Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość gośćJustyna
Myśl pozytywnie dasz rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnna
Angela będzie dobrze , nie mysl o bólu poślij fotki nita82@poczta.onet.pl mi został tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 104daisy
Angela to i ja bardzo poproszę o fotki jak możesz j.ant@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćangela
Justyna jako ze Twoje piersi tez widziałam wysłałam Ci tez zdjecie noska czyli twarzy Wam dziewczynki wysle piersi juz wysyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćanglea
Dziewczyny zdjęcia wysłane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćangela
Cos mi chyba nie wysyła wiadomości jak sie powtórzę to sorki Justyna wysłałam Ci zdjęcie tez noska z twarzą jako ze Twoje piersi tez widziałam , Wam dziewczyny bardziej piersi ale tez nosek cos widac chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćangelaa
Weźcie pod uwagę ze zabieg był dzis to i wygląd taki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Justyna
Angela piersi piękne i nie opuchnięte. Ślicznie wyglądają :) Ja zrobię rano zdjęcie , będą mi ściągać szwy . To jutro wyślę rano :) Zdjęcie noska nie dostałam chyba . Będzie dobrze ... będziesz szczęśliwa. Ja jak się kapie to nie. mogę się napatrzeć bo mam lustro nad wanna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćangleaaa
Mega miec lustro nad wanna !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćRudi
Angela, to super że dobrze znosisz wszystko oby bardziej Cie nie bolało i nie ściągaj na siebie złych myśli, po to zrobiłaś żeby być szczęśliwą kobietą :) nie martw się na zapas i wracaj do zdrowia, ja już prawie miesiąc po 11 sierpnia minie, jak możesz podeślij mi swoje rudi3a3@orange.pl a ja odeślę Ci swoje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćangela
Rudi zdjęcia poszły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćangela
Justa poszły zdjęcia nos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJustyna
Dziękuję Angela :) Wszystko super wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćangella
Justyna boje sie zeby dziurki nie były za duze i zeby mie był zbyt zadarty ale mam nadzieje ze bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćRudi
Angela super, bardzo naturalny efekt :) wysłałam swoje jakość moich zdjęć kiepska, bo nie miałam czym teraz zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćangela
Dziewczyny jak któraś nie śpi to dajcie znac jak lepiej spac zeby mnie rano mniej bolało ? Na siedząco czy leżąc ? Tu w klinice mam elektryczne łóżko wiec moge sobie ustawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćangela
Rudi odpisałam Ci na @ nie wiem czy doszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćRudi
Angela, ja spałam na wpół leżąco tak mi było najwygodniej i lepiej się podnieść z tej pozycji tym bardziej że ja od początku wstawałam sama tylko za pierwszym razem pomogła mi pielęgniarka. Bo całkiem na płasko to odcinek lędźwiowy boli i gorzej wstać, a na siedząco to sobie nie pośpisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćangela
Dziewczyny ale jak chodzi o efekt nie zapominajcie ze bardzo duzo zalezy od tego co mamy swoje .. Nie chce tu sie chwalić czy cos bo nawet nie wiem jak te moje beda ostatecznie wyglądać ale lekarz mowil jak mi rysował markerem i długopisem ze mam bardzo ładne piersi bardzo kształtne etc to mysle ze skoro lekarz tak mowil to cos w tym było tylko powiekszalam a tak to z nimi było ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćangela
A rudi ile jestes po zabiegu ? W klinice w dniu operacji na ile odczuwałas ból od 1 do 10? W dniu operacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćRudi
Angela doszło i odesłałam swoje coś forum chyba wolno działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćRudi
Angela, 11 sierpnia minie miesiąc, w klinice ból taki może na 4 nie było aż tak źle mimo, że nie mogłam leków dożylnych bo od razu mi niedobrze było... i później nie jest wcale jakoś gorzej tylko jak się zastoi organizm np. po nocy, po drzemce to wstawanie daje się we znaki takie pieczenie i ból na jakieś 6 , ale nie doszło u mnie do 10 myślę że na 10 to boli poród jak dla mnie. Ale każdy może mieć inne odczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćangela
Napisz mi Rudi jak ból odczuwałas w klinice od 1 do 10 i jak w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćangela
Rudi czyli w domu było z bolem nie gorzej niz pierwszego dnia w szpitalu ? Bo ja jestem z niecałe 10 h po i powiem szczerze ze bolu prawie wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćangela
Odpukać bo boje sie strasznie mocno krawiakow etc Ps rudi jak odpisałas mi cos na @ to nie doszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćanglea
Prawie godzine temu dostałam tabletkę na sen ale nadal nie spie z wrażeń .. Po narkozie tez spałam moze z 15 min tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćangela
A Rudi i jeszcze pytanko jak sie czujesz po miesiącu bo ja miesiąc po operacji mam wesele wiec chciałabym moc juz tańczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćRudi
Angela, coś Ci odpisałam wcześniej na temat bólu to poczytaj, a po miesiącu jest w miarą ok, co nie oznacza że nic nie odczuwam, dzisiaj np. szwy mnie trochę ciagnely może przez zmianę pogody, no i nie wiem jak z tańczeniem jak nie będą cię obracać z rękoma w górze i szarpać ;) do powinno być oki no i jak by przez przypadek ktoś cie uderzył to może być niemiłe bo piersi ogólnie nie bolą ale sa bardziej wrażliwe szczególnie jak się dotyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćangela
To moze byc ciezko jednak z tańcem bo przy obrotach musiałabym miec ręce w gorze partner ma 195 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Angela, Justyna a gdzie Wy robiliście i i kogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×