Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

no ale nie jesteś zadowolona z wybranego rozmiaru? na pewno sa ładne:) ii fajnie ze doktor stwierdził ze są ładne i równe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość talka01
Samosia podaj maila ;) Ja nawet zapominam,ze mialam operacje ;) nowe staniki bez push-upow to cudowne. I to byla najlepsza decyzja w moim zyciu. Czuje,ze kobieta w 100%jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka87
Ala martwisz się pewnie... Nie martw się, lekarz wie lepiej na pewno, oczywiście bez urazy :) no fakt że drobniutka jesteś wnioskujac po zdjęciach. Ja np mam dość szeroką klatkę jak lekarze określili. Też chciałabym większe, ale bez przesady, jak sobie ostatnio pomyślałam ze teraz kupując D stanik, sam stanik wygląda na mnie jakby był spory to co by było gdybym miała np G...? Chyba byłoby bardzo nie naturalnie i nie proporcjonalnie. Musimy się cieszyć z tego co i jak fajnie nam lekarze zrobili, bo nie miałyśmy nic i każda panna była fajniejsza, a teraz same możemy buszowac po sklepach i wybierać wszystko co nam się podoba :) źle mówię? Masz bardzo ładne piersi,naprawdę, jedne z ladniejszych jakie tu dostawalam od dziewczyn, oczywiście Wasze też są super!! :) już się nie martw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKamilka089
GośćAla mogła bym zobaczyć Twoje piersi odesle swoje Exstaza0089@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka 87, dobrze gadasz. Teraz sukienek z dekoltem u mnie więcej. Wcześniej same golfy prawie bo taka siara było wyjść bardziej odkrytą - bo decha była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniq89
Dziewczęta, czy któraś z Was zdecydowała się na Mentory 350cc? Bo ja mam taką mailową sugestie od Pana Doktora, a w listopadzie operacja. Mogłabym prosić o fotki podobnych rozmiarów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Ninka, dziękuję Ci kochana :* Powiem Ci , że zmartwiłam się tylko trochę bo ma nadzieję,że na kolejnej kontroli będę mogła już z dr porozmawiać o konkretnych rozmiarach....mam nadzieję,że nie będę musiała szukać innego lekarza....a może mi się zmieni i jak już kupię stanik z fiszbinami to piersi będą wyglądały na większe w bluzkach...? zobaczymy :) na razie jestem nastawiona na wymianę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goscAla spokojnie:) i nei zamartwiaj się na zapas:) pogadaj z lekarzem, poczekaj trochę...daj czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshinexoxo
Hej dziewczyny! troszke mnie tu nie bylo, ale powracalam na wyspy ;) u mnie powolutku idzie. Piersi sa nadal twardawe, ale z kazdym dniem widze delikatne roznice. Staja sie jakby bardziej pelne w sobie i opadaja w dol :) u mnie dzis mija rowno 5 tygodni wiec nadal jeszcze jestem swierzynka, chociaz wydaje mi sie baaaardzo dlugo. Masuje blizny jak dr radzil i naklejam plastry silikonowe. Spie nadal na wznak, ale delikatnie sie juz na bok przekrecam. Chociaz w nocy w momencie przekrecania np na lewo czuje od srodka w prawej piersi delikanty bol i vice versa. Potem jak juz leze jest ok, tylko ten moment przeprecania. Dziwne wrazenie hehe. Jeszcze czasem cos tam zaboli, ale to juz nie jest taki bol jak na poczatku bardziej taka wrazliwosc ale dr mowil ze do 6 msc jeszcze tak moge miec. Mierzylam sobie wstepnie staniczki w TK Maxie ale z tego co widze nadal za wczesnie bo nawet miska D mi nie obejmowala bo sa jeszcze takie sztywne wiec ta piers nie wpada ladnie w miseczke. Poczekam sobie jeszcze ;) narazie starcza mi moj ancernik i stanik sportowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ewelina
Ja tez sobie jeszcze poczekam ,jestem 6 tyg po i piersi sie jeszcze nie ulozyly, przekrecam sie juz na boki nieswiadomie chyba i poźniej rano cycki mnie bolą :/, ogolnie to mam bardzo wrazliwe sutki, nie mialam tak wczesniej. Powiem Wam dziewczyny,ze ten czas mi sie tak dluzy, ze masakra, musze jeszcze poczekac az kupie stanik:( W ogole to cycki wydaja mi sie nie za duze, ale jak wstepnie przymierzalam staniki w sklepie to ledwo D sie miescilo- pewnie to dlatego,ze zapomnialam jak wygladaly moje cytrynki :)., ale tak czy siak rozm D to wcale nie duzy rozmiar hihih i mam maly niedosyt, ale czasami wydaje mi sie,ze jest na styk, bo wieksze implanty moglyby juz u mnie wygladac zbyt sztucznie, skoro teraz mam D. Mam implanty 285 ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Ewelina, pokażesz jak Ci wyszły piersi? Jestem bardzo ciekawa bo z rozmiaru niewiele większe niż moje ;) Jaką miałaś wyjściówkę? Moje sutki też bardzo przewrażliwione sa ale to minie-podobno ;) I też tak jak Ty czekam z niecierpliwością na kupno stanika ale i moje pimpki nie są jeszcze na tyle miękkie żebym mogła dobrać odpowiedni biustonosz...mam nadzieję,że za max miesiąc już wszystko będzie cacy. Marcela, staram się ale ten czas tak wolno płynie... :P Ja wczoraj dostałam zdjęcia sprzed OP od dr...powiem Wam,że na fotkach wygląda jakbym była totalnie płaska ! A w rzeczywistości wcale tak nie było...może to przez to,że pomalowana byłam bo już dr pozaznaczał co i jak i gdzie i dlatego taki efekt...w każdym razie skoro do stanika esotiq 65c mieściły się cycki i nic nie odstawało , luzów brak tzn , że coś jednak miałam a zdjęcia przekłamują :D nawet mój TŻ mówi , że na żywo wyglądałam lepiej :P w każdym razie zrobiłam sobie takie zestawienie: zdjęcie przed nad zdjęciem po z przodu, z boku i dopiero teraz widać jak duża jest zmiana....szok ! Dr wykonał mega dobrą robotę , ze mi wyczarował tak ładne piersi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshinexoxo
Ewelina ja tez mam sutki wrazliwe wogole zalezy od dnia i cale piersi tez pottrafia byc takie wlasnie wrazliwsze. Miseczka D zalezy przy jakim obwodzie. Tak to glupio robia ze 70 DF jest duuuzo mniejsze niz 80 D a powinien sie przeciez tylko obwod zmieniac a nie miseczka z nim! Z tego co dziewczyny pisza to piersi z czasem sie wypelniaja i ten rozmiar jeszcze inaczej wyglada a potem jak sie to ladnie zbierze w staniczku bedzie cud miod, wiec nie zamyslaj sie na zapas ;) Tak jak mowisz juz zapomnialysmy co mialysmy ( a raczej czego nie mialysmy) ;) najwazniejsze ze mamy to za soba i wszystko ladnie sie goi. a jaki mialas rozmiart przed? ja takie mini A. i 70 pod biustem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Ups, chciałam skopiować adres mailowy a wcisnęło mi się "zgłoś"...nie wiem jakie to ma konsekwencje , nawet nie wiem przy jakim poście mi się to wcisnęło ale wyskoczyło "dziękujemy za zgłoszenie". jak coś to sory ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
A jeszcze co do spania na boku to ja już po 3 tygodniach tak spałam ale jeszcze delikatnie a po 4 tygodniach już zaczęłam normalnie je przygniatać :D nic mnie nie boli a przynajmniej się wysypiam bo ta pozycja jest moją ulubioną do spania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ewelina
Przed operacją mialam rozmiar niepełne B i to mnie najbardziej denerwowalo, bo wiekszosc stanikow mi odstawala, nie byly wypełnione, dlatego doktorek zaproponowal mi implanty okrągłe , bo wlasnie u góry byłam płaska, z dołu te piersi byly calkiem fajne, mimo,ze nieduże. Chcialam naturalny wyglad- to mam, a więc juz nie rozkminiam,ze moglyby byc większe, bo się zamęczę :) . Najwyzej za 10 lat zrobie wieksze, ale tez max 340 ml. Pod biustem mam 75 cm. Te wszystkie drogeryjne staniki to wiekszosci D przymierzalam, C zalezy od firmy, ale jednak nie zbieraly piersi calej od strony pachy. Tak jak mowicie one z czasem sie jeszcze wypelnia i wtedy kupie stanik. Nie moge sie doczekac tego momentu :))))) P.S. Ala, mozesz podac maila, ale moje piersi jeszcze sie nie ulozyly, sa dosc wysoko i jeszcze jajowate, takze wolalbym jesczze zdjec nie wysylac, moze dopiero jak zrobia sie ladniejsze:) Zrobie dzisiaj fotki to zobacze jak to wyglada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Ewelina, nie nalegam :) Podam maila jak będziesz gotowa na pokazanie swoich cudeńków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basik79
Sunshinexoxo jaki masz rozmiar implantów? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usssia
Karolina czy kryzys minął? Już lepiej? Mam nadzieje że tak:-Dglowa do góry napewno jest ok,podeslij mi fotki aktualne ja obiektywnym okiem spojrzę,chociaż tak jak dziewczyny piszą 390 to sporo,ja dalej dylemat czy 330 to nie za dużo ,,,,już w poniedziałek rewizyta to podejmę decyzje:-D(mam nadzieje:-P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SssyLwiAaa
Dziewczyny mam pytanie kiedy smarowac blizny zelem silikonowym. Bo ja jeszcze natluszczam a jestem dzisiaj 5 tyg po operacji. Czekac jeszcze tydzien? Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Sssylwia mi lekarz zalecił smarowanie tym zelem po 4 tygodniach. Im szybciej tym lepiej. Ważne żeby nie było żywej rany tzn żeby się zabliznila. Ale myślę że nie masz już strupkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshinexoxo
Basia ja mam Allergany 385g okragle wysoki profil pod miesien. Sylwia mnie po miesiecznej konsultacji dr powiedzial zeby juz blizny masowac i stosowac silikonowe zele/ plastry. A dzis mam wogole bardzo wrazliwe az mi stanik rozsadza bo za 2 dni okres :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshinexoxo
Ewela jakbys chciala sie wymienic zdjeciami to podaje tez maila agnes009@hotmail.co.uk moje tez jeszcze wysoko i jajowate to sie chociaz pocieszymy hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshinexoxo
dziewczyny a jak u was z noszeniem zakupow? ja mieszkam sama zagranica i troszke mi z tym ciezko. Nie mam prawa jazdy wiec tak chodze po pare rzeczy i rozkladam po rowno w takie siatki co je sie na ramie zarzuca i tak sobie nosze. Jak wy sobie radzicie i po ile rzeczy mniej wiecej kupujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basik79
Sunshinexoxo ja mam wyjsciowke małe A i 75cm pod biustem i lekarz mi zaproponował 350 uhp maxx okrągłe pod mięsień zabieg będę miała 30 listopada mogłabym zobaczyć twoje przed zabiegiem i obecnie? ? basiasmokowska@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolina
Dzięki Dziewczyny za odpowiedzi, jesteście kochane :* Przepraszam, że tak późno odpisuję. Faktycznie lekarz wie najlepiej jaki rozmiar podstawy, tylko chodziło mi o to, że własnie tutaj 2 lekarzy doradzało mi zupełnie inaczej. I bałam się żeby nie skończyć ze sztucznością nad sztucznościami. ;) Czy któraś z Was może robi lub robiła sobie operację we Wrocławiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshinexoxo
Poszly Basiu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość karolina
Usssia podaj prosze jeszcze raz twojego maila...przesle ci zdjecia o które prosilas;) Moje nowe cycusie z kazdym dniem wygladaja co raz lepiej tak wiec juz nie panikuje:) Minelo 5 tyg, lewa jest bardziej miekka niz prawa ale juz nie bola, czasami odczuwam cos w rodzaju uklucia to w jednej to w drugiej. rownaja sie pieknie wiec jestem dobrej mysli. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basik79
Sunshinexoxo dziękuję za fotki rozm w sam raz właśnie takie bym chciała żelki jak twoje . Może uda mi się przekonać doktorka na większe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×