Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość gość
Vi_ki ja najbardziej bałam się właśnie nakozy, ale okazało się, że tego najmniej powinnam się obawiać, miałam naprawdę super anestezjologa nic nie pamiętam z momentu wybudowania, a przeciwwymiotnie będziesz napewno dostawała leki. Anka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola2907
A jakie będziesz mieć implanty? Pod mięsień, czy pod gruczoł? :-) Ja też jeszcze jestem przed. 5 lipca idę pod nóż :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vi_ki
mam mieć pod mięsień anatomiczne allergan 325

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vi_ki
Lola2907 Trzymam za Ciebie kciuki i czekam na Twoją fotorelację albo może video? ;) W jakim mieście masz zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola2907
W Warszawie, w klinice LaserMed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale że video z operacji? o jejku ja bym chyba nie pokazała. ale to indywidualna kwestia :) w każdym razie trzymam kciuki za Twoją operację!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość taka_ja
Beti48 9 doba to jeszcze normalne, że boli. Ja miałam spory ból przez des tygodnie. Teraz jestem sześć tygodni po i jest super :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość taka_ja
Anka, asymetrie też widze u siebie, tzn brodawki są równo ale lewa pierś jest jakby wyżej i to normalne bo muszą obie równo zmieknac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaMW85
Cześć Aniu! Kochana nie przejmuj sie. U mnie lewa pierś opadła a druga wciąż wyżej. Pamiętacie moje dolegliwości? Tydzień temu dostałam wysypkę na piersiach i w okolicach. Spanikowałam i pojechałam do Szpitala w Londynie. Dziewczyny ogólnie męczyłam sie przez 3 tygodnie, piersi mnie bolały(ból był całkiem do zniesienia, ale był inny niż do tej pory) poszłam wiec do lekarza ogólnego, przepisała mi antybiotyk. Pani doktor powiedziała, ze to moze być lekka infekcja, ale to całkiem normalne. Po wybraniu antybiotyku dolegliwości powróciły. Na dodatek lewa piers była zniekształcona. Do tego przyplątała sie wysypka. Co sie okazało... Dostałam alergie na stanik sportowy. Przez trzy tygodnie z dnia na dzień czułam sie coraz gorzej. Nie pomyślałabym, ze to od stanika bo wysypka i swędzenie pokazało sie dopiero po trzech tygodniach. Pielęgniarka mi powiedziała, ze alergii można dostać nawet po długim czasie. Biustonosz kupiłam ten z lepszych i Pani była zdziwiona, no ale kazdy reaguje rożnie. Ogólnie mogę juz nosić zwykle staniki w dzień ale na noc ten ze szpitala. Czuje sie o niebo lepiej, piersi są teraz piękne :) i uwielbiam je! Lewa wciąż dochodzi do siebie dłużej i ja czuj***ardziej, czasami takie dziwne uczucie jakby tam coś było ;) ale to normalne. Bardzo często sie zdarza, ze jedna z piersi zachowuje sie gorzej od pierwszej ;) Juz jestem prawie 8 tygodni po interes mogę powiedzieć, ze jestem mega zadowolona, choć jeszcze nie korzystam z nich pełna parą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki dziewczyny za wsparcie już się nie mogę doczekać jak mi ta pierś opadnie, jutro idę na kontrolę także liczę, iż mimo tych moich obaw lekarz powie, że to normalne :-) cały czas śpię na plecach w obawie by się nic nie przesunęło. MagdaMW cieszę się, że u Ciebie juz lepiej bo cały czas myślałam o Tobie i tych dolegliwościach jejku kto by przypuszczał, że to uczulenie, ale najważniejsze, że nic poważniejszego i teraz już będzie tylko lepiej :-) Anka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najważniejsze że już dochodzisz do siebie po tej wysypce. Wiesz różne to mogło mieć podłoże. Ale wysypka to znak że organizm się broni :) Wracajcie do formy dziewczęta, bo lato wakacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toyska
to już tak jest, czasmai organizm niespodziewanie reaguje gość - trzymamy kciuki, oby na kontroli wyszło, ze wszystko jest super! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eolka
Opalacie swoje nowe piersi w tym sezonie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola - 7 razy narkoza? o masarka.. chociaz w sumie z drugiej strony, jak przypomne sobie zabiegi. ktore przechodzilam, takie jak prostowanie przegrody nosowej czy wycinanie migdalkow, to nie wiem czy nie wolalabym dostac narkoze i nie musiec tego przechodzic "na zywo" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola2907
Niestety jak byłam mała przechodziłam raka kości... mało przyjemne, ale przy tym cycki to chyba pikuś, choć pewnie będę marudzić z bólu jak zawsze ;-) To już tylko 3 dni, a ja zaczynam mieć wątpliwości, co do rozmiaru... Boje się, że jednak te 430 ml może być za dużo. Ale w sumie w alternatywie mam jeszcze tylko 325 ml, a jak przymierzałam, to w sumie od razu chciałam większe. Wiem, że pod mięsień i tak trochę ucieknie z projekcji... Jeszcze będziemy ostatecznie dobierać przed zabiegiem bo te UHP musiał zamówić i nie miałam jak przymierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
HEJ! ANKA głowa do góry :) dzisiaj masz wizyte tak? i co powiedział lekarz?! z tą WYSYPKĄ to nieźle.. sama bym nie wpadła że to od stanika ;) choc wiado o e jak soe go nosi dzien i noc to moze byc mnóstwó potu itd. wiec krotki rzeczywiscie mogly sie od tego zrobic.. NARKOZY nie ma się co bać :) Ja też bałam się tego BARDZO :) ale to chyba najprzyjemniejsza część :) ten błogi sen i niewiedza :P jesli chodzi o intubacje (te rurki do gardła itd) to ja np. nie mailam tego wcale przy operacji (nie to ze nie pamietam, ale NIE MIALAM intubacji) BETI to normalne ze po nocy jedna czy nawet dwie piersi bolą bardziej. Ja taki stan czulam nawet do 3 tyg po.. Niestety w nocy wszystko sie "zastaje" i trzeba to rozruszać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti48
cudownie przemiła wizyta kontrolna z doktorem _ wszystko z moimi piersiami jest super , powiedział nawet ,że u mnie to jakoś inaczej , szybciej i równiej i że to zasługa bardzo elastycznych , wyćwiczonych mięśni klatki piersiowej :) pozwolił nosić sportowe staniki na zamek , pas zakładać tylko na noc ... po miesiącu staniki normalne bez fiszbin ... od dzisiaj normalne prysznice , masowanie piersi , masowanie blizn , jak zejdą strupki smarować jakąś maścią na blizny ... na imprezy mogę chodzić , piwo , drinki mogę pić , seks uprawiać normalnie , ale uważać do miesiąca na biust :) ... mogę np. na łóżku ćwiczyć nogi , brzuch { nożyce , rowerek } , po miesiącu włączyć rower , szybkie marsze , pływanie .... z zumbą muszę czekać do listopada :) 15.08 lecę na Kretę , powiedział ,że mogę spokojnie się opalać w staniku od bikini , ale z wysokim filtrem na dekolcie , albo chować ciało od biustu w górę pod parasol , kąpać się , pływać w słonej wodzie jak najbardziej ... umówiłam się ,że jeszcze we wrześniu wpadnę na kontrolę :) kupiłam sobie dzisiaj dwa koronkowe staniki bez fiszbin , na sekundę je ubrałam i było wielkie WOW :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćP
vi_ki ja również mam operacje 31 sierpnia :) także nie jesteś sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti48
Ania , jak po kontroli , co dr. powiedział ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vi_ki
goscP W jakim mieście masz zabieg? Jakie będziesz miała implanty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny pomocy mam rozmiar 70A (bardzo małe) dr ustalił że najlepsze będą 310ml z firmy Allergan. boję się że będą za duże? Miał ktoś podobnie? Łódź Aleksandrowska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć :-) jestem dziś po wizycie, dopiero dotarłam do domu. Lekarz mnie uspokoił powiedział, że to jeszcze zbyt wcześnie by mówić o asymetrii , która zresztą jest naturalną w budowie człowieka, napewno implant się nie przesunął bo taką wizję też miałam. Kazał spokojnie czekać do pół roku jak wszystko opadnie, powiedział też, że mam dość zbite ciało i dlatego te piersi potrzebują więcej czasu. Powiedział też, że mogę już nosić normalny byle by miękki biustonosz, wiec pierwsze co po powrocie choć zmęczona musiałam wstąpić do galerii na zakupy, przymierzała w triumphie i wyszło mi 75D szok! Ale powstrzymam się jeszcze od zakupu , może jeszcze zmaleją :-) Anka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćP
vi_ki Żarki letnisko dr olender. Implanty bede miec anatomiczne 295 lub 345 mentory. Jeszcze nie wiem ktore wybrać, wezme raczej wieksze o ile sie zmieszcza :) a Ty gdzie bedziesz operowana? Jeszcze trochę czekania nam zostalo, ale zleci szybko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti48
Ania _ no to się uspokoiłaś , fajnie :) z tą asymetrią dr. ma rację , mało jest ludzi na świecie idealnie symetrycznych ... ja przed operacją miałam jedną pierś troszkę większą i teraz też to widzę , ale kompletnie mi to nie przeszkadza _ pamiętaj , że to gł. my same zauważamy jakieś niedoskonałości , ani nasi bliscy ani znajomi tego nie zauważają .... więc głowa do góry , będzie dobrze , a ten stanik kup , ubierz i zobaczysz od razu będzie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny, obawiam się operacji z dwóch powodów; 1. swiadomej narkozy- bede slyszec rozmowy i co najgorsze moze jeszcze bol i nie bede w stanie tego zakomunikowac!!!! 2. ze w ogole sie nie wybudze i zapadne w spiaczke ... czytałam o tym, ze kobieta w jednym z gdanskich szpitali jest w stanie wegeteywnym po operacji biustu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestań sie bać takich rzeczy, jestem 3 dni po operacji, pamietam tylko jak doktor powiedział, ze lekko zawiruje mi w głowie i zasnę nawet zawirowania nie pamietam, jak sie juz dobrze wybudzilam to pomyslałam, ze jeszcze nic sie nie wydarzyło ale gdy spojrzałam na moje piersi zrozumiałam ze juz po wszystkim jestem bardzo szczęśliwa i dumna z moich piersi , dziewczyny spełniać swoje marzenia i nie panikować Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja rozumiem żeby być dobrej myśli ale co jeśli takie coś się wydarzy i będę sparaliżowana:-/ co jest przyczyną takiego efektu operacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba wybrać dobra klinikę ja czułam, ze jestem w dobrych rękach zarówno anestezjolog jak i moja Pani doktor spisali sie na medal a opieka lepszej nie mogłam sobie wymarzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beti biustonosza jeszcze nie kupuję bo mam nadzieje, że trochę zmaleją :-) nastawienie po tej wizycie zmieniło mi się na plus bo najważniejsze, że nie stresuje się już jakimiś powikłaniami. A mam do Was pytanie co stosujecie na blizny? Możecie coś polecić ?Mójcijon Ty jesteś już troszkę dużej po operacji widzisz już jakaś poprawę? Do gość co boi się operacji, dla mnie też najgorszą obawą w tym wszystkim to była narkoza, nie stresowałam się czy dobry rozmiar, jaka projekcja itp tu zaufałam lekarzowi i nie dyskutowałam, ale naprawdę bałam się operacji bo często w euforii myśli o nowym biuście zapominamy o tym, że to przecież nie jest zabieg kosmetyczny i coś może pójść nie tak , ważne by by zdrowym przed operacją nic nie zataić przed lekarzem nawet kataru. Anka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vi_ki
gość, która obawiasz się operacji z 2 powodów Zdecydowałaś się czy się przymierzasz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×