Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość gość Beta
Dzieki dziewczyny za pocieszenie, a musze nosic jeszcze ten pas? niby minely te 6 tygodnie, ale nosze go jeszcze(dzisiaj mija 8 tydz) bo sie wlasnie balam go sciagac, skoro ta piers jest tak wysoko jeszcze...Robilam u Sirka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshinexoxo
Beatka mnie po cichu pielegniarki w klinice u szczyta doradzily zeby spac w calym pancerniku i pasie rok zeby miec pewnosc ze ladnie sie piersi zadomowia.W takiej klinice chyba wiedza co mowi, a nie zaszkodzi prawda. Ja zamierzam spac w nim rok a nosic ze 3 msc w dzien. Buziaki i naprawde jeszcze swierzynka tez jestes wiec nie martw sie. jak po pol roku bedzie bez zmian wtedy trzeba sie zastanowic, ale teraz jeszcze daj im czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Sunshine , jakby jeszcze ten nasz doktorek był bardziej wygadany to byłoby całkiem lux ;) zaraz podeślę fotki ;) tylko się nie przeraź bo małe :D Co do gorsetu to na noc faktycznie ja też go zakładam mimo,że Potocki już nie kazał,powiedział,że można ale nie trzeba. Pas pozwolił wyrzucić :) Ale może dlatego,że moje piersi są już ułożone, tzn równe i nie są wysoko. Tak w sam raz. Także Beta, jeśli lekarz każe to noś. Karulka, raczej na tym forum odpowiedzi nie znajdziesz. Tu wszystkie z implantami ;) ale gdzie indziej czytałam,że efekt po roku znikał... Kala, ja planuję wymienić implanty. Już nie o wielkość mi chodzi ale o zdrowie. Mimo,że mają dożywotnią gwarancję jak dobiję 40-45 lat to wymienię czyli uśredniając za 10-15 lat ;) a jak będę babcią to pewnie wyjmę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshinexoxo
Ach Ala mnie i tak sie podoba moze nawet malo mowic, ale inteligencja i klasa zawsze wyjda z czlowieka :) a ile Ty jestes po zabiegu kochana?ja w czwartek bedzie 6 tyg. I powiedz jakie masz wkladki? wysylaj moje tez mi sie male wydaja! jak wyslesz daj znac bo narazie nic nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolina
Sunshine: Serio uważasz, że Twoje piersi sa małe? ??:O Ty masz 375cc pojemności , prawda? Widziałam zdjęcia i jak dla mnie masz idelanie dobrane: małe nie sa napewno :D, no, chyba że ja jakas dziwna jestem. Ale to jest ciekawe zjawisko faktycznie, że dużo kobiet po operacji uważa swoje piersi za zbyt małe. chyba człowiek bardzo szybko się do tego nowego rozmiaru przyzwyczaja. a powiedz jeszcze Sunshine.. Jak reakcje ludzi, np. przechodniów ;) na Twoje nowe "nabytki"..zauważyłas więcej ciekawych oczu zwróconych w Twoją stronę? Pewnie tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshinexoxo
haha dzieki Karolinko! wiesz jak wywolac usmiech na buzi! mam 385g. Nie mowie, ze male ale wiesz to chyba wynika z tego ze wiadomo przed operacja naogladamy sie tych cycatek w necie i czlowiek juz ma obraz wypaczony :) Jezeli chodzi o przechodniow to ciekawe pytanie. Bo wiesz ja jestm nadal scisnieta pancernikiem i naprawde pod ubraniem wyglada to praktycznie tak jak wczesniej w push upie wiec napewno nie ma jeszcze efektu ''ida piersi potem ja '' :) ALE poniewaz wiem ze one tam sa bardziej sie prostuje, mam wieksza pewnosc siebie i to chyba widac, bo rzeczywiscie mezczyzni jakos inaczej patrza :) ale wydaje mi sie ze to wlasnie o ta pewnosc siebie chodzi i glowe wysoko podniesiona. Jak to gdzies wyczytalam z tymi naszymi nabytkami to jak w tym: ''dobra bielizna (cycuszki) sa jak wyksztalcenie. Niby nie widac a samoocena idzie w gore'' :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usssia
Karolina bylam dziś na rewizycie i jednak zdecydowałam się na te 330,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usssia
Napisalam się i polowe wypowiedzi mi poszło no cóż powtorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolina
Sunshine: Dokładnie! W końcu i tak robimy to dla siebie, więc ta pewnośc siebie jest 'od środka' i to jest najważniejsze , a reszta jest odbiciem tej pewności. Wcześniej to po prostu było bardzo trudne, a czasami niemozliwe gdy się wię co się ma, a raczej -czego nie ma ;) -pod push upem.. I jak to dobrze, Dziewczyny, że możemy sobie na taka pomoc z zewnątrz pozwolić - ja już odczuwam dużą wdzięczność, za samą możliwość zrobienia sobie takiej operacji. Ala: 330ml brzmi rozsądnie - przy np. 500ml to nie wydaje się dużo ;) Jestem bardzo ciekawa Twojej opinii PO wszystkim. Ja robię piersi po nowym roku i tez dumam i dumam nad rozmiarem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolina
Przepraszam: Miało byc ussia nie Ala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usssia
co za telefon dwa razy połowę wypowiedzi posłało teraz piszę z kompa ...trzeci raz mam nadzieje ,ze teraz dojdzie a więc : karolina co już robiła 390 mam nadzieję ,że jest ok :)Beata jestem przed ale długo tutaj czytam i dziewczyny piszą ,ze często jedna pierś ,,schodzi '' szybciej więc głowa do góry a jeżeli naprawdę sen z powiek Ci to spędza to dzwoń do doktorka i pytaj co i jak i dlaczego (Sirek zrezygnował z urlopu i jest cały wrzesień ) Karolina ta przed oczywiście ,że zdam relację operację mam 29 wrzesień po 330 mam mieć miseczkę C czyli 91 w piersiach a pod mam 73:)ja po wczorajszej rewizycie nie mogłam spać a gdzie tam dalej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Sunshine, wysłałam Ci foty dwa dni temu...dostałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolina
Ussia: Czemu nie mogłaś spać, tak się denerwujesz?? Masz 73cm w biuście i przy 330ml masz mieć "C". W takim razie ja przy 78cm w cyckach powinnam mieć coś koło tego przy moim 300ml. :) To już daje jakis obraz. Tylko myślę o tym jak cycuchy wyglądają jak się leży..dlatego myślę o moderate , bo HP to przy leżeniu na pewno się odznacza..ajaj. No nic, fajnie, że masz operacje tak niedługo - zaraz będziesz miała to za sobą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Wiecie, ja to Wam w sumie zazdroszczę, że jesteście przed :) Cała radość jeszcze przed Wami bo potem to już się człowiek tak szybko przyzwyczaja,zapomina.. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejsi_ja
jak fajnie czytać że jesteście mega zadowolone z operacji! Super. Przypomina mi się jak sama byłam tuż po. Na początku boliło bardzo, ale efekt wszystko rekompensował. A rozmiar też na początku myślałam ze mały, ale okazał sie idealny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Implanty okragle, średni profil na leżaco fajnie wyglądaja w przeciwienstwie ponoc do anatomicznych, anatomiczne sa sztywniejsze, twardsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy ma inną budowę ciała i na to też trzeba wziąć poprawkę :) Lekarz moim zdaniem najlepiej zawsze doradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshinexoxo
Ala nic mi nie doszlo sporobuj jeszcze raz kochana agnes009@hotmail.co.uk dziewczyny zalamka!!!!! zmierzylam sie w biuscie i mam tylko 88cm :( czy one jak ta jajowatosc schodzi i piers opada wypelaniaj sie troche? czy nie mam co liczyc ze bedzie wiecej w cm?? buuuu mam male!!!! :((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshinexoxo
Ala nie wiem czemu na koncu mojego maila sie to robi ale wysylaj bez tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolina
Sunshine: Ja czytałam i oglądałam obrazki :P, że jak pierś opada (tzn. implant) to większa jego część zgodnie z dzialaniem prawa grawitacji idzie w dolną część piersi - może dlatego masz wrażenie, że Ci objętności "ubyło", a to po prostu efekt tej zmiany wynikającej z 'opadania'? 88cm..to przecież nie ważne ile cm :) Masz dalej te same staniki? To jest git. Nie panikuj kochana! Ja je widziałam i sa duuuuuuże :D Zaufaj mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość magda
Dziewczyny mam dylemat,może Wy mi pomożecie go zrozumieć,mam bynajmniej taką nadzieję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość magda
Dziewczyny mam dylemat,może Wy mi pomożecie go zrozumieć,mam bynajmniej taką nadzieję,będę miała anatomiczne implanty 325ml wysoki profil,pod mięsień,moje obecne piersi mieszczą się w miseczkę dużą "C",mała "D". Mam obwisle trochę te piersi,ale nie aż tak by je podnieść,mój Dr na konsultacji stwierdził że teraz mam miseczkę "A"?(czego nie potrafię zrozumieć,skoro biustonosze mam większe), a po wprowadzeniu implantów osiągnę rozmiar "D"? Jak Wy to rozumujecie,BARDZO Proszę o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość magda
będę miała anatomiczne implanty 325ml wysoki profil,pod mięsień,moje obecne piersi mieszczą się w miseczkę dużą "C",mała "D". Mam obwisle trochę te piersi,ale nie aż tak by je podnieść,mój Dr na konsultacji stwierdził że teraz mam miseczkę "A"?(czego nie potrafię zrozumieć,skoro biustonosze mam większe), a po wprowadzeniu implantów osiągnę rozmiar "D"? Jak Wy to rozumujecie,BARDZO Proszę o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Dziewczynki!! Dawno tu nie wchodzilam...miałam operacje w kwietniu . Wyjsciowka moja była 70 b/c przy wzroście 160 cm oraz 46 kg. Wybrałam implanty Mentor 350 cc hp. (wysoki profil okragłe). Po bolach męczacych nieprzespanych nocach w pozycji siedzącej ,wyciem z bolu przy wstawaniu porobily sie komplikacje,tzn jedna piers opadla druga nie ,zebraly sie plyny itp. Przeszlam w maju kolejna operacje( pan Dokror byl o tyle mily i mnie zaskoczyl ze za druga opercaje nic juz nie płaciłam uffff ..). Teraz jestem megaaaa zadowolona piersi rowniutko leżą juz się uformowały , troszke opadly wiec juz tak nie stercza ku gorze . Obecnie w sklepie Esotiq kupuje staniki ,moj rozmiar to 65 G :-D . Pozdrawiam Was kochane te przed i po jesli macie jakies dylematy to chetnie sluze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usssia
Karolina tak spać nie mogłam po rewizycie bo przezywałam cycusie ale dzisiaj ok, a co do rozmiaru to lekarz zmierzył pod i na piersiach i z różnicy wyszedł rozmiar C więc teoretycznie jak Ty masz więcej pod i mniejsze wkładki to możesz mieć mniejszą miseczkę tzn.zależy ile masz własnego ,,wkładu'' bo ja miałam tzn. jeszcze mam malutko:( ale najlepiej z lekarzem takie kwestie bo naprawdę każda ma inną budowę i ten sam implant wygląda różnie . Karolina po op. zaglądasz jeszcze na forum?wszystko ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usssia
Zuza123 suupper:) ,ze już jesteś zadowolona ja śledziłam Twoje wpisy z niecierpliwością co i jak przed reoperacją . Nawet pamiętam że wahałaś się czy nie wyjąc implantów,ja jestem przed :( ale takie wpisy Jak Twoje podnoszą na duchu:) ,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samosia13
jejciu, Zuzia - 46 kg, jaka Ty kruszynka musisz być. Zazdroszczę figurki. Ja cały czas dążę do tego żeby być troszkę szczuplejsza, choć i tak malutka jestem to do Twojej wagi mi troszke brakuje. 65 G to imponujący rozmiar!! Gratuluje. Fajnie że udało Ci się znaleźć tak nietypowy :) u mnie czasem ciężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
samosia13 takie rozmiary ciezko znalezc, a juz sieciowki to odpadaja typu h&m czy coś. Tam im wieksza micha tym wiekszy obwod :-/ wiec odpada.A potrzebowałam duza miske z malym obwodem .To jest jedyny sklep ktory moge polecic z czystym sumieniem i staniki mega wygodne nic nie uwiera nic sie nie wbija nie sciska. A i ceny ok bo mozna juz kupic od 30 zl w stacjonarnym sklepie Esotiq. Choc czasem chodze w spotrowym ot tak chyba z przyzwyczajenia tez troche :-) Zaczelam cwiczyc, za niedlugo silownia mysle .Nie nie to zeby schudnac chudnac nie chce ale tak zeby troszke ponapinac sie i zyskac fajna sylwetke :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Usssia bedzie dobrze nie ma co sie znow martwić na zapas :-) Glowa do gory :-) Ja sie ciesze ze juz mam to za soba bo okres rekonwalescencji bardzo dla mnie bolowy i potem ta druga operacja ehhhh. Teraz juz wogole o tym nie mysle ciesze sie z nowych nabytkow a i chlop moj maz zazdrosny jak sie ktos popatrzy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Zuza gdzie ty się spodziewała? Już myslalam że wyjechalas do Hollywood robić karierę.... Z takimi cycuchami to by cię wzięli do każdego filmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×