wiem co czujesz. Też po konsultacji sama nie wiedziałam gdzie najpierw pisać i dzwonić. Emocje takie że szok. A ile trwała u ciebie ta konsultacja? Już masz termin zabiegu ustalony? Kiedy dolaczysz do grona cycolinek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
No to super. Działacz szybko jak torpedą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaAmi
Ewelina on podobno taki jest wiec uciekanie wzrokiem to u niego normalka:)) a jak pani Elwira? Czyli jestes zdecydowana ,suuper;)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelmo
Ewelina no to bedzemy trzymac kciuki.ja juz sie czuje lepiej,a mija dzisaj 20 dni od pierszej operacji,dzisaj skonczylam 40 lat I mam super prezent.nie odwaezylam sie jeszcze wsiasc za kierownice samochodu.juz nie moge sie doczekac kiedy zdejme ten pas.tak mi uciska pod pachy ze w nocy rece mi drentwieja.Marzenka a kiedy ty kochana bedzesz zmieniala ten stanik pooperacjijny na sportowyj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelmo
Jaami ja to juz dobrze tylko te nocki najgorsze,bo nie nawidze SPAC na wznak.dzewczynki a wlasnie kiedy ja Bede mogla na tym swoim boczku spac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×