Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość gość marzena
Aga na początku też pisalam po nocach bo nie przesypialam ciągiem, budziłam się. Będą ładne zobaczysz. Ją też miałam zwisy a teraz jest bez porównania. Możemy się wymienić fotkami. Ją mam wstawione 360 okrągłe. A u kogo robilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SssyLwiAaa
Dziewczyny czym tluscic i jaki zel silikonowy polecacie? Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aga
Robiłam w poznaniu. Solumed. Dr dydymski. Najbardziej to mnie kręgosłup boli dlatego spać nie mogę. Reszta dolegliwości do zniesienia. Myślałam że będzie gorzej. ..tylko jak tu spać z tym kręgosłupem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usssia
Karolina czy masz szwy rozpuszczalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshinexoxo
Sylwia dermatix jest w masci i plastrach silikonowych ktore mozna myc i uzywac znowu. Jeden z lepszych specyfikow. Aga ja mialam to samo i jeszcze do tego tylek bolal jakbym miala implanty w posladkach! przestalo jak przenioslam sie na miekka kanape i wtedy zapadam sie w taki dolek i spi sie super! a ponadtwo postaraj sie chodzic prosto w ciagu dnia to troszke plecki odciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aga
Bardzo dziękuję za radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Aga mnie mąż na noc smarowac plecy zelem p\bolowym np ibum. Fajnie chlodził i pomagało. Już przesypialam trochę dłużej. Najgorszy pierwszy tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basik79
Gość Marzena mogłabym prosić o fotki ?? Jaki rozm. Biustonosza teraz nosisz? ? W listopadzie będę miała zabieg implantami okrągłymi 320 350 uhp chciała bym zobaczyć jak twoje wyglądają basiasmokowska@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basik79
Gość Marzena idealne są teraz cudne ja niestety mam wyjściowke A i 0 także moje będą dużo mniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Basik bardzo dziękuje. Ale ty będziesz miała idealnie krągłe przez to że nie masz zwiskow. U mnie niestety takie okraglaski już nie wyszły ale i tak uważam że dr dokonał cudu z tego co było. Poza tym w moim wieku by wyglądały nienaturalnie takie piłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość karolina
Usssia. ..tak tak mam szwy rozpuszczalne...które w 10 dniu pielegniarka przeciela . ..na dzien dzisiejszy juz ich nie mam. Slad po cieciu jest bardzo cieniutki ...doslownie kreseczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SssyLwiAaa
Sunshinexoxo Dzieki bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshinexoxo
dziewczyny po jakim czasie lekarz kazal wam masowac piersi? mnie nikt nie kazal na zdjeciu szwow ale moj dr byl na urlopie i tak sie zastanawiam czy moze mi zapomnieli powiedziec. Kontrole mam 19 sierpnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
Mi Potocki nie kazał masować piersi. Mówił żebym masowała blizny co robię przy smarowaniu maścią☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshinexoxo
dziekuje Joasiu, a czy to juz mam masowac? jestem 2 tyg po i smaruje tylko tak delikatnie alantanem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aga
Mam zjazd....boli mnie dziś jak cholera. Piersi twarde. Scisniete bandazem. Jestem cała opuchnieta. Brzuch jakbym była w 4 msc ciazy. Co jakiś czas czuje pieczenie i rwanie w piersiach. Po raz pierwszy pomyślałam że to była kiepska decyzja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka87
AGA Kurdę jakbym siebie słyszała kilka tygodni temu... :/ Nie martw się - to minie, wytrzymasz, jeszcze troszkę i będzie dobrze. Ja też miałam brzuch jak w ciąży albo i po ciąży. hahah, nie mogłam się wyprostować, generalnie miałam depresje przez jakiś czas, ryczałam do poduszki, że już nie chcę, że po co mi to było, i że one są dziwne i wszystko było na NIE! Mąż mnie podtrzymywał na duchu i się udało :) Nie martw się, dasz radę !! :) Jaką masz wielkość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aga
375 trx allergan. Ja rycze do poduchy. Przed mężem gram twardzielke. On mi zawsze mówił ze mu się moje cycki podobają. ..choć po roku od konsultacji sam podjął temat zabiegu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka87
Aga Mi przez 9 lat też mąż mówił że jest ok i ze wszystko mu się we mnie podoba, ale ja cyckow nie miałam wcale właściwie i nie wiem jak to może się komukolwiek podobać :/ on nigdy mnie nie namawiał i nie drazyl tematu, ja sama zdecydowałam ze to teraz i zrobione :) sama miałam wątpliwości Ale chciałam całe życie :) Nie płacz już :) bedziesz na pewno zadowolona za jakis czas I szybciutko zapomnisz , że w ogóle miałaś jakiś ból ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość karolina
Aga...doslownie tak samo sie czulam 1.5 tyg temu...zobaczysz ze kazdym dniem bedzie lepiej. Ja tez nosze bandaz na stanik. ...i tak mnie skora pod nim swedzi ze najchetniej stalabym 24/7 pod prysznicem ze szczotka! Oszalec mozna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aga
Dzięki dziewczyny. Muszę być twarda...w poniedziałek wracają dzieci z wakacji u dziadków. We wtorek zdjęcie bandazu i zmiana opatrunku..i zobaczę po raz pierwszy cycki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
Sunshi.. blizny maścią na blizny możesz już smarować od momentu kiedy opadną ci wszystkie strupki. Dziewczyny ja miałam brzuch większy od nowych cycków z dobre 3 tygodnie. To opuchlizna schodzi dołem. Wszystko się unormuje. U mnie zaraz minie 3 m-ce od niedawna już opalam się w bikini. Muszę mieć jedynie zakryte blizny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta987
Hey. Najpierw sprawdzę czy wyślę bo kilka razy się rozpisałam i nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta987
Hura ! :D to teraz się rozpiszę ! :) Dziewczyny mam propozycję . Piszemy wszystkie o tym jakie miałyśmy wcześniej (małe a małe b) i teraz w ml, gramach małych d, dużych c a to takie ogólne . Może napiszemy ile mamy cm W BIUŚCIE I POD BIUSTEM bo to niezmiernie ważne, po operacji i przed , hm? Lady i Ninka, widziałam,że Wy pisałyście :) Bo wydaje mi się,że wielkość implantu nie zawsze ma przełożenie na wielkość piersi. U każdej inaczej i jestem ciekawa jak się ma wielkość implantu do centymetrów :) To taka moja prośba :) Joasia a czemu piszesz, że anatomy nie będą tak miękkie jak okrągłe? Mi się zawsze wydawało,że jest na odwrót ;) Ninka, " lepiej mieć teraz mniej i sobie za kilka lat zwiększyć niż na odwrót" BARDZO MĄDRZE POWIEDZIANE ! :) Słuchajcie a o co chodzi z tym brzuchem odstającym ??? Ja też tak mam !! KOSZMAR !!! Dlaczego??? Gość aga, nie łam się!! :) Też miałam załamkę i wyłam w poduszkę ale już jest ok ;) ból mija z dnia na dzień a najfajniej jest jak już można pospać ciut na boczku :) Kupiłam sobie stanik sportowy rozmiar 70 E bo nie mieli 65 F :) Od razu humor mi się poprawił mimo, że już miałam w planach kolejną operację bo byłam załamana wielkością( w sensie , że za małe) Chętnie wymienię się zdjęciami jeśli któraś ma ochotę. Przypomnę,że operował mnie dr Potocki 2 tygodnie temu. Implanty anatomiczne 225 g Allergan. Moje wymiary przed w biuście: ok 82 cm pod biustem ok 69. Teraz w biuście ok 91 i pod 69/70 w zależności jak mocno ścisnę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta987
ps mój adres @ gdybyście zechciały się pochwalić swoimi pięknotami :) goldfish987@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
Jolanta ja też robiłam u Potockiego i dr mi mówił że anatomy są twardsze nawet wcześniej gdzieś czytałam. Ja jestem prawie 3 tygodnie po i od strony wewnętrznej są jeszcze dosyć mocno twarde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko nie róbcie nic u sankowskiego bo tak niechlujnych zabiegów(określenie specjalisty,który oglądał efekt pracy sankowskiego)świat nie widział,archaiczne metody i niedbalstwo,ostrzegam,bo sama się nacięłam.pozdrawiam szczęśliwe posiadaczki ładnych biustów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola Ja miałam w biuście chyba 81cm a teraz mam 90cm, pod biustem 74cm. Właśnie zmierzylam :) nie wiem czemu, jakiś czas temu mierzylam i było bliżej 89cm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshinexoxo
Dziewczyny kochane poradzcie! jestem 16 dni po zabiegu. Od poczatku lewa piers ukladala sie szybciej a prawy miesien trzymal mocniej. Prawa jest nieco wieksza i jest wyzej troszke niz lewa. Po boku czuje jakby nerw jak robie zalecone przez dr cwiczenia. Czy to wszyskto normalne? czy ktoras z was tez tak miala? Natomiast pod lewa jak pociagne skore przy wycieraniu recznikiem widze nerw i boli. Wydaje mi sie ze to przeciete nerwy sie lacza spowrotem ale chcialabym wiedziec czy ktoras miala podobnie. Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aga
Dzisiaj mija 5 doba. Jest lepiej. Ale nadal boli. Czasem piecze. Rwie. We wtorek idę na zdjęcie opatrunkow i zobaczę piersi. Jestem bardzo ciekawa..co mnie zaniepokoilo. ..pomimo że biorę tabletki anty wczoraj zaczęłam plamic. ..lekarz ze względu na moja przeszłość z żyłam przepisał mi zastrzyki rozrzedzajace krew...myślicie ze to może być przyczyną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×