Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość gośćelmo
Marzenko mi sie wydaje ze to jakos automatycznie sie wpisuje.chyba ze naprawde jaki zbok tutaj szaleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość spełnić marzenie
Joasia pod biustem 75. Dzięki Dziewczyny a kiedy będę mogła wstać bez bólu rano z łóżka ? Bo jak na razie z bólem wydaje i musze chwile posiedzieć na łóżku żeby w ogóle wstać. Dziś zaczyna się 6 dzień po operacji jutro konsultacja zobaczymy co lekarz powie mam do niego tyle pytań i obaw ze hej :-D jeszcze jedno czy te piersi się zbliża do siebie jeszcze wiem ze pewnie stykac się nie będą ale teraz są dość oddalone czy może powinnam jeszcze bardziej ścisnac je tym pasem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ELMO, ciesze sie ,ze wszystko juz ok . Rzadko tu zagladam stad moje tempo w odpisywaniu. Zadowolona jestes z rozmiaru - ostatnio zastanawiam sie nad wiekszymi :) xoxo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, czy ktoras z Was ma rozmiar ok 400? i chce podzielic sie efektem? Ja nadal w rozterce rozmiarowej - ciezka decyzja . Pozdrawiam gdynia7777@yahoo.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelmo
Cat7777 jestestem pod biustem dosc szeroka,nawet lekarz sie pytal czy nie plywam czesto,a ja nawet plywac nie umiemmm haha.wiec pod biustem mam 83 wkladki doctor wybral 390 HP anatomiczne.I jestem zadowolona,bo nie sa a nie zamale i nie za duze.minal miesiac I z kazdym dnem lepej sie czuje,tylko tak jak pisalam pobolewal ten mostek I twardnieja.no I te spanie na plecach.ale ogolnie sie robia miengsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ELMO- HMM wiec jesli ja mam 70cm to moga byc za duze ... a pamietasz jaka maja srednice? xoxo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basikk79
hej dziewczynki jestem umowiona na konsultacje do MMK w suchym dworze na 27 lipca :) ja mam pod biustem 80cm i chciałabym rozmiar 400ml okragle zobaczymy co doktorek zaproponuje :) już nie mogę się doczekać. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady OD 350
Cat7777 ja mam okragle 345 pod biustem mam 68 i sa ciut za duze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
Spełnić marzenie pas jest po to żeby obniżyć piersi. Ja jestem prawie 2 m-ce po i nie mogę ich zbliżyć. To też zależy jaki kto miał rozstaw przed ale też myślę, że od wielkości implantów. Gdybym miała je szersze to pewnie mogłabym je kiedyś zbliżyć. Ja też mam pod biustem 75cm. Biustonosz 70-75 pod biustem zależy od firmy i modelu. Ja mam anatomiczne 330ml i piersi są dość małe. Ty masz jeszcze mniejsze wkładki więc jak ci opuchlizna zejdzie to myślę że będziesz żałować że nie wzięłas większych:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usssia
witam do gość Joasia jestem dzisiaj po konsultacji pod biustem 75 i zaproponował mi 330 anatomiczne lub 280 ,wyjściówka malutkie B i kurcze boje się ,że będą za duże a te drugie za małe ....ale mam mętlik w głowie a op dopiero 16 październik wiem ze nowym nie posyłacie zdjęć (czytałam incydent z ,,mężem..) ale jak mogła byś poratować przyszłą cycolinkę : ) przesłać sam biuścik acinworacz@op.pl ja mogę posłać zdjęcie mojej deseczki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
Z wysyłaniem zdjęć jestem ostrożna właśnie po tamtym incydencie) Ja mam anatomiczne 330ml Allergan wysoki profil więc projekcję mam aż 6cm. Wyjściówkę miałam praktycznie zerową po karmieniu. Biust wygląda bardzo naturalnie. Nie widać że był "robiony". Zależało mi na takim efekcie, jednak żałuję że nie zdecydowałam się na większe. Gdybym mogła wybrać jeszcze raz to całkowicie zdałabym się na lekarza:) u ciebie jest wyjściowe B więc 330 ml byłyby ładne. Jednak nie wiem czego oczekujesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usssia
Ok,rozumiem,Jaki masz wzrost ja mam 166 a waga Ok59 te kilogramy to mi w tyłek poszły:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
Ja mam podobne:) 170cm wzrostu i 58-59kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usssia
To też powinny być ok ,mąż mówi że jak ubiore porządnego push up to różnicy nie ma od tego co oglądałam w klinice a ja się zastanawiam czy przy bieganiu nie zabiją mnie :-Dnie nie żarcik ja już chcę październik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
Ja robiłam u Potockiego w klinice dr Szczyta. Termin miałam na koniec maja przyszłego roku. Jednak przez tydzień wydzwaniałam do kliniki czy zwolnił się jakiś termin. No i po kilku dniach się doczekałam. Miałam 6 dni na zrobienie badań no i jestem prawie 2 m-ce po:) Jeżeli zależy ci na wcześniejszym terminie to męcz klinikę telefonami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie Dziewczyny, Czy któraś z Was robiła piersi u dr Marka Węgrzyna? Wiem tylko, że to bardzo sympatyczny człowiek, ale nie ma galerii u siebie na stronie żeby można było coś więcej powiedzieć..Będę wdzięczna za opinię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania1573
Mi dzisiaj mija trzeci tydzien od operacji. Piersi dopiero przedwczoraj zaczęły troszke mięknąć bo do tej pory twarde jak skala. Kiedy bede mogła kupic sobie stanik tak zeby wiedziec ze ten rozmiar mi juz zostanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Ania piersi się zmieniają nawet do 3-6 miesiecy. Moje maja 8 tygodni i już są w miarę miękkie. A stanik taki prawdziwy to możesz kupić ok 6 tygodnia. Już raczej wielkość zostaje tylko robią się ksztaltne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usssia
tak tak ja już zapowiedziałam Pani w recepcji ,że będę dzwoniła tylko po wakacjach bo nie chce chodzić w zbroi w upały a teraz zastanawiam się czy te implanty anatomiczne to dobry pomysł :( przed wizytą myślałam że okrągłe ale lekarz mówi że nie ma naturalnego efektu ale od wczoraj czytam o anatomicznych i piszą ,że twarde(dr. mówił że nie są twardsze) ,że się potrafią obrócić co Wy na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Karolina
Anatomiczne są drozsze, a wiec dlatego lekarze, mniej uczciwi, wciskaja je. Anatomiczne są też twardsze i nie wygladaja naturalnie jak lezysz. Paradoksalnie okrągle się rozpływają" w pozycji leżącej. Jesli nie przesadzisz z rozmiarem implantu to okragle wygladaja naturalnie. Zreszta niech sie wypowiedza dziewczyny, ktore maja okrągle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usssia
ok ,dzięki czekam na dalsze relacje i jak co to się jeszcze raz umówię na wizytę :( nie chodzi o kasę bo jak się zdecydowałam to chcę mieć ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
anatomiczne maja tendencje do obracania się, 80% kobiet robi okragle, lekarz mi tak powiedzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady OD 350 - mysle o anatomach , choc nadal sie waham . Mozesz prosze przeslac foto jak wyszly ? Jaka srednice maja ? xoxo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia, patrzylam na katalog - czyli Twoje maja 12,5 szerokosci ? Z mojego doswiadczenia KP oferuje szersze implanty niz ktokolwiek - bylam na 3 konsultacjach - cala reszta dawala mi max 10,5 xoxo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Catt dokładnie moje mają szerokość 12,5cm. Co do anatomów to dużo osób ich nie robi ze względów finansowych. One kosztują 3 tysiące więcej. Mam znajomą, która ma anatomy ponad 10 lat i nic jej się z nimi nie dzieje. Oczywiście mogą się przekręcić, ale to nie znaczy że akurat u nas. Tak samo okrągłe jak i anatomy mogą się przemieścić. Co najważniejsze przy anatomicznych ciężko jest dojrzeć że to robione cycki. U mojej znajomej nikt w pracy nawet nie wie że ma silikony, ponieważ wyglądają naturalnie. Ona jest koło 50-tki. Cycki nie są okrągłe jak pomarańcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia, to fakt , ktory przemawia za anatomami. Nie chce oszczedzac bo nie o to tu chodzi , liczy sie efekt . Okragle wychodza lepiej u dziewczyn,ktore maja grubszy gruczol lub wiecej tkanki tluszczowej - u mnie wystawalyby jak baloniki haha. Meczy mnie jednak to, iz dwoch lekarzy z trzech robi wielkie oczy jak zycze sobie piersi powyzej 350 . Twierdza,ze wyjda mi bokiem .KP nie mial problemu z szerokoscia -a ja nie chce autostrady miedzy piersiami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
Ja się zbliżam do 40-tki więc wyglądałabym śmiesznie z pomarańczami:) u młodych dziewczyn to inaczej wygląda a wiadomo że koło 40-tki cycki już nie są takie okrągłe:) Potocki nie włoży ci też implantu większego niż ci się zmieści. Mi doradzał większe implanty bi powiedział że jestem wysoka i moja klatka na to pozwala. Dzisiaj żałuję bardzo że nie zdałam się na fachowca. Piersi są ładne to fakt ale do mojej budowy lepiej wyglądałyby troszkę większe. U Szczyta robią 1000 operacji piersi rocznie. Więc lekarz wiec trzeba było słuchać i zdać się na niego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
A mam okrągłe implanty i też wyglądają naturalnie. Wszystko zależy od wielkości , doświadczenia lekarza i faktycznie od ilości gruczołu. U takich dziewczyn chudzienkich bardziej się odznacza. Ale widziałam okrągłe które wyglądają jak anatomy i anatomy jak okrągłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usssia
Joasia ją też jestem przed 40 :-Da powiedzcie proszę jak z tą miękkością czy naprawdę są twarde czy też zalezy od...a ja umowilam się na kolejną wizytę przed :-) lekarz chyba przed op:-D bedzie miał mnie dosć ,ale muszę zapytać ile tak naprawdę się przesunęło amatomòw ?tak średnio czy duże ryzyko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
Ja jestem już prawie 2 m-ce po i cycki praktycznie są już moje:) coraz bardziej miękkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×