Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość gość Karolina
Dziewczyny czy ja po 6 tygodniach od operacji moge isc potanczyc?, bede miala wesele przyjaciólki, aha i kiedy mozna bez lęku kochac sie z partnerem? zeby mogl dotykac pie..rsi itp ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SssyLwiAaa
Lady OD 350 A jaka ty mialas wyjsciowke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady OD 350
wyjsciowke mialam duze A pod biustem mam 69 w biuscie caly czas sie zmienia Dziewczyny jak zmierzyc w biuscie poprawie zeby okreslic rozmiar ?? Jestem 2 miesiace po operacji moga jeszcez delikatnie zmalec??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie jak to jest z tym zmniejszaniem sie biustu ? on maleje, czy to po prostu opuchlizna schodzi, one opadaja i sie optycznie to tak wydaje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usssia
gość Karolina kiedy masz operację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Karolina
Jutro, implanty okrągłe 275 ml, Mam A, cche miec C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEwelina822
Dziewczyny zdjelam opatrunki i sie troche przerazilam, piersi mam jakby w kstzalcie dzioba hihhi, sutki nisko, brzydko to wyglada :/ po jakim czasie mniej wiecej te piersi opadaja?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Ewelinka ją też na początku byłam przerażona i załamana. Hi hi dobre określenie, dzioba. Faktycznie to z boku tak wygląda. Nie martw się. Piersi zmieniają się do 3 miesięcy. U mnie ten lewy jeszcze trochę jest dziobowaty ale już o niebo lepiej. Na początku był dramat. Po 3/4 tygodniach zobaczysz roznice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Ewelinka ją też na początku byłam przerażona i załamana. Hi hi dobre określenie, dzioba. Faktycznie to z boku tak wygląda. Nie martw się. Piersi zmieniają się do 3 miesięcy. U mnie ten lewy jeszcze trochę jest dziobowaty ale już o niebo lepiej. Na początku był dramat. Po 3/4 tygodniach zobaczysz roznice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEwelina822
To dobrze Marzenko :), a z tym maleniem piersi to faktycznie tak jest ? czy to po prostu opuchlizna schodzi i jest takie wrazenie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usssia
gość Karolina życzę powodzenia :) jutro wielki dzień , odezwij się po :)a proponował większe implanty ? ciekawi mnie jakie wyjdą bo ja dalej dylemat jakie wybrać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Ewelinka ją w wielkości to nie zauwazylam specjalnie wielkiej różnicy. Na początku były twarde jak kamienie, nieruchome teraz już są w miarę miękkie ale wiem że jeszcze zmiekna no i się ułożyły. Myślę że to tak odczuwamy przez ten obrzęk. I tak gołym okiem tego nie widać. Odczuwasz to po biustonoszu że jest luzniejszy. Wyslij mi te swoje dzioby jak zrobisz zdjecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady OD 350
Slicznotka ty tez masz dosc spore implanty podaj prosze meila mozemy sie wymienic zdejciami jaki masz teraz rozmiar i jaka wyjsciowke mialas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SssyLwiAaa
Karolina Trzymam za Ciebie kciuki! Bedzie wszystko dobrze. Ja mam pojutrze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze będzie dziewczyny! nie ma stracha! trzymajcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Milena
Dziewczyny jestem 2 tyg po zabiegu, pomimo,ze nosze ten staniko gorset i mama wrazenie,ze te piersi sa splaszczone to nadaja jednak juz jakis kształt klatce, wiecie co zauwazylam ? Mezczyzni sie czesciej do mnie usmiechaja, a nie mam jakos duzego dekoldu, po prostu moj iust jest zrobiony tak,ze w calosci wygladam seksownie. Mam teraz misieczke pelne C. Jestem mega szczesliwa. Chcialam sie podzielic refleksja,ze jednak faceci to wzrokowcy ;((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj tak, rozmiar w rozmiarze pelne C to najpiekniejszy i najseksowniejszy biust u kobiety. Wzwyz mi sie juz nie podobaja. Spojrzcie na piosenkarke Nicole Scherzinger, powiekszyla biust nieznacznie, na moje oko pelne C i wyglada MEGAAAAA seksownie. Tez tak chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejsi_ja
SssyLwiAaa, mój wyjściowy to było takie małe B, teraz mam łade, okrąglutkie C :) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ewelina822
Marzenko wysle Ci zaraz moje dzioby :) Nie wygladaja za pieknie, no ale...mam jeszzce szwy, jutro chyba pojade je zdjąć. Mysle za za ok 2, 3 tyg piersi nabiora okraglego ksztaltu, to prawda,ze z dnia na dzien one wyglądają coraz ładniej...Dodam,ze jestem dopiero tydzien po operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ewelina822
Ja Ami , jesli jeszcze podczytujesz forum to sprawdz maila, dopiero teraz zauwazylam od Ciebie wiadomosc :(. Tez Ci przeslalam moje cycuchy. Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ewelina822
Dziewczyny dajcie miz nac, czy maile doszly, bo mi cos skrzynka wariuje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emcia26
Witajcie dziewczyny! Troche mnie nie bylo ale za 3 tyg mam slub i szalenstwo organizacji trwa. Ewelinko! Bardzo jestem ciekawa twojego efektu tym bardziej ze tez bede chciala jechac do Sierocinskiego na konsultacje ale tym zajme sie dopiero po weselu teraz nie mam do tego glowy. Przeslij mi prosze maila z fotkami na mirabelles@interia.pl czekam z niecierpliwoscią!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SssyLwiAaa
kejsi_ja Ja mam miec tez 375 hp i mi powiedzial ze wyjdzie D.. Mozesz podac mi swoje wymiary? Zaznacze ze moja wyjsciowka to A. Wzrost 167 cm i waga 55/56 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewelina tez sie wybieram do Sierocinskiego. To ja wczesniej pytalam gdzie robilas. Bylam u Kasprzyka, zaproponowal mi 335 polytech anatomiczne, ale jego cena jest kosmiczna. Moglabys mi wyslac Twoje tanja1@gazeta.pl Ja Ci wysle moja wyjsciowke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usssia
Gość z15:51 ile powiedział za anatomiczne bo mi w Bielsku 15 600 :'(ciekawe jak Karolina,już w gronie cycolinek:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za anatomiczne polytechy powiedzial 18 tys, Za anatomiczne silimedy 360 ml 16 tys. Tylko nie wiem czy on jeszcze robi te silimedy, czy juz tylko polytechy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEwelina822
gość- Tanja1 i Emcia fotki poszły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emcia26
Ewelinka dziekuj***ardzo za fotki. Piersi juz wygladaja ladnie a jak opadna bedzie super. Takze za jakis czas jak nie bedzie problemu to tez mi mozesz wyslac foteczki-przypomne sie jeszcze ;) powiem Wam dziewczyny ze juz nie moge sie doczekac kiedy ja bede w gronie cycolinek :))) pozdrawiam Was wszystkie bede zagladac co jakis czas. A jak bede miala umowione konsultacje napisze moje wrazenia. Calusy :&:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SssyLwiAaa
Dziewczyny... Tak sie stresuje ze chyba dzisiaj nie zasne.. Sama nie wiem czy to z radosci czy po prostu sie boje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×