Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość Lady OD 350
Elmo Ja jeste juz prawie 5 tygoni po i jak leze na boku to nic nie boli ale spie tak pol na boczku pol na plecach :-) boje sie na boku jeszcze troszke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Ami, tez tak pomyslalam na dalszym etapie wizyty, ze chyba taki jest, ale na poczatku troche mnie to zniechecilo, bo nie czulam sie pewnie. To chyba po prostu zbyt skromny czlowiek :). Elwirka Boska, jak podeszlam do niej ustalic termin i zaplacic za wizyte to siedziala bez butow i zaczela je przy mnie ubierac i komentowac, ze za wysoki obcas :D Swietna jest...:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Elmo ją od początku nosze taki stanik który bardziej przypomina sportowy a nie ten pancerz pooperacyjny. Całe szczęście bo bym nie wytrzymała 12 tygodni w pancerniku. Cieszę się że już u ciebie lepiej. Ją już zaczynam powoli układać się na boki, w środę będzie 6 tygodni. Elmo wszystkiego najlepszego!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaAmi
Ewelinko pani Elwira to babka która wszystko wie i na każde pytanie Ci odpowie:))) Fajnie że się zdecydowałas,mam nadzieję że będziesz zadowolona;))) chcesz to wyślij mi swoją wejściówkę,anecia9383@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaAmi
Goscelmo mi chyba po 3 tyg pozwolili spać na boczku:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami wysylalam Ci moje wyjsciowki hihi, moze je odgrzebiesz :) ew przesle Ci jeszcze raz. Zapomnialam napisac, ze za wszystko zaplace 13 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewelina8222---> czemu piszesz, że w połowie konsultacji byłaś jeszcze głupsza niż przed?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
Ewelina 882 nic nie dostałam:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki ! Te które są już tu długo jak i te nowe :) Nie było mnie sporo czasu tutaj na forum. Chciałam zapytać jak mają się Wasze pomarańczki, czy jesteście na chwilę obecną zadowolone w pełnie operacji i ich obecnego wyglądu? Jak goją się blizny ? :) U mnie pojutrze minie 4 ms od operacji :) Już zapomniałam jak wyglądały pierwsze dni i tygodnie :) Czekam z niecierpliwością na upragnione wakacje :) Bikini już przyszykowane a jak u Wa? :) Kobietki które mają Mentorki, czy też Wasze piersiątka są dość twarde ? Moje są troszkę twarde i chyba nigdy nie powrócę do spania na brzuchu :( a może to się jeszcze zmieni ?Pozdrowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emcia26
Ewelina822 wow ale szybko bedziesz miec ten zabieg! Mam nadzieje ze za niedlugo gdy bedziesz juz po podzielisz sie wrazeniami i efektem jaki osiagniesz;) tez bede jechala na konsultacje do Sierocinskiego ale mysle o wrzesniu. Sierpien 15sty mam swoj slub i uzgodnilam z narzeczonym ze to bedzie moja pamiatka po weselichu hehe takze ja nastepne wakacje jak sie uda bede miec wymarzone piersi. Poki co jestem z Toba myslami!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emcia26
Tequila widzialam w stopce ze mialas implant pod miesien. Mialas takie zalecenia czy sama tak chcialas? Od czego to zalezy? Ktoras dziewczyna (przepraszam juz nie pamietam ktora) pisala ze gdy mam male A to ze tez bede miec pod miesien wkladany. Czy nie przeszkadza to w uprawianiu sportu? Tylko nie bieganiu a chodzi mi o silownie? Orientujesz sie? Bede wdzieczna za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emcia26 Kochana teraz prawie każdy doktor decyduje się na implant pod mięsień. Ja mam w zasadzie górną część implantu umieszczoną pod mięsień a dolna pod gruczoł. Dzięki takiej metodzie implant trzyma mięsień dzięki czemu w przyszłości on się nie przemieści i piersi nie opadną. Co do sportu jak najbardziej nie ma przeciwwskazań, trenuję Crossfit i nie zauważyłam jakiś problemów, lekarz również pozwolił mi powrócić normalnie do treningów po upływie 3 ms.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina822
Emcia, szybko, bo tak chciałam i Pani Elwirka sie mnie pyta, kiedy mam okres, to mowie,ze 6- lipca, to mowi mi, ze robimy 2 więc hahah. Ona jest udana, super babka :) Chce wykorzystac okres wakacyjny, bo mam dwójkę dzieci, wiec okres szkoły trochę odpada. Teraz bede miec pomoc rodziców, dam dzieciaczki do nich na tydzień, a ja w tym czasie bede dochodzić do siebie. Bede miała tez pod miesięń, częściowo, nie wiem od czego to zależy....Więcej się dowiem pewnie przed operacją....Dam znać i podziele się efektami, a jakże ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŚlicznotkaNR1
Ewelina koniecznie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kala
Dziewczyny, 6 lipca mam operacje, 2 tygodnie później moja przyjaciolka planuje spontaniczny wyjazd do Paryza na 4 dni, samochodem tj. ok 1430 km od nas. Pyta czy pojade, a ja nie wiem czy bede mogla juz po 2 tyg jechac samochodem jako pasażer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady OD 350
Tequila 22 odpisalam na meila super ze mozna na silownie wrocic po 3 miesiacach Ja juz nie moge sie doczekac jeszcze 2 i bede mogla :-) powiedzcie dziewczyny moze glupie pytanie jak to jest z kapiela w wannie ? od kiedy mozna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelmo
Tequila ja mam tak samo zrobione,pol pod miesien pol pod gruczal.w lewej piersi mam pekniete male naczynko.lekarz powiedzal ze samo sie wchlonie.I tak ta piers pobolewa.ale jest do wytrzymania,jak naciskam na nia to bardzej boli,a prawa nie boli,i jak piersi twardnieja to nie przyjemne uczucie.nie moge sie doczekac kiedy ten pas obetne.koszmar jakis.dzewczyny jak raz na jakis czas odpne ten pas I posiedze tak troche to cos sie stanie???bo juz nie wyrabiam z tym pasem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam sie dlaczego niektorzy lekarze nie zalecaja noszenia pasa, czy te staniki bez pasa sa "gorsze"? Czy nie ma to wplywu na wyglad piersi? Byc moze szybciej sie obniza, ale czy to oznacza ze bez pasa sie to nie stanie ? Ew pozniej niz z pasem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emcia26
Tequila a mozesz mi wyslac swoja wyjsciowke i efekt po na moj mail mirabelles@interia.pl? Jestem Ciekawa efektu. Ewelina dobrze ze masz takie wsparcie w rodzicach ;) mnie wspiera narzeczony. A bylas jeszcze u kogos procz Sierocinskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emcia, umowilam sie jeszcze do dr Wilgusa- Euroklinika w K-cach na 30 lipca, ale w tej sytuacji juz sie nie wybieram. Czuje, ze dobrze wybralam. Moge oddac termin jak ktos bylby zainteresowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelmo
Co lekarz to inne zasade.tez sie zastanawialam dlaczego ja mam sie meczycz z tym pasem jak inne dzewczyny nie maja.ale zdecydowalamsie na tego lekarza a nie na innego I musze postapywac jak on karze.jakos do niego powiedzalam........ale wie pan no ja uwazam inaczej.....a on na to......to prosze isc do fryziera I on Pani zoperuje....no coz....I tak t zostalam. Ale ten pas.licze dni kiedy go odetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady OD 350
Elmo ja tez mam pas i przyznam szczerze ze mial on obnizyc moje piersi a nadal siedza mega wysoko boje sie ze tak zostanie Nie za bardzo skuteczny ten pas nosze go juz prawire 3 tygodnie i roznicy duzej nie widze... dzisiaj mam konsultacje 3 po operacji mija 5 tygodni zobacze co powie pani doktor czy mam dalej nosic i jak z tymi moimi piersiami sa za wysoko i niestety ksztalt tez za bardzo sie nie zmienia nadal sa "jajowate" :-((( martwie sie boje sie ze bede musiala zrobic poprawke i to z wymiana implantow na mniejsze bo te z tego co widze nie ukladaja sie bo nie maja miejsca.... :-((( czy ktos sie orientuje jak to wyglada jezeli robi sie poprawke to czy koszta ponosi pacjetka jezeli lekaz wlozyl za duzy implant? dodam ze umawialam sie z lekarzem na duze C male D a jest E ;-/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kala
A czy ktoras z Was dziewczyny miala ciecie przez brodawkę, jak blizna poźniej wyglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelmo
Lady od....ja mam zdiac ten pas za dwa tygodnie.narazie mi moje piersi sie podobaja.nie sa duze.jeszcze rozmiaru nie znam.jak zdejme pas to musze I tak stanik na zmiane kupic.ja mam anatomiczne 390 ml.a jakie ty masz wkladki????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Kala ją miałam cięcie przez otoczki. Miałam je też zmniejszane. Dziś mija mi 6 tygodni blizna jest cieniutka, zobaczymy co będzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady OD 350
elmo ja mam okragle 345 vhp pod miesien stanik mam ten sportowy nie pancernik ale pas nosze juz 3 tydzien i nie wiem jak to bedzie.... cos czuje ze chyba bedzie poprawka ale jeszcze dam im czas to dopiero 5 tygodni moze sie uloza wszytsko zalezy od tego co powie lekarz ... ale smutno mi troszke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Lady od 350 nie smuc się. Daj im jeszcze trochę czasu. Zobaczymy co dziś powie ci lekarz. Daj znać jak wrocisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej! Głowa do góry! Mnie też się wydawało że jakoś nie za bardzo się układają po operacji, a jak się wygoiło to z każdym dniem coraz bardziej mi się podobały. Wiadomo że po zabiegu ciało, skóra muszą dojść do siebie. Mam nadzieję że będzie ok... Napisz koniecznie co będzie po tygodniu, dwóch!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzena, a powiedz mi czy one rzucaja sie w oczy, ze widac ze cos robilas? Wiadomo, ze jeszcze zblekna, ale chodzi mi o to co teraz widzisz. Lekarz mi mowil ze jest to najlepsze miejsce jesli chodzi o blizny, ze sa najmniejsze, ale cos nie jestem przekonana, bo one sa na sutkach..no coz chyba po prostu przestane analizoeac bo zwariuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Z daleka nic nie widać. Z bliska są takie czerwone kreski ale naprawdę cieniutkie. Ją miałam je zmniejszane więc ta skóra jeszcze się tak faldowala ale już się prostuje. A jeśli się nie zmniejsza to dr tnie tylko połowę brodawki na linii łączącej brodawki i skórę więc to jest najmniej widoczne cięcie. Ją po 2 tygodniach już nie miałam strupkow. Naprawdę super się goi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×