Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość gość Wiki
coś się zacielo stąd nie widzialam żadnych nowych wpisow. dziś 15 doba, odczuwam napięcie ale to już nie jest ból. jest wszystko do zniesienia. co do implantu, dlaczego gladki, otóż z najnowszych badań niby wynika, że gladki implant nie drażni mięśnia co nie wywołuje stanu zapalnego i ewentualnego raka piersi. co do torebki, jeśli mój organizm będzie miał problem z ciałem obcym to wydaje mi się, że niezależnie czy gladki czy teksturowany torebka się pojawi. oby tak nie było.... odnośnie rozmiaru (320), w biuście aktualnie mam 91. jeśli to się nie zmieni bądź max zmniejszy się o 2 cm to będzie idealnie. powiem szczerze, że naogladalam się i naczytalam dużo historii na temat powikłań jak double babble czy właśnie torebka i wynika z tego, że im większy implant tym większe ich ryzyko wystąpienia. zapamiętałam z forum estheticon szczególnie zdanie jednego z lekarzy, które utkwiło mi w pamieci - skoro już decydujemy się na wstawienie obcego ciała do organizmu to niech ono jest jak najmniejsze żeby stanowiło minimalny problem. wiem wiem, że większość z Was myśli, że skoro już robić i płacić to niech widać efekty. u mnie efekty są widoczne dla mnie i o to chodziło. nie zależy mi w ogóle na tym, żeby każdy facet gapił mi się w biust. wierzcie, że jest kolosalna różnica, między tym co było a tym co jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cyce po operacji powinny być conajmniej "C" to cycki co u kobiet ładnie wyglądają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcela28
To jaki rozmiar powinien być po operacji to sprawa indywidualna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 89angelika
Cześć dziewczyny! Od jakiegoś czasu czytam Wasze wpisy. Ja mam operacje zaplanowaną na wrzesień. I mam pytanie do tych, które są już po ;) czy po operacji poradzę sobie sama czy potrzebny jest ktoś do pomocy? Zabieg zaplanowany mam od dawna, niestety rozstałam się z chłopakiem i od paru tygodni mieszkam sama. Nie mam nikogo kto mógłby zająć sie mną po powrocie z kliniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Wiki
ja mieszkałam sama, mąż wziął dzieci do tesciow na 1.5 tygodnia. ważne aby mieć pod ręką jedzenie bo na pewno nie będziesz miała siły żeby obierać ziemniaki czy podobne. ale wstawanie i inne drobne czynności dasz rade. sprzątanie domu też odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak masz pod gruczoł to dasz radę. Jak pod mięsień to będzie ciężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny mam pytanie czy też dostalyscie po zabiegu mocno obicisly stanik bo ja mam mocno ciany czasem wydaje mi się że nie mogę normalnie oddychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny czy wy długo nosiłyscie ten pas na piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karikari86
Hej hej mam pytanie do kobietek, które miały druga operacje bo nie były zadowolone z pierwszego rozmiaru. Po jakim czasie robilyscie druga operacje? Bylyscie później zadowolone? I jak to wygladalo kosztowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem zadowolona z rozmiaru - a miałam jedną operacją. I póki co nie zamierzam robić drugiej..ale wiadomo że apetyt rośnie w miarę jedzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tak samo! na razie zatrzymałam się na pierwszej operacji i mi to starcza! mam idealny rozmiar!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny, powiedzcie mi proszę jestem kilka dni po operacji, czy miałyscie krwaki w okolicy rany w kilka dni po operacji? Tzn. Wygląda to jak malutka plamka taki krwiaczek, dość wyraźny ale mały, czy to jest ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcela28
warto poczekać i przekonać się samej czy trzeba więszke peirsi robić czy nie:) ale to z czasem przychodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marelena K
Witam Was.... interesuje mnie założenie implantów... ale ostatnio znalazłam pewien artykuł i mam wiele wątpliwości... pomóżcie... http://www.rp.pl/Biznes/170209534-Johnson--Jo hnson-pozwany-za-wadliwe-implanty-piersi.html#ap -1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćFifi
Dziewczyny mam pytanie: mam za sobą zabieg, czytałam cześć postów i widzę że większość z Was miała dreny i jakiś pas. Ja nic takiego nie miałam- dostałam tylko top pooperacyjny. Czy to wystarczy aby piersi się dobrze ułożyły? Teraz w trakcie gojenia piersi się ciagle zmieniają i mam mnóstwo obaw czy wszystko się dobrze ułoży . Raz jedna, raz druga pierś jest nieco większa a teraz zauważyłam ze jedna jest trochę niżej. Czy wam tez tak się działo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje drogie, wczoraj miałam operację powiększenia piersi implantami anatomicznymi (322 cc) o rozmiarze 295. Zależało mi na bardzo naturalnym efekcie. Dzisiaj niestety zobaczyłam w lustrze bardzo wysoko uniesione piersi, bynajmniej nie wyglądające na anatomiczne. Do tego są zdecydowanie większe niż to, co chciałam. Lekarz powiedział, ze aby obniżyć piersi muszę, przez całe 3 tygodnie, poza biustonoszem uciskowym, nosić bandaż który ponoć ma je obniżyć. Czy któraś z Was miała taki efekt? Tego typu zalecenie i jak to się na końcu ułożyło? Będę wdzięczna za info, bo po takim bólu, lęku, chciałabym mieć to, czego się spodziewałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje drogie, wczoraj miałam operację powiększenia piersi implantami anatomicznymi (322 cc) o rozmiarze 295. Zależało mi na bardzo naturalnym efekcie. Dzisiaj niestety zobaczyłam w lustrze bardzo wysoko uniesione piersi, bynajmniej nie wyglądające na anatomiczne. Do tego są zdecydowanie większe niż to, co chciałam. Lekarz powiedział, ze aby obniżyć piersi muszę, przez całe 3 tygodnie, poza biustonoszem uciskowym, nosić bandaż który ponoć ma je obniżyć. Czy któraś z Was miała taki efekt? Tego typu zalecenie i jak to się na końcu ułożyło? Będę wdzięczna za info, bo po takim bólu, lęku, chciałabym mieć to, czego się spodziewałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RubyBlue
Witam wszystkie Forumowiczki. Właśnie skończyłam czytać caly wątek. Wszystkie trzy części :-) Fajnie, że cały czas pojawiają się tu nowe dziewczyny które wzajemnie się wspieraja trochę mniej fajnie że najwyraźniej forum że względu na ilość stron już nie wyrabia. Może czas na część 4 wątku? Mam operacje na 20.09 i fajnie byłoby tu chwilę zostac. Nie jestem forumowa wyjadaczką więc moze któraś że starszych staż foremek oceni czy warto? Eolka? Marcela28? Wy tu chyba najdłużej? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za numery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czt to numery cyców Polek i Ancielek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
324539 - 929127 - 973091

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
438763 - 255317

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandra071093
Cześć dziewczyny!! Mam zabieg 5 września.. już nie mogę się doczekać. Lekarz dobrał mi implanty mentor 350 cc ultra high profile. Mam 167 cm 46 kg. Moja wyjściowka to a. Zastanawiam się jaki rozmiar mi wyjdzie i czy nie wziąć większych implantów... mało osób ma ultra wysoki profil z tego co widzę, większość ma high. Czy jest tu ktoś kto ma podobne implanty do moich? O profilu UHP? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra071093
I czy jest tu ktoś kto również ma operacje na początku września?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusiaaaa
Hej :) ja jestem 2 dni po operacji, zabieg miałam 1 sierpnia :) początkowo miseczka A, nastawiałam się na 350/400ml. Lekarz powiedział, ze 400ml powinno być osiągalne. Po wybudzeniu dowiedziałam się, ze mam implanty 505ml i był to mój max. Pierwsza myśl: wow. Doktor wziął do serca "im większe tym lepsze" hehe :) wydaje mi się, ze będzie to rozmiar D, póki co widziałam piersi tylko przy zmianie opatrunku, są sterczące , dopiero nabiorą odpowiedni kształt. Największy ból odczuwam w nocy gdy próbuje zasnąć, o dziwo bardziej bolą mnie plecy w odcinku piersiowym niż sam biust. Za tydzień zmiana opatrunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra071093
Wow to super niezły rozmiar ponad 500 ml!! U kogo robiłaś operacje? Na co się przygotować? Wielki ból?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusiaaaa
U dr. Grudzińskiego w Gdańsku :) najgorszy ból odczuwałam po wybudzeniu, co chwile prosiłam o przeciwbólowe. Pierwsza próba wstania z łóżka i podróż do wc tez były ciężkie. Ja czułam jakby coś rozrywalo mi klatkę od środka i miało zaraz wybuchnąć, dziś już jest ciut lepiej aczkolwiek noc była mega ciężka, co chwile się budziłam i próbowałam inaczej ułożyć by nieco złagodzić ból pleców :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandra071093
Ja jestem ze Szczecina, robię u dr Pastuchy. Zazdroszczę ze już masz to za sobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×