Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość Beti48
oj dziewczyny , dziewczyny , chciałabym tak ponarzekać jak Wy :) macie operacje za sobą , macie piękne cycki , nie zamartwiajcie się na zapas , nawet jak troszkę zmaleją to i tak będą cudne , pełne i sexi ... mi dr od razu zaproponował większe implanty niż chciałam , bo pod mięsień i one po zejściu opuchlizny zmniejszą swoją objętość , poza tym przykrycie całym mięśniem mówi samo za siebie , ze implant zostanie troszkę spłaszczony :) cieszcie się _ ja się cieszę razem z Wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti48
MeGi1985 , czy ja też mogłabym zobaczyć Twój efekt ? mój mail beatka3737@interia.pl :) oczywiście , tylko dla moich oczu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjola
Beti 48. No masz rację to są artystki mają piękne cycki i marudzą. Ach my kobiety. Napisałaś że doktor zaproponował Ci większe Kurcze ja jestem pełna obawy o wygląd moich chciałam wypełnić górę. A tu figa! Może ma rację. Bo ja w push up to mam biust i jakby duży ha ha ha ha. Ale gdy zdejmuje jest kicha. Muszę mu zaufać..może jestem za niska.. Ale teraz robie wyniki i latam za kredytem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosica1234
A ja dziś ostatni raz do kontroli....mogę wszystko...prócz opalania blizn do roku czasu...i do ćwiczeń jeszcze miesiąc biustonosz od niego bądź dobry sportowy...strasznie sie cieszę ze juz najgorsze minęło...wszystkim wam życzę szybkiego powrotu do normalnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti48
Jola , masz to samo co ja , w staniku mam fajny biust , ale bez brakuje mu góry , dlatego chciałam okrągłe ,żeby tą górę wypełnić , anatom to ja mam swój nie najgorszy hahaha __ powiem Ci ,ze jeszcze 10 miesięcy temu to mialam nawet bez stanika spoko cycki , ale postanowiłam schudnąć - udało mi się 10 kg i oczywiście cycki spadły , na szczęście tylko z góry i dlatego chcę je wypełnić , nie specjalnie mi zalezy na powiększeniu , ale skoro już tyle płacę to i powiększę sobie trochę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAli
Beti Kochana i Ty niedługo tez bedziesz mogła pomarudzic, jestem tego pewna. Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti48
dzięki Ali , ale czy nie dlugo to nie wiem ??? biorę leki , niby jest dobrze , ale badania cukru i dna oka robię dopiero po 15.03 .... z drugiej strony ten kardiolog mi powiedział ,że anestezjolodzy zbyt mocno panikują przy operacjach komercyjnych _ jak mnie tylko wyrówna to osobiście napisze zaświadczenie internistyczno-kardiologiczne do anestezjologa o możliwości znieczulenia ogólnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MeGi1985
Dzięki dziewczyny. Wybrałam anatomiczne bo mojemu biustowi przed nic nie brakowało, był tylko mały,nie potrzebowałam wypełnia u góry bo był jedrny. Gosica 1234 gratuluję że już wszystko za tobą. Są już takie jak chciałaś czy nadal się układają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti48
Meg , dzieki za fotki , super efekt , bardzo mi się podobają :) ile jesteś po operacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnati
Dziewczyny, a powiedzcie jakie na jakie pojemności sie zdecydowałyście z jakimi wyjściówkami. Nie wiem czego się spodziewać po jakim rozmiarze. Tak trudno podjąć tą decyzję.. Ciągle gdzieś czytam że dziewczyny narzekają że za małe, chciały większe a tu efekt mizerny. Powiedzcie jak to wygląda u Was? z góry dziękuję za podzielenie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti48, to gratuluję, z eudało się schudnać. Ja co prawda od zawsze bylam sucha i piersi nie miałam, ale moje dziewczyny ktore zrzucily pare kilo rzeczywiscie spadły w biuście. Niestety taki juz nasz urok :) Pewnie, ze jak już chcesz poprawić je troche to przy okazji można powiększyć. Powodzonka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSandra
Witajcie dziewczyny :) Jestem już tydzień po operacji i mam do was pytanie odnośnie opuchlizny. Moja lewa pierś spuchla dużo bardziej, jest wieksza nawet o jeden rozmiar od prawej. czy ktoras z was też miała taką róznice? Wiem że obydwie piersi mogą reagować inaczej ale czy to mozliwe że aż tak? Mam też na niej więcej siniakow i ciężej rusza mi się lewą ręką. Poza tym rozmiarem nie mam większych dolegliwości bólowych. Proszę o odpowiedź bo troche się tym martwie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
GOSC NATI ja jestem przed operacją, i mi lekarz zaproponował 365HP powiedział ze taki rozmoar implantu powieksza piers o ok. 2 rozmiary, 200+ to jest 1 rozmiar- WG NIEGO. choć wiadomo zaznaczył ze to zalezy od wielu czynników, u mnie tak to by wyglądało. NIe wiem jak jest w przypadku okrągłych implantów bo tu inaczej trochę się ten implant układa i w ogole ma inny kształt. GOSICA to już koniec? :) teraz tylko kontrola raz do roku i USG piersi i wspaniałę życie :) BETI48 przynajmniej sie przebadasz.. a co do kosztu badan TO W DAMIANIE W WARSZAWIE NA WAŁBRZYSKIEJ zapłaciłam 180zł bez usg ekg i rentgenu, sama krew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
nie okrągłych a anatomicznych :) pomyliłam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asylwetka
Karolina, wejdź na str mybra.pl tam masz wyjaśnienia jak obliczyć miseczkę (A-KK) :-) jak i rozmiar pod biustem ( od zamierzonego obwodu odejmij 3 ,a następnie zaokrąglij wynik do najbliższego rozm.pod biustem , np 81cm-3=78cm, co daje 75 i jest to rozmiar pod biustem) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MeGi1985
Beti juz 6 tygodni minelo. Nati nie wszystkie narzekaja ze za male. Ja uwazam ze moje sa za duze :) Pewnie dlatego ze przed mialam prawie nic, musze sie przyzwyczaic. mam 345cc, gdybym miala jeszcze raz wybierac to pewnie wybrala bym 300cc :) i pewnie narzekala wtedy ze za male :) hahaha my kobiety .... faktycznie ciezko nam dogodzic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAli
Megi, ja tez mam 345ml okrągłe i przed nie miałam praktycznie nic. Ciekawa jestem jak u Ciebie wyszło. Masz jakieś zdjęcie? Mi dziś mija 3 tydzień i faktycznie zmalały mi piersi. Teraz uważam ze rozmiar jest idealny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolina
asylwetka: Dzieki!! To wychodzi na to, że mam "d" , póki co ;) Choć trudno mi w to uwierzyć ciągle, że z tak małego implantu przeskoczyłam o 2 rozmiary, kiedy jak na nie patrze i biorę w dłoń- to mi się w niej mieszczą :) I żeby nie było - nie narzekam!!! :) MEgi, haha taaa..my kobiety dobre jesteśmy. Nie to co faceci- oni zawsze w lustrze widzą pół-bogów nawet z lustrzycą i włosami na plecach hihihih :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona 83
Cześć dziewczyny, witam na formum, planuję powiększyć piersi i potrzebna mi wasza rada do rozmiaru. aktualne wymiary 162cm, biust 65 b(małe) 68 pod biustem 79 w biuście. Lekko opadnięte po dwoch ciązach. Lekarz proponuje okrągłe niski profil 295-330, bo mam troche gruczołu na dole wiec i tak beda wygladaly w miare naturalnie. nie chce wygladac jak pamela ale fajnie by bylo widac efekt rowniez w gornej partii i sie zastanawiam nad srednim profilem 330. Co myslicie? Czy ktos o podobnych rozmiarach mial implanty, jakie i jaki wyszedl efekt? Chciałabym spore piersi, ale jednoczesnie nie wielkie. 65D, ewentualnie 65DD. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolina
Iwona83, ja mam identyczne wymiary i identyko wyjściówkę miałam, mam 295ml implant. Chcesz to preśle Ci zdjęcie na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona 83
Dodam jeszcze, ze na poczatku chciałam rozmiar C/D, ale po zorientowaniu sie, ze rozmiar rozmiarowi nierowny i co innego 65D a co innego 75D, wole isc w kierunku 65D lub nawet 65DD, czyli pod biustem 68 a w biuscie jakies 86-89. Caluje was wszystkie z gory dziekuje za podpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti - mam tak samo! też wolalabym przeżywać ciągnięcie piersi, to że są trochę za wysoko, etc niż patrzeć w lustro na ich.. brak;d gośćjola - hahah, no powiem Ci, ze ja w takich porządnych push-upach też mam biust jak marzenie! szkoda tylko, że jak go ściągam to nagle czar pryska ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona 83
A nie, przepraszam pomyliłam sie w tabelce, 65D to 84cm a 65DD to 86,5 w biuscie i takie gdzies bym chciała :) Pozdrawiam Was raz jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona 83
Karolina dzięki za info. Super, bardzo chętnie zobaczę. mój mail to iwona@iwist.pl Ile ci przybyło w piersiach cm? gdzie robiłaś? Lekarz tez proponuje 295 max 330, ale mam ochotę na trochę większe stąd ta górna granica 330 :) czy ktoś jeszcze miał podobne wymiary i podzieli się efektami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MeGi1985
Ali daj maila. U mnie minelo juz 6 tygodni - raczej nic nie zmaleje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani majka
Czesc dziewczyny:) prosze Was o pomoc. Bylam u dr Kasprzyka w Krakowie na konsultacji. Operacje mam w kwietniu. Teraz mam 65C(takie nawet duze):)wszystko by bylo ok ale po wykarmieniu 3 dzieciaczkow mam duzo skory ktora moge sobie rozciagac w kazdym kierunku. Mam troche nisko brodawki i doktor powiedzial ze musi zrobic podniesienie piersi czyli blizny w ksztalcue kotwicy ktore mnie przerazaja. Ja na to ze nie chce a on jeszcze popatrzyl na wymiary i mowi ze jednak nie musi robic tej pionowej blzny tylko mi brodawki troche musi podniesc. I zaproponowal mi 265ml. Ten rozmiar sie mi podoba gdyz naturalnie wygladam. pracuje w miejscu gdzie nosimy koszulki tylko i chcialam zeby nikt nie zauwazyl. Ta konsultacja to byla strasznie szybka. Czulam sie tam jak niezaproszony gosc:( dawal mi ulotki i mowil zebym sobie poczytala a na pytania odpowiadal ale tak szybko i tak zeby juz skonczyc. Boje sie ze mi te implanty nie wypelnia tej skory. Jak myslicie czy jezeli by nie wypelnily to dr by zrobil taka operacje? Slyszalam ze robi ladne piersi i chcialabym zeby i moje takie wyszly ale 265ml wody jak sobie wlalam do woreczka to takie male wyszly i sie jednak obawiam:( czy mozna w dniu operacji zmienic na wiekszy czy juz nie?na konsultacje druga zanim sie umowie to pewnie juz bedzie po terminie operacji. Kurcze chcialabym miec fajna napieta skore bo mam rozstepy i beda mniej widoczne przy napietej skorze. Co Wy myslicie o tym rozmiarze,wypelnia czy lepiej wziasc wieksze? Dziekuje z gory za odpowiedzi. Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjola
No moje Drogie jestem po usg piersi. W prawej torbielek. Mój ginekolog wysyła mnie na badanie histopatologiczne bo ponoć bez tego badania niema co marzyć o cyckach. Wysłałam fotkę do Doktora od piersi może nie trzeba tego kłóc. Kurcze!! nie martwię się o badanie tylko o to że nici z cyckow. Termin na 2 marca. Całe szczęście ze to badanie juz w poniedziałek i wynik po godzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti48
Jolcia , przykro mi _ daj znać , co wynik powiedział ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAli
Megi mój mail alicaster1@wp.pl,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAli
gośc Jola biopsja cienkoigłowa jest konieczna w przypadku dużych torbielek ( z tego co mi wiadomo) ja też miałam torbiel w piersi i nie musiałam tego nakłuwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×