Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość aaaJusta
MatyldaX trzymamy kciuki, też mam operację, ale dopiero 2 sierpnia,\...tez boję się powikłań i narkozy .Pisz do nas ... jesteśmy kochana z Tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćP
matyldaX trzymam kciuki :) pisz jak będziesz już po. Mnie to czeka dopiero 31 sierpnia, dluzy mi się ten czas, już nie umiem się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh na pewno szybko zleci:) zobaczysz ze zanim się ogladniesz będziesz już po operacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela87
Jestem tydzień po operacji u dr Żurada-Zielińska Łódź.Bałam się strasznie opercji a w dzień zabiegu nerwy osiągły zenitu spanikowałam,płakałam ze strachu ale Pani dr wzięła mnie pod swoje skrzydła powiedziała,że wszystko bedzię dobrze i tak było.Jest odpowiednia osobą na odpowiednim miejscu bardzo sympatyczna wrażliwa i godna zaufania osoba.Mój okres rekonwalescencji przebiega bardzo łagodnie od 4 doby nie biore leków przeciwbólowych.Moje piersi są cudowne uwielbiam na nie patrzec.Polecam w 100% Panią dr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam operację w poniedziałek, stres mnie jeszcze nie dopadł, staram się myśleć pozytywnie, Evela jeśli możesz napisz proszę jak wygkadał ten pierwszy tydzień po operacji, czy byłaś w stanie robić cokolwiek, czy to raczej czas spędzony w łóżku na cierpieniu, czy jakieś spacery wchodzą w grę by nie zwariować w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda1973
matyldaX-bedzie dobrze,nie sugeruj się samopoczuciem pierwszej doby po,z każdym dniem jest lżej,napisz jak będziesz w stanie.Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela87
Dla mnie najgorsze były pierwsze dwa dni ale do przeżycia :) Ból chwilowy pojawia się tylko przy poruszaniu a najbardziej przy wstawaniu z łózka.Najlepiej jest w pozycji pół siedzącej bo nic nie boli.Po drugiej dobie brałam tylko leki rano i na noc w 4 dobie odstawiłam.Jak najbardziej mogłam wychodzic z domu już w trzeciej dobie.Czuję sie bardzo dobrze ale jeszcze staram się za wiele nie robic bo to dopiero tydzień od operacji.Nie robię nic co wymaga wysiłku bo boję sie o swoje cycuszki wszystko jest świeże jeszcze:) Jutro jadę na pierwszy opatrunek mam nadzieję,że jest wszystko ok :) Jesli miałabym iśc na kolejną operację powiekszenia biustu to pójde z przyjemnością i bez strachu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dziękuję za odpowiedź Evela, pytam tak bo ja nigdy nie miałam żadnej operacji, nawet w szpitalu nie leżałam, a napisz jeszcze czy np takie czynności jak mycie włosów jesteś w stanie sama wykonać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda1973
gosc-15.06 mozesz myc włosy np pochylając się nad wanną bo nie unosisz wtedy rąk powyżej barku:) ja tak myłam juz na 3 dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie racje ulepszajcie sie bo wyglądacie najgorzej w Europie. To chyba przez to ze tv tabloidy mowiły wam że polki są najładniejsze w rzeczywistosci są zapuszczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bujaj sie jestes albo meskim pajacem albo gruba torba ktorej gul chodzi ze nawet jak by sie zoperowala to nic nie da i tu calu problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela87
Gość 15.06 przez pierwsze dni potrzebowałam pomocy w umyciu i wysuszeniu włosów bo ruch rąk sprawiał troszkę ból

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela87
Wczoraj minął tydzień od operacji i umyłam sama włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, trzecia doba od zabiegu, ciezko, cycki narazie nieciekawie wygladaja, opuchniete i twarde, dziewczyny napiszcie kiedy cycki zrobia sie takie normalne i miekkie-? I czy wogole takie sie zrobia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjola
Jasne ze zrobią się miękkie i to bardzo. Termin operacji miałam 3 marca. W tej chwili są takie mięciutkie ze sama jestem zaskoczona. Jola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda1973
Matylda x-ja mialam op.27 kwietnia i są o wiele mieksze niz na początku,u mnie tez nieciekawie wygladaly po op.z kazdym tygodniem sie to zmienia,więc bez paniki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matyldaX - spokojnie, 3 doba to sam początek, piersi potrzebują kilku ładnych miesięcy, żeby osiągnąć swój właściwy stan:) niektóre dziewczyny pisały o 3 miesiącach, inne o pół roku, to chyba stety niestety uwarunkowane od własnych predyspozycji. bądź silna! :) i dawaj znać, jak rekonwalescencja. teraz z każdym dniem będzie juz tylko lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŚlicznotkaNR1
zgadzam się, Matylda nie ma co panikować - na wszystko trzeba czasu :) z czasem piersi zaczn a się "ukladać" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela87
Wczoraj minął tydzień od operacji i umyłam sama włosy Ja też nigdy nie miałam żadnej operacji dlatego mój strach był ogromny nawet byłam przerażona ale strach ma wielkie oczy Dziś wiem,że nie było warto strach był gorszy od bólu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evela - no to czad! i to prawda, strach jest najgorszy. chociaz ja tam sie czasem lubie nastawic do czegos negatywnie, bo pozniej moge sie milo zaskoczyc, a nie na odwrot ;D no ale ogolnie to raczej polecam nie martwic sie na zapas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ToJaNina
Evela - no i super! nigdy nie warto bać się na zapas! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaMW85
Do dziewczyn "po" Jestem juz 18 dni po operacji. Pierwszy tydzień byłam bardzo opuchnięta. W drugim tygodni opuchlizna w większości zeszła z prawej , ale lewa pierś była jeszcze ciagle opuchnięta. Pirlegniarka powiedziała, ze wszystko sie pięknie goi i ściągnęła opatrunek. Na drugi dzień po ściągnięciu opatrunku lewa pierś zaczęła mi spowrotem dretwiec i bolec. Podobno to jest normalne, ale chciałam zapytać czy miałyście podobnie? Myślałam ze trzeci tydzień to juz pestka. Czy używacie silikonowych plasterków na rany, a jeśli tak to czy one pomagają?Ja miałam ciecie wokół brodawek i podejrzewam, ze boli mnie ta pierś dlatego, ze rana sie ciagle goi.jak miałam opatrunek to mnie tak nie bolało. Dajcie znać jak coś :) szkoda ze nie ma juz Rosy, Wiktoria jesteś jeszcze na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaMW85
Do dziewczyn "po" Jestem juz 18 dni po operacji. Pierwszy tydzień byłam bardzo opuchnięta. W drugim tygodni opuchlizna w większości zeszła z prawej , ale lewa pierś była jeszcze ciagle opuchnięta. Pirlegniarka powiedziała, ze wszystko sie pięknie goi i ściągnęła opatrunek. Na drugi dzień po ściągnięciu opatrunku lewa pierś zaczęła mi spowrotem dretwiec i bolec. Podobno to jest normalne, ale chciałam zapytać czy miałyście podobnie? Myślałam ze trzeci tydzień to juz pestka. Czy używacie silikonowych plasterków na rany, a jeśli tak to czy one pomagają?Ja miałam ciecie wokół brodawek i podejrzewam, ze boli mnie ta pierś dlatego, ze rana sie ciagle goi.jak miałam opatrunek to mnie tak nie bolało. Dajcie znać jak coś :) szkoda ze nie ma juz Rosy, Wiktoria jesteś jeszcze na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaMW85
Do dziewczyn "po" Jestem juz 18 dni po operacji. Pierwszy tydzień byłam bardzo opuchnięta. W drugim tygodni opuchlizna w większości zeszła z prawej , ale lewa pierś była jeszcze ciagle opuchnięta. Pirlegniarka powiedziała, ze wszystko sie pięknie goi i ściągnęła opatrunek. Na drugi dzień po ściągnięciu opatrunku lewa pierś zaczęła mi spowrotem dretwiec i bolec. Podobno to jest normalne, ale chciałam zapytać czy miałyście podobnie? Myślałam ze trzeci tydzień to juz pestka. Czy używacie silikonowych plasterków na rany, a jeśli tak to czy one pomagają?Ja miałam ciecie wokół brodawek i podejrzewam, ze boli mnie ta pierś dlatego, ze rana sie ciagle goi.jak miałam opatrunek to mnie tak nie bolało. Dajcie znać jak coś :) szkoda ze nie ma juz Rosy, Wiktoria jesteś jeszcze na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość derbinka
nie ma co się bać:) wszystko jest do przejścia. a tym bardziej jak juz tyle kobitek ma za sobą operacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmarzona30
a jak prawa? ja pamiętam że tuż po też tak miałam że jedna pierś bolała mnie bardziej, a druga prawie wcale. Czasem tak podobno bywa. Ja plasterków nie miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaMW85
Prawa w porównaniu do lewej to nic. Mam nadzieje, ze to przez to cięcie dookoła brodawek. Miałam podniesienie i powiększenie, wiec trochę zachodu z tym było. Dzis jest lepiej. Kiedy Wam ustąpił całkowicie ból?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdaMW85 3 tydzień to jeszcze niedużo czasu.. ;) jak rozmawiałam z koleżanką to po 2 miesiącach zdarzało się, że czasem ją coś zabolało, no ale już na pewno nie był to intensywny ból. a to, że jedna pierś jest bardziej obolała to normalne, ale w sumie do końca nie wiem dlaczego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda1973
Magdamw85 mialam taką samą op jak Ty podniesienie z pow. szew wokol brodawki bolu po poltorej tygodnia nie bylo juz,goją sie tak samo,miękną równo, jestem dokladnie 4 tyg po.Ale Twoje objawy nie są niepokojące,każdy przechodzi rekonwalescencje inaczej. A-ja wymienialam wkladki po 19 latach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda1973
i nie mialam opatrunku tylko od poczatku stanik sportowy zalozony,ktory jeszcze nosze w dzien i w nocy,mam tez kilka nitek ze szwow rozpuszczalnych ale ide w pon do lekarza i zapytam co mi z tym zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×