Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość Derbinka
noo mogą, ale okragłe implanty też są fajne:) nie zastanawiałabym się długo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno jak są włożone pod mięsień to nie widać, że to te okrągłe. Do tego okrągłe są bardziej miękkie. Ale mam dylemat, a wizyta już jutro! J.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klamka zapadła. Idę pod nóż 17.05. Implanty jednak okrągłe, pod mięsień, 380ml... Wydaje mi się, że za duże ale lekarz mówił że zazwyczaj panie, które robią mniejsze to później żałują. Powiem szczerze, że jadąc do niego jeszcze się wahałam. Przekonała mnie dziewczyna w poczekalni. Ona powiększyła piersi 11 lat temu i jest zadowolona. Obejrzałam jej blizny, nawet dotknęłam jej piersi!! Gdyby mi nie powiedziała to bym uznała, że to jej tylko, że nadal bardzo jędrne. W sumie to nadal jestem zdenerwowana ale już wiem, że chcę na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oli38
Gosc , mozesz mi podac swoje wymiary? Ja chyba wezme jednak 350 cc w srode jeszcze bede sie widziec przed operacja z moim dr I juz nie ma odwrotu , ekscytacja ze strachem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuśka87
cześć dziewczyny ja mam zabieg 12.04 także już wkrótce :) bardzo się cieszę. zdecydowałam się na wielkość 295 ml, a mam prawie nic, więc to dla mnie duża zmiana będzie :) nie wiem jeszcze tylko czy zrobić okrągłe czy anatomiczne. czytam forum już któryś dzień po nocach i nie mogę się zdecydować. dziewczyny mam jeszcze pytanie- czy jest tu ktoś kto robił biust przed ciążą? zastanawia mnie czy biust nie zmieni kształtu i czy nie będę musiała poprawiać biustu po ciąży ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarz mnie praktycznie nie mierzył. Popatrzył na mnie i już wiedział. Zmierzył tylko szerokość piersi- 11,5 cm i wysokość piersi- 11 cm. Powiedział, że zmieściłoby się 430 ale ja nie chciałam. Mierzyłam 350 i 380 i różnica była niewielka. Podobno, mimo wykarmionych dzieci, nie mam naciągniętej skóry i opadniętych piersi. Sama się teraz zmierzyłam i pod biustem mam 74 cm, w biuście 84 cm. W spoczynku. Mam 163 cm wzrostu i ważę 55 kg. Co do karmienia i tego co się dzieje po karmieniu z silikonami to mogę powtórzyć to co mi powiedziała wspomniana kilka postów wcześniej koleżanka z poczekalni... nie zmieniły kształtu, lekko obwisły. Widziałam je w staniku i jak dla mnie były ok. Bez stanika pewnie trochę zwisają. Dodam, że ona miała pod gruczoł. J.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xxx
Mam pytanie- może trochę głupie. Ale jestem kilka dni po operacji. Profilaktycznie zapisano mi końską dawkę przeciwbólowych leków i antybiotyk. Leki przeciwbólowe po 3 dobach zmiejszyłam do minimum bo nie odczuwam strasznego bólu. Ale zastanawiam się jak długo dochodziłyście do pełnej sprawności ( nie mówię tu o sportach czy dźwiganiu dzieci tylko chodzi mi o takie swobodne samodzielne funkcjonowanie...samemu się umyć, zrobić jeść itd) Na razie sama nie zostaję w domu więc cały czas mam kogoś do pomocy ale czy po tygodniu już można w miarę na luzie funkcjonować? czy dalej trzeba ekstremalnie uważać by nie podnosić rąk do góry, nic cięższego itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to że Cię nie boli to tylko się ciesz. Ja do pełnej sprawności doszłam grupo po 2 tygodniach...ale nie zawsze było kolorowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno lepiej się oszczędzać, mimo że nie boli. Dla mnie największym zmartwieniem jest to, że nie wiem jak długo nie będę mogła prowadzić samochodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Jestem z drugiego forum , podobno nasze dziewczyny się tu do Was przerzuca bo tamto ma już ponad 2 tys stron i strasznie długo się ładuje! Witam wszystkie po o przed. Ja mam zabieg zaplanowany na 8 marca ( Dzień Kobiet :-) i raz nie moge się doczekać a na drugi dzień panikuje i myśle sobie po co mi to??? Mam już porody za sobą i więcej nie planuje , zawsze miałam małe piersi i marzyłam żeby sobie zrobić po dzieciach implanty. Teraz to marzenie stało się realne- dziewczynki podrosły 5 i 8 lat, kasa na zabieg odłożona wiec do dzieła!!! No i oczywiście jak większość z Was mam dylemat co do rozmiaru 295 ml czy 315 ml , ale jeszcze miesiąc na rozmyślania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oli38 Ty juzzzz? Już za chwile będziesz posiadaczka ponętnego biustu!super! Mój lekarz tez zaleca bardziej okrągłe a ja i tak boje się komplikacji wiec oszczędzę sobie chociaż możliwość przykręcenia implantu wiec wybrałam okrągłe . Mam koleżanki które mimo okrągłych wkładek maja piersi bardzo bardzo naturalne i jakoś nie boje się efektu piłek . Pewnie na początku tak będzie ale jak z biegiem czasu opadną to bedzue super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oli38
Hej szczesciara78 ! Ja juz w poniedzialek, stres jest I podekscytowanie w jednym !!! Juz chce miec to za soba . Ja wybralam jednak 350cc wiec chyba bedzie konkretny cyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oli38 a jakich jestes wymiarów ze zdecydowałaś się na te 350 ml? Ja mam 158 , 48 Kai waham się czy 295 czy 315....a chciałabym żeby wyszło takie pełne C! Ja kilka dni przed chyb sraczki dostanę ze strachu. Raz już zrezygnowałam, ale dobiegłam 40 tki i powiedziałam sobie teraz albo nigdy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, teraz albo nigdy! Jestem tego samego zdania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaaa! Znowu nie dodało mi komentarza.... próbuję jeszcze raz.... zgadzam się, jak nie teraz to kiedy? Ja po prostu MUSZĘ to zrobić. Powiedzcie mi czy z tymi anatomicznymi implantami rzeczywiście jest aż tak duże ryzyko? Czy to tylko na początku czy one mogą się obrócić w każdej chwili? J.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oli38
Szczesciara78 Ja mam 170 I waze 55 kg , moim zdaniem wez te wieksze to jest naprawde nie duza roznica . Ja zaczynalam od 250 a skonczylam na 350 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oli38
Szczesciara78 Ja mam 170 i waze 55 kg . We te wieksze to nie jest duza roznica , ja zaczynalam od 250 a skonczylam na 350 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oli38
Szczesciara78 Ja mam 170 I waze 55 kg , mi sie wydaje ze lepiej wez te wieksze jak chcesz pelne c , to jest nie duza roznica ! Ja zaczynalam od 250 a skonczylam na 350 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila1187
Hej dziewuchy :) jestem tutaj nowa. Jutro mija tydzień od zabiegu. Czuje sie baaardzo dobrze. W środę mam pierwsza wizytę kontrolna. Jak macie jakies pytania to śmiało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzialem ostatnio na zbiorniku fajna cycata laske i powiem wam ze tam ma cycki idealne chyba miala nicka zeby_zycie_mialo_smaczek czy jakos tak to jest w sumie para ale laska jest mega cycuszki ma duze naturalne okragle normalnie k***s sam staje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalka3108
Hej babeczki. Ja jestem tydzień po operacji. Eurosilicone 375ml jeden a drugi 355ml, okrągłe. Miałam nierówne piersi, a teraz są idealne co do milimetra :) nosze stanik pooperacyjny i ponoszę jeszcze z 5 tygodni jak doktor przykazał. Od wyjścia ze szpitala nic nie boli, poza momentem gdy trzeba coś cięższego podnieść lub wysoko odłożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJ
Oli i jak po? Daj znać co u Ciebie. Szczęściara ja też długo dojrzewałam do tej decyzji. Też dobiegam 40 i też twierdzę, że to ostatni dzwonek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M2006
Hej dziewczyny, za miesiąc mam zabieg i nieco się denerwuje że nie dam rady po i że nie polubię moich nowych piersi:) lekarz zaproponował mi 245 anatomiczne- mam 163 cm wzrostu i 52 waże,nie wiem czy to nie za duże, jestem płaska i nigdy nie miałam biustu, czy któraś z was mogłaby mi przesłać jakieś zdjęcia już po?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie leki przeciwbolowe sa podawane zaraz po operacji? I czy dostalyscie tez jakies po wyjsciu do domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oli38
Pisalam na forum ale nie ma moich odpowiedzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oli38
Wszystko u mnie ok :) po narkozie nie bylo zle po dwoch dniach juz nie bralam tabletek I Czuje sie swietnie :) mam piekny kawal cyca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oli38
Pierwsza noc najgorzej ale po tych prochach tak sie spi ze nic nie czuc bolu , ja w tym samym dniu wyszlam do domu bo tutaj tak jest ale ciesze sie bo w domku najlepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJ
M2006 ja mam 163cm i ważę 55kg i montuję 380 anatomiczne. Wyjściówka B. Dziewczyny nie bardzo rozumiem jak to jest: jak już przestanie boleć to można wszystko robić? Wiem, że się powtarzam ale strasznie się boję, że się przekręcą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJ
Znowu mi zjadło połowę posta!! Może później wyświetli się w całości... Ja jakoś bólu się nie boję. Po prostu wezmę go na przeczekanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×