Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość Sunshinexoxo
dobra niewazne. Jesli ktos powanie chce sie wymienic to podaje email: agnes009@hotmail.co.uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunshine napisalam, żebyś Ty wysłała, bo jakoś dziwnie maile napisałaś to stwierdziłam, że jak wyślesz Ty to będzie na pewno prawidłowo:) ale jak już wysyłasz poprawnie to jasne że Ci wyślę foto :) mam nadIeje że dobrze dotrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshinexoxo
dzieki Ninka juz Ci odeslalam. Super masz takie rowniusie!! ale wydaje mi sie ze mamy podobne hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze to nie widzę zupełnie żeby były podobne hahaha, ale każdy inaczej i na co innego patrzy :) a Ty nosisz pas też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshinexoxo
tak nosze jeszcze u mnie dopiero bedzie miesiac w czwartek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshinexoxo
chodzi mi ze okragle takie mamy i maly rozstaw miedzy piersiami. Wiadomo Ty masz mniejsze i jestes dluzej po zabiegu to Ci osiadly bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniq89
Już prawie wszystko przeczytałam, ale jeszcze mi zostało ;) I ja chętnie zobaczyłabym efekt u Pań szczupłych, ok 170cm (55-57kg). Rozważam rozmiar 350cc wg wstepnej opinii mailowej Pana Doktora. Czy któraś z Was robiła operację w Czechach? Ja mam termin 4.11 i niby o tym nie myślę, ale troszkę obaw jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak myslicie mowic potencjalnemu parnerowi,ze mam robiony biust ? Spotykamy sie 2 tyg, wiadomo,ze moment łozkowy raczej nastapi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! kurcze, nie wiedziałam, że jest tu tyle fajnych wątków o naszych powiększanych biustach :D przełamałam się i od czerwca też jestem szczęśliwą posiadaczką piersi (wcześniej ich praktycznie nie miałam;d)pierwsze 2-3 tyg były traaagiczne, przeklinałam w myślach swoją decyzję, ale teraz na pewno bym ją powtórzyła;) a co do pytania wyżej, ja bym powiedziała, ale dlatego, że ja ogólnie jestem bardzo szczera i ze swoimi partnerami rozmawiam o wszystkim, ale nie wiem, jakie są między Wami relacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshinexoxo
gosciu mam ten sam dylemat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sunshine, no wlasnie nie wiem co robić...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze że am się dało ja po operacji u sankowskiego nie miałam tyle szczęścia u mnie masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKala
Dziewczyny a po co chcecie mowic? To wasza intymna sprawa, najwyzej jak zapyta, to "tak, poprawilam piersi" i tyle w temacie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Karolina2
ja sie rowniez nie zamierzam spowiadac zadnemu samcowi, powiem jak zapyta, ze poprawilam piersi po drugim dziecku, bo chciałam i tyle, ale to jak zapyta, sama z siebie nie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniq89
Czekoladova_ powiedz coś więcej :) Gdzie robiłas, jaki rozmiar? ja mam termin na listopad u dr Furmanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejsi_ja
gośćKala, w sumie racja, ale jak ja byłam z facetem 2 lata i nagle bym przyszła z piersiami, których wcześniej nie miałam to by było troszkę podejrzane :P powiedziałam mu, na początku był przeciwny, ale potem to się nawet ucieszył bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKala
kejsi, ja pisze o potencjalnym nowym partnerze, to co opisujesz to zupelnie co innego. Facet, ktory nas wczesniej nie widzial przed operacja nie musi wiedziec,ze przeszlysmy operacje, chyba ze sam sie zorientuje to wtedy owszem nalezy powiedziec prawde, ale nie uwazam,ze trzeba mowic o tym przed, bo to moja sprawa. Mam kolezanke, ktora ma tak dobrze zrobione cycki, ze jak przyznaje ze to sa "sztuczne" to facet nie chcial uwierzyc,,,,:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniq89 - jest w stopce :) Wybrałam taki przeciętny rozmiar nie chciałam efektu "cyce jak donice" ;D no ale teraz przynajmniej będę wyglądać proporcjonalnie, bo mam dość szerokie biodra, a (wcześniej) biustu zero:p Kala - dokładnie, ja pisałam o takiej samej sytuacji :) wiadomo, ze jak się z kimś jest dłuższy czas to takiego faktu nie da się ukryć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kate
Witam Was dziewczyny. Ja jestem 5 tygodni po operacji, moje piersi sa wciaz wysoko, mają "dziobowaty" ksztalt , sa tez dosc twarde. Zaczynam sie martwic, ze tak zostanie :(. Niby po 6 tygodniach moge zdjac ten gorseto stanik, ale w takiej sytuacji tez? i nosic staniki? boje sie, ze mi sie znieksztalci jeszcze bardziej, cofnie Doradźcie cos ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do około 3 miesięcy kształt piersi jeszcze się zmienia (staje się bardziej naturalny), więc na razie się tym nie martw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem 9 tyg po operacji i mój biust jest zdecydowanie ładniejszy niż wcześniej. Moim zdaniem wygląda naturalnie :) jestem coraz bardziej z nich zadowolona, mimo że miałam dużo gorszych momentów. Ja często noszę staniki bondeau, one są cienkie, nie uciekają, są wygodne. Spokojnie wszystko się ułoży super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kate
Ja mam dzisiaj najgorszy moment :(. Zastanawiam sie czy po tych 6 tyg, czyli za tydzien moge sobie kupic jakis stanik, czy moze jednak w tym gorsecie jeszcze chodzic w ciagu dnia ? bo spac to wiadomo - bede jeszcze dlugo w sportowym, albo tym gorsecie wlasnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość karolina
Ja tez mam dzis dola. ...jestem 4 tyg po op i prawa piers wciaz jest ...jakas nie taka...tzn czuje silikon., podczas gdy lewa jest jak 'moja'. Niby prawa dluzej dochodzi do siebie u praworecznych. ..ale minal juz miesiac! Czy powinnam sie martwie, jak bylo u was? Druga rzecz to staly sie naprawde mniejsze :( do tego stopnia ze stanik-gorset jest sporo luzny.Doktor powiedzial ze bede miec rozmiar D ale na to chwile wygladaja jak male B! Zaczynam zalowac ze nie nalegalam na wieksze wkladki. Mam mentory 390cc. Poradzcie cos prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina daj zdjęcie. kargier.n@Gmail.com Ja mam 315 i mam pełne d :) na pewno Ci się zdaje i będzie wszystko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate ja zaczęłam kupować staniki właśnie po miesiącu od operacji i już wiem , że to było za wcześnie, bo później się okazały za małe. Kupiłam jeden spoko bez fiszbin i w nim raczej większość czasu chodziłam Ale też już jest za mały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość karolina
Ninka juz wyslalam. Piszesz ze staniki kupione po miesiacu pozniej byly za male. ..ale jak? Nie rozumiem. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aga
O mnie też ciekawi temat większych piersi po czasie... u nie dzisiaj 16 doba. Prawa pierś ok. Lewa jeszcze nie do końca. A jestem praworeczna. ...no i tez zmalały sporo. Po operacji stanik triumph elastiform d. Teraz ten sam model c....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
Karolina z mentorami 390 ml to ty będziesz miała spore piersi. Ja mam 330ml wysoki profil allergan z płaskiej deski stałam się posiadaczką biustonoszy w rozm. 70E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
Staniki w tym rozm. mam z firmy Triumph i Marlies dekkers. Polecam na początek Triumpha x silikonowymi fiszbinami nie uciekają blizn)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SssyLwiAaa
Ninka To kiedy kupic staniki ja zamierzam w 6 tyg. Myslisz ze to za wczesnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×