Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość Gosia abc
gość 333 zmniejszy na pewno,ja też miałam załamke po operacji ale z tego co pisały dziewczyny,które są już pare tygodni badz miesiecy po operacji, nie ma sie co stresować, piersi beda sie zmieniac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadzia 123
Dziewczyny proszę powiedzcie czy któraś robiła piersi u stepniewskiego Stanisława ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KariPari86
Dziewczyny, czy ktoras z Was przytyla/byla mocno opuchnieta dlugo po operacji? Ja mam okropne wahania wagi i panikuje ze bardzo przytyje po operacji i dopoki nie dostane zielonego swiatla od lekarza na treningi to bede rosla w oczach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KariPari86
Dziewczyny, czy ktoras z Was przytyla/byla mocno opuchnieta dlugo po operacji? Ja mam okropne wahania wagi i panikuje ze bardzo przytyje po operacji i dopoki nie dostane zielonego swiatla od lekarza na treningi to bede rosla w oczach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcela28
gosc333 - tak, spokojnie. opuchlizna zejdzie, piersi się ułożą i one trochę zmaleją. nie stresuj się, daj sobie trochę czasu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy ktoras z Was ma wahania wagi, ogolnie trzyma diete i cwiczy a po operacji przytyla? Jesli tak, dlugo potem wracalyscie do siebie? Ja mam straszny problem w tej kwestii i pozniej bardzo odbija sie to na mojej psychice :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćangela
Oj dziewczyny fajnie Wam miec za duze piersi hehe :D ja chciałam wiecej zdecydowanie .. Wkurzają mnie jeszcze bo musze nosić specjalny stanik i sa nie ruchome w ogole i nie sa jeszcze miękkie jedna jest lekko wyżej pewnie musza sie ułożyć ... Minęło 2 tyg dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eolka
piersi będa się jeszcze układać. 2 tyg to możesz mieć jeszcze opuchnięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnna
Cześć dziewczyny odnośnie wagi to mogę wam napisać przed położeniem się na stół operacyjny ważyłam 54kg. po operacji podczas pierwszego zejscia z łóżka poszłam na wagę sprawdzić ile przybrało opuchlizny + implanty, co u mnie są małe więc liczę na nie 0,5kg. Na wadze miałam 57kg, w ciągu 3 dni spadlo mi już 2kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vi_ki
goscangela, Jak się czujesz po 2 tygodniach? Odczuwasz jeszcze ból? Ja idę za tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpaola
gośćangela no właśnie jak się czujesz? Ja dziewczyny już nie śpię po nocach :/ w sobotę kolej na mnie i bardzo się stresuje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vi_ki
Paola, Przypomnij jakie masz wymiary i jakie implanty wybrane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpaola
Waga 50kg, pod biustem 70, wychodzę z małego b. Implanty anatomiczne 295 lub 345 jak się zmieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpaola
aaa... i 165 wzrostu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak myslicie ile ml byloby mi potrzebne przy 175cm, 60kg, 75 pod biustem? Obecnie rozmiar b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc Justyna czy mozesz przeslac mi swoje dotki? Piszesz ze masz okragle ja tez na takie sie szykuje. Zalezaloby mi na zdjeciu dziewczyny ktora nie byla plaska i miala cos biustu.Ja mam 168cm i waze okolo 55kg z wahaniami od 53-56. Biust takie a w miekkim staniku bo w push upie to mam nawet spore one dzialaja cuda i niezle oszukuja.Jak scisne i podniose do gory to co mam to wychodzi i c z gabkami. Nie jestem pierwszej mlodosci bo mam 36lat i 3dzieci ale na operacje sie szykuje.Zabieg mialam miec w Linea u Stanczyka jyz w czerwcu ale wyniknely mi duze klopoty i komplikacje finansowe i nie chcac nrac kredytu operacje chce przed swietami.Zastanawiam sie jak piersi wygladaja u kobiet ktore mialy troche gruczolu piersiowego i nie mialy plaskigj klatki.Jezeli ktoras kobieta moze mi przeslac fotke po zabiegu i napisac wymiary i jaki to byl rozmiar przed bylabym wdzieczna natasza251@autograf.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie jestem aż tak całkiem płaska takie małe a moze i mam, 160 wzrostu i obecnie waga 56 kg i też nie jestem iereszej młodości Hahaha 35 lat :P biorę implant 360 i 340 okrągłe operacja już za 44 dni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona 83
Gość, jeżeli masz trochę gruczołu to tylko lepiej bo piersi będą wyglądały bardziej naturalnie. Ja też będę robiła u tego doktora, planuję 345 wysoki profil okrągłe przy rozmiarach 164 i 49kg, 65b (tez po dwojce dzieci). I sie zastanawiam czy nie zamałe jak widze dziewczyny o tych samych wymiarach co wziely 325 i narzekają, że małe. Jest tu forumowiczka Mojcijon, ktora ma chyba takie same wymiary jak Ty z tego co pamietam, zrobila okragle, wysoki profil 365 u Stanczyka i jest super zadowolona, tylko, zalowala troche ze nie wziela 410 jak lekarz proponowal. Wyszly jej naprawde pieknie. Napewno Stanczyk to dobry specjalista i dobierze Ci odpowiedni rozmiar. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogladalam wlasnie w tv na 2 w Pytaniu na sniadanie o powiekszeniu piersi .Bardzo mocno zaznaczano tam ze implanty w 50proc pekaja mimo zapewnien prod i lekarzy i ze idealna pacjentka to ta okolo 34,40r.z. bo prawfopodobnie nie bedzie juz implantu wymieniac...Troche mnie nastraszyli tym wszystkim bo cala rozmowa z chirurg plastyk(kobieta nie wiem jak sie nazywa)mowila dosc chlodno i obiektywnie ze to operacja sa powiklania i nalezy to 100000 przemyslec...Acha i im wiekszy implant tym wieksze szanse komplikacji i obwislosci szybszej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnna
Cześć chyba prawda w tym że po 5ej 6 ej dobie przychodzi kryzys wszystko mnie boli jest jakis koszmar mam totalną załamkę bólową nie mogę spać , chodzić , siedzień , leżeć mam nadzieje ze minie i bedzie juz tylko lepiej Justyna ty chyba też tak miałas co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMonika92
Dziewczyny, bardzo Wam dziękuję za Wasze komentarze :) Już przed samą operacją miałam sytuację, że aż się odsunęłam od niego, bo nie chciałam, by później wyczuł tą różnicę wielkości. Piersi zrobiłam kilka miesięcy po rozstaniu, ponad 5letni związek, to miał być ten jedyny, nie wyszło. Więc ten z którym teraz zaczynam się spotykać, raczej ciężko by nim był ;) teraz jestem z dystansem nastawiona, chce się bawić. I nie chcę, by on się dowiedział o operacji, jeśli nic dłuższego ma z tego nie wyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 104daisy
normalnie wywołałam Cię myślami, przed sekundą wysłałam maila ;-). Kurcze Angela też pisała, ze miała kryzys coś koło tego czasu. Ale to tylko świadczy o tym, ze on minie i będzie dobrze. Trzymaj się kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMonika92
Dzisiaj mija tydzień od operacji, mogę Wam parę rzeczy powiedzieć. Otóż myślałam, że szybciej wrócę do codziennych czynności. Samopoczucie jest dobre, piersi jakoś bardzo nie bolą (leki 2x dziennie), ale niestety nie jestem w stanie dźwigać. Butelka wody 1,5 l to aktualnie mój max i hit. Rąk też wysoko nie unoszę. W piątek zdjęcie szwów, liczę na to, że będzie po tym znacznie lepiej. Piersi twarde, nadal za wysoko, no prawie pod obojczykiem, a wzięłam mały rozmiar. Ale fizjoterapeutka pociesza, że po 4 dniach już spadły o 1cm. W przyszłym tygodniu chciałabym spotkać się z tym facetem, ale jeśli nie będę w stanie " w miarę normalnie" funkcjonować to bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika czy możesz mi podesłać fotki twoich piersi i wyjściówki byłabym bardzo wdzięczna j.ant@wp.pl A co do spraw łóżkowych to one nie uciekną lepiej poczekać aż będziesz się czuła już komfortowo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMonika92
104daisy Ciężko w to uwierzyć, ale nie mam zdjęcia swoich piersi przed operacją, nie chciałam robić. Doktor je ma, pewnie kiedyś wyśle mi jak już będą oficjalnie zrobione też te po ;) za 6 tygodni. Co do obecnych, zrobię, gdy będę miała tą możliwość, ale na razie wolałabym nie. Są opuchnięte i za wysoko. Muszą jeszcze sporo opaść. Jako, że jestem drobną osobą i ta pierś wcześniej była malutka, wzięłam teraz swoje maksimum, czyli 240, anatomiczne. Nie dziewczyny, nie są małe ;d numerek dużo nie mówi, póki z ciałem się nie porówna. Wyglądam z tym biustem naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnna
Gosć monika 92 ja mam 245ml anna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMonika92
gośćAnna, 245 też, pomyłka. Ile czasu jesteś po operacji? :) zadowolona z efektu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpaola
gośćanna moge prosić o zdjęcia? jestem ciekawa jak wyglądają te 245, ja możliwe że będę mieć 295 i boję się, że będą małe, ale skoro masz 245 to moje mogą wyjść takie jak te twoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paola, nie sugeruj się innymi. Każdy ma inną budowę ciała. Jedna jest wyższa, inna niższa. Poproś doktora niech Ci pokaze implanty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×