Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Karolina bo ja mysle, że one się jakby rozklapcialy haha i fiszbinA się kończyła na cycku a powinna dalej no i tym sposobem miśka za mala. Sylwia dobry stanik mam od dwóch może tyg, jakoś tak i już wszystkie 75 D na mnie pasuja, ostatnio i 70E. A w pierwszej wersji kupowałam 75C no i jeden mi został w szufladzie jeszcze dobry w tym rozmiarze, chociaż też trochę się wpija...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, za 2 m-ce będę mieć operację. Waham się nie tyle pomiędzy rozmiarami, bo to chyba jak każda ;), tyle co wybór profilu nie daje mi spokoju.. Od początku chciałam brać Moderate, ewentualnie Moderate Plus, ale wiekszość dziewczyn wybiera jednak High Profile. Zależy mi na bardzo naturalnym efekcie, ale z moja wąska klatką i rozmiarem jaki wybrałam (ok. 300ml) to raczej nie będzie super naturalnie ;) Tak czy inaczej, gdybym miała mieć Moderate to wiem, że ten rozmiar z uwagi na szerokość podstawy by się nie zmieścił, a więc zostaje HP jeśli się uprę na 300ml ..Z kolei bardziej natuiralny byłby Moderate, ale za to 250ml, max 275ml..a wtedy projekcja była by mało efektowna.. Dziewczyny, co radzicie? Jak sobie z tym tematem poradziłyście? Zaznaczam,. że chce uniknąć sztucznego efektu. dzięki z góry i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość karolina
Dzieki Ninka i Joasia za pocieszenie:) nie chce miec duzego cyca ale tez nie chce aby znikly. ..bo maleja:( Generalnie widze ze z czasem staja sie piekniejsze...mowie to patrzac na wasze zdjecia dziewczyny. Pozostaje mi tylko cierpliwie czekac bo na ta chwile moje ...sa do poprawki. Rany! Oby nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość karolina
Ninka. ..rozklapcialy hihihi podoba mi sie to okreslenie a co wiecej lepiej bym tego nie ujela, logiczne! A wiec zycze sobie aby sie nieco rozklapcialy; ) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość karolina
Ninka...podoba mi sie to okreslenie rozklapcialy! Hihihi; ) co wiecej lepiej bym tego nieujela, logiczne! A wiec zycze sobie aby sie nieco rozklapcialy; ) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
One się chyba tak naturalnie już połączyły w moją tkanka tłuszczową dlatego też mogę cyc zebrać, bo wcześniej stały w miejscu jak piłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eh..moje też zmalały :( jestem miesiąc po OP i gorset jest luźniutki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basik79
Gość Joasia mogłabym prosić o fotki w listopadzie mam zabieg będę miała 320 350 uhp okrągłe mentor basiasmokowska@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, Czy któraś z Was może mi odpowiedzieć na wiadomość z godz. 18:32 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKate
Moje tez zmalały, ale to raczej opuchlizna zeszla, one później znowu "rosna", bo sie wlasnie rozklapciowywują :D. Gorset tez mam lużniejszy, ale one po prostu opadaja i jest taki efekt. Tez mam rozne momenty, ze za małe, ze ble ble ble, ale chyba wole to niz zebym miala płakać,ze za duze! Dziewczyny czyli jak moje piersi jeszcze sie nie ulozyly moge kupic za tydzien stanik, jakis miękki ? Wtedy minie 6 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moim zdaniem to lekarz powinien określić jak będzie najlepiej,my nawet nie musimy się na tym znać, ja robiąc biust nie miałam pojęcia ze sa różne podstawy i profile. Wiedziałam że są okrągłe i anatomiczne . To mi wystarczyło, resztę miał wiedzieć lekarz co mi zrobić. Jeśli ma być naturalnie to niech będzie na tyle szeroko żeby ładnie wchodziło na szerokość twojej klatki piersiowej i najwyżej mniej ml.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Gość Kate, myślę, że po 6 tyg.nadal będzie za wcześnie na zakup odpowiednio dobranego biustonosza ale rozumiem Cię doskonale-ja też nie mogę się doczekać ! :) Jaką masz wielkość implantów? W sumie dobrze piszesz,że lepiej mieć niedosyt niż "przesyt" ale czy nie mogłoby być idealnie? :) Ja zastanawiam się grubo nad kolejną operacją bo jednak te moje to taki pimpki malutkie ... mogłam posłuchać lekarza i wybrać te które mi proponował 300 byłoby ok ale jeśli zdecyduje się na drugą OP to zrobię 350. Wiecie,że ja na dobrą sprawę nawet nie wiem jaki mam profil i jaką projekcję?? Wy wiecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Ninka, piękny rozmiar osiągnęłaś z tych 315 :) Gość Karolina, nie możliwe żebyś z 390 miała małe B , no coś Ty !! :) chcesz zobaczyć moje silikonowe B ? Na pewno widok moich mikrusów poprawi Ci humor i dojdziesz do wniosku,że masz super cycki ;) Gość 18:32 a co mówi Twój lekarz? Moim zdaniem on najlepiej będzie wiedział z jaką projekcją i profilem będzie Ci najlepiej. Ma doświadczenie.Dużo też zależy od Twojej wyjściówki . Jeśli jesteś płaska to ciężko będzie uniknąć choćby minimalnego efektu sztuczności przy 300. Chyba, że masz trochę swojej tkanki i gruczołu to inna bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kala
Ala, ja mam implant 27d cc, okrągle. Mialam B przed, teraz mam chyba D, ale ogolnie nie sa one duze, w sam raz, chcociaz niedosyt jest, ale to moze dlatego,ze zapomnialam jak wygladaly moje cytryny i te tez nie wydaja mi sie teraz duze :). Wkurza mnie ten gorseto stanik jak nie wiem brrrrr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kate
mialo byc 275 ml * :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala Ale ja też mam niedosyt, chyba właśnie przez to, że zapomniałam jak to wyglądało a raczej nie wyglądało wcześniej hahahaha, jak będę robić jeszcze raz operacje to wezmę chyba 400 haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie mogłam się doczekać aż nakupuje staników, ale rozsadek wziął górę i zanim się już całkiem "ułożyły" to chodziłam w sportowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość karolina
Ala...ok;), podeslij swoje a ja podesle swoje. Moj mail karol.plum@gmail.com Macie racje ...trzeba sie cieszyc ze rozmiar 0 poszedl precz! Nareszcie mam cyce. ..które co prawda musza sie jeszcze ulozyc itp ...ale je mam! :)))) Co do rozmiarow silikonow to wiem tylko tyle ze sa 390cc i ze przewidziany rozmiar miseczki to D. Taka inf dostalam od dr i to mi wystarczylo, w koncu to on jest expertem w tej dziedzinie. Ja mu tylko wyluszczylam moje oczekiwania i watpliwosci. Zostalo mi jeszcze 2 miesiace do uzyskania pelnego mam nadzieje cudnego efektu jego pracy.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc karolina, a jakiej jesteś budowy ciała tak z ciekawości? Wiesz o tym, że połowa szafy do wymiany będzie? :P ja musiałam dokupić sporo sukienek i sweterków. No i oczywiście koszul, ale takie zakupy to sama przyjemność przecież

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Karolina, fotki wysłane, czekam na Twoje :) Kala, Ninka, chyba macie rację, że to tak jest-szybko zapomina się jakie miało się przed OP i dlatego nagle wydaje się,że większe byłyby lepsiejsze ;) Kala, możesz podesłać mi zdjęcie Twoich 275? Kiedy miałam OP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie tak to jest ze jak już jesteśmy po operacji to wydaje nam się ze małe piersi....a co to dopiero było przed operacją! poza tym jak to powiadają ...apetyt rośnie w miare jedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Beata38
czesc dziewczyny Jestem 6 tyg po operacji, moje piersi jeszcze sa brzydkie, nie uozone, na dodatek jedna jest mniejsza od drugiej i wyzej, tez tak mialyscie? zaczynam zalowac, ze poddalam sie tej operacji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Beata, cierpliwości :) 6 tygodni to nadal niewiele....ja jestem 4 tyg po i moje piersi np są nadal twardawe i sztywno przyklejone do klatki. Zacznę się martwić jeśli po 3 miesiącach nic się nie zmieni...a może jest mi wszystko jedno bo wiem,że za rok,dwa będę miała drugą OP :D W każdym razie nie martw się , na pewno się ułożą. z resztą znając nas-kobiety-przesadzasz i Twoje cycki na pewno wcale nie są takie brzydkie jak piszesz, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBeata38
Ala dziekuje ....a dlaczego za rok, dwa bedziesz miala operacje?, jestes niezadowolona co do wielkosci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Beata, tak planuję kolejne powiększanie. Moje wyszły za małe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Marcela, zobaczę co powie jutro doktor. Wstępnie myślę o 350-390 ml więc raptem 100-150 ml więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość talka01
Hej. Mi mija 12tyg.po operacji; ) mam 400ml i ciesze sie,ze mniejszych nie mam. Teraz ro 70e ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samosia13
talka, jak efekt? Zadowolona jesteś? ?Mam nadzieję że dobrze się czujesz i jakoś przeżyłaś te upały. Kiedy premiera twoich piersi ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Byłam na wizycie kontrolnej. Wszystko ok. Dr stwierdził,że piersi są bardzo ładne, równiutkie i ogólnie to przesadzam , że wcale nie jest tak źle jak mówię i myślę, że są bardzo naturalne ale jeśli zdecyduje się na kolejną OP to znajdziemy dogodny termin natomiast muszę mieć świadomość,że nie poszalejemy z rozmiarem bo mam bardzo wąską klatkę a wraz z ml w parze idzie szerokość....szczegółów nie omawiałam bo dr powiedział,że z decyzją mam się wstrzymać co najmniej pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×