Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość gość
Nie no, to forum chyba juz calkiem zawislo i nie chce dzialac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem dwa tygodnie po zabiegu. Jesli macie jakies pytania to chetnie odpowiem.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wimpern
Cześć dziewczyny jak tam z piersiami sie Wam żyje? Ja moje uwielbiam, to juz 1 miesiąc i 2 tygodnie po zabiegu. Kocham mój nowy wygląd. :) Wczoraj byłam w sklepie z bielizna przymierzyć staniczki, myslalam ze nosze rozmiar D a okazało sie ze w D sie niezbyt mieszczę i mój nowy rozmiar to 70E byłam w szoku hehe z A do E.... Mega metamorfoza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MigotkaS gratulacje !!! Tez uważam ze to mistrz! Tak samo jak Tobie i mi nic nie było po narkozie. Mój anastezjolog to Tomasz Kot wspaniale dobrał dawkę, zero skutków ubocznych, nawet jeden włos mi nie wypadł przez narkozę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz informacyjnie na blizny:) Dziewczyny jak zastanawiacie sie jak wymasował blizny to znalazłam sposób ponieważ tez nie wiedziałam. Kupiłam maleńkie urządzenie, rozprowadzam nim krem na blizny lub oliwkę. Zabieg trwa chwile i jest przyjemny a efekty sa rewelacyjne, po 3 aplikacjach blizny stały sie bardIej miękkie i pozbyłam sie grudek. Urządzenie było tanie, w promocji zapłaciłam ok 60 zł Nie umiem tu wstawić zdjecia jesli ktoś jest zainteresowany to piszcie na maila wysle fotę i namiar gdzie mozna kupic sprzęt wimpern@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wimpern o kurcze to faktycznie ogromna metamorfoza! też pamiętam, pierwszą wizytę w sklepie z bielizną po zabiegu - niebo lepiej się prezentowałam w stanikach niż przed zabiegiem, traz to aż chce sie paradować w samym staniku hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wimpern mnie też dr Tomasz Kot znieczulał i zrobił to fantastycznie. To urządzenie o którym piszesz to pulsacyjny masażer do twarzy ze złotem. Na allegro jakieś 120 zł kosztuje. Co do tego serum na blizny (Regima Scar Repair Forte) to widziałam że są 20 i 50 mililitrowe. Powiedz mi proszę jak z wydajnością tego serum? Jestem 5 dobę po zabiegu i jestem zachwycona. Pierwsza doba zero bólu, druga troszkę słabsza, 3 i 4 dla mnie najtrudniejsze, ból pleców bardzo doskwierał. Spałam może z godzinę na dobę. Dzisiaj jest super fantastycznie!!! Całą noc przespałam. Mam bardzo dużo energii i już kompletnie nic nie boli. Najchętniej bym już do normalnego życia wróciła bo czuje się na siłach ale boję się uszkodzić "dziewczyny" więc jeszcze dzisiaj grzecznie odpoczywam. Jutro mam gości i powiem wam szczerze że gdyby nie ryzyko popsucia czegoś to dzisiaj bym już normalnie sprzątała i gotowała. Najlepsza decyzja mojego życia:) Do koleżanek które bardzo boją się zabiegu, ja mam leciutką nerwicę więc dla mnie to dramat, dlatego poprosiłam anestezjologa o zabieg jako pierwsza abym nie miała czasu się stresować. I serio nie miałam. Bo po rozmowie z anestezjologiem ledwo zdążyłam się przebrać w te operacyjne ciuszki a już leżałam na sali i może max 3 minuty później już spałam:) Dobre rozwiązanie dla tych bardziej przerażonych jak ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_nuśka
Migotka ..ja prowadziłam auto po 2 tygodniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny czy do operacji mozna miec pomalowane paznokcie ? mam hyrbydy na rekach i nogach , za 2 tyg powiekszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabi28
No to niestety musisz pożegnać się z pazurkami. ...lekarze muszą mieć możliwość obserwowania zmian koloru płytki paznokci. Zero lakieru, makijażu i biżuterii. Ja nawet kolczyk z pępka wyciągałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MigotkaS tez byłam pierwsza zrobiłam dokładnie tak jak Ty :) ja to serum zakupiłam w klinice, wziełam 50ml i uzywam je ponad miesiac 2 razy dziennie, czasem 3 i zużyłam 1/3 wiec jest dosc wydajne. Niestety cena boli. Jesli bedziesz na etapie masażu i nie bedziesz wiedziała jak to robic a porobia sie tobie takie grudki na bliznie to ja moge Tobie zamówic masazer z Norwegii, wyjdzie taniej, bo jakies niecałe 80 zł z przesyłka już. Ja pytałam o paznokcie w klinice bo pamietam, ze do porodu musiałam miec zmute, i dostałam wiadomosc ze moge miec do operacji pomalowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mondzia636
Hej dziewczyny dzieki wielkie. Ja mam w tylku ok 100 cm pas 70cm I piersi OK 88 chcialabym wiecej dlatego chcialam 450. Ja Mieszkam w uk I tu dziewczyny 400 przynajmniej to Norma. Ja chce robic w pl bo bede mogla zostac z mama ktora sie mna zaopiekuje hehe :-) ide na calosc Jak 400 bedzie git zobaczyym co powiedza na Wieksze. 6 tyg Nie moge sie doczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona 83
Dziewczyny odnosnie swrum Regima Scar Repair Forte to nie warto wydawac na nie kasy. Jestem o 2 CC i po operacji biustu, do tego pracuje w kosmetyce wiec wiem cos o bliznach. Najwazniejszy jest masaz by blizny sie przebudowaly. Zwykla oliwka zdziala cuda jak bedziecie masowaly duzo i regularnie. Lekarz potwierdził moje zdanie jak pytalam go o to co stosowac na blizny po. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wimpern
Iwona 83 tez tak myslalam, ale pózniej stwierdziłam ze 300 zł w porównanu do całej operacji to mały koszt, a jakbym po oliwce miała brzydkie blizny to bym miała wyrzuty ze serum nie kupiłam, koszt lasery pózniej jest większy. Mam jedna bliznę na brzuchu po wycięciu znamienia, doktor z bydgoscZy polecał masaż sama oliwka, moja blizna jest okropna :( moze po prostu miałam pecha albo zrobiłam cos zle, ale wolałam nie ryzykować tym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona 83
Wimpern ja mam blizny po usunięciu 2 pieprzykow i 2CC. Po pierwszej bliznie po CC mimo drogich masci mialam brzydka blizne, po 2 CC stosowalam plastry sutricon ( podobno naklepsze na rynku) i tez mam kiepska blizne. Suzo czytalam wiec o bliznach bo balam sie tego po powiekszeniu biustu, ze znowu beda brzydkie blizny. Akurat ja nie mam problemow z wydaniem kilku dod.stowek, ale lekarz powiedział szczerze ze masaze i jeszcze raz masaże oliwka a beda piekne blizny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się boję że dostanę jakiejś zapaści podczas narkozy że się już nie obudze bo może jestem uczulona a tego nie wiem. Jedyne co to wiem że zwykle znieczulenie stomatologiczne słabo na mnie działa i boję się że tu też cos będzie nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcela28
no chyba każda z nas a przynajmniej większość ma takie obawy przed nieznanym...ale wydaje mi się skoro tyle osób przeszło operacje bez szwanku to czemu nie tym razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy wasze piersi są idealnie symetryczne? Bo mam wrażenie że po powieszaniu lewa jest troszkę mniejsza i sutek jest jakby pół centymetra niżej i bardziej na zewnątrz zwrócony. To dopiero tydzień po zabiegu ale trochę boje się że tak zostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak wasze życie seksualne? Coś się zmieniło? Facet nie może oderwać od was? czy raczej bez zmian? A faceci mijający was patrzą? Zaglądaja w dekolt? Bo raczej na płaskie nie patrzą :-P nie chce żeby przy każdej najbliższej okazji czuć wzrok obcych na sobie.. Ale chciałabym żeby mój narzeczony oszalał mimo że mówi że zwariowalam z tą operacja ale mimo myślę że po bd mu się chętniej pokazywać nago:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie, jak Zycie seksualne? Zdejmowalyscie magiczny stanik na akcje? ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie zejmowałam go tak długo jak lekarz kazał nosić, wolałam nie ryzykować... chłopak musiał poczekać żeby zobaczyć nowe cudeńka hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mąż też czekał, ale jego to kręciło, widział lekki zarys ale ie mógł dotknąć ;) my próbowaliśmy chyba 2 max 3 tyg po :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deskatereska
Dziewczyny, które powiększaly piersi w Łodzi możecie polecić mi dobra klinikę / lekarza? Jak to jest z podatkiem od operacji plastycznej? I jak cenowo wygląda Łódź?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deskatereska
Dziewczyny, które powiększaly piersi w Łodzi możecie polecić mi dobra klinikę / lekarza? Jak to jest z podatkiem od operacji plastycznej? I jak cenowo wygląda Łódź?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha ja z moim miałam to samo, marudził, żebym zdjęła ten stanik, ale przetrzymałam go, bo ważniejsze było dla mnie żeby biust się "uleżał" i doszedł do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_nuśka
Ja już po 2 tyg ściągnąłam na tą okazję.. seks był...powoli ale dawałam radę. Teraz to nawet z bistoniszem sportowym bo mąż uważa że jest ciekawy i wyglądam tak "fit". Kapiemy się czasem razem to się może naogladac tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy nie zdarzyło wam się w kilka dni po zabiegu jakoś mocniej coś złapać abo szarpnąć że potem bolało i piekło jak diabli? Bo ja mam wrażenie że niewielka infekcja się wdała ale też boje się że coś podczas nieostrożnego wstawania coś sobie nadciągnęłam. Robiłam dzisiaj Usg i wszystko ok było więc pojęcia nie mam skąd taki straszny ból..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość derbinka
no ja tez nie! wiadomo że nie sciagałam, wolałam jednak poczekać bezpiecznie na odpowiedni moment!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×