Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość Marcela28
nie myśl o tym! będzie dobrze:) wiem co mówię;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SssyLwiAaa
Marcela28 Dzieki za slowa wsparcia, staram sie nie myslec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usssia
Sssyyllwia będzie dobrze :) Trzymam kciuki , pomyśl ,że już jutro w gronie cycolinek będziesz;) jak radość, bez push up!!! ale Ci zazdroszczę ,pozdrawiam i powodzenia życzę ,czekamy na relacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady OD 350
Marcela 28 jakie masz implanty okragle czy anatomy ? jak mialas wyjsciowke? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SssyLwiAaa
Dzieki dziewczyny! Mam sie zameldowac przed 15. Wiec zabieg pewnie bedzie troszke pozniej :) dam znac napewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejsi_ja
SssyLwiAaa. Wszystko zależy od budowy ciała. Ja mam duży obwód pod biustem więc to inaczej pewnie u każdej z nas. :) Staniki noszę teraz C. Sporadycznie się trafi D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEwelina822
Dziewczyny bylam dzisiaj na zdjeciu szwow, zdjecia Wam wyslalam i nie widac na nich tego, ale piersi mi poszly do gory, doktorek dał mi pas ;( Ja oszaleje z tym pasem w te upały i jak toto ukryc?, utopie się z gorąca....Nie dosc,ze ten gorseto stanik spłaszcza to jeszcze pas hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość spełnić marzenie
Ja tez mam pas i widać go pod ubraniem co mnie strasznie wkurza tym bardziej ze teraz bluzki się nosi dosyć cienkie ale co zrobić trzeba to trzeba :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość abe
Ja tez bujam sie z tym pasem, mam go nosic miesiac wiec zostaje mi jeszcze ponad tydzien. Najgorsze jest to, ze mam przez niego straszne nerwobole w prawej piersi. Kiedy zdejmuje pas, mijaja jak reka odjal. No coz, trzeba cierpiec. I tak warto bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SssyLwiAaa
Dziewczyny mam slonia na klatde piersiowej! Odpoczywam.. Jutro napiszw wiecej! Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość spełnić marzenie
Cieszę się że jesteś już po operacji najgorsze za tobą napisz jutro koniecznie jak się czujesz :-) Dziewczyny a ja dziś z trochę się przerazilam bo oglądałam piersi i jeden skutek jest wyżej drugi troszkę niżej i jeden jakby większy mam się martwić ? Może coś źle robie może źle noszę ten pas tym bardzieje że na początku były sutki w równej linii czy to efekt obniżania się piersi? Mam stresa :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość karolina
Juz kolejny raz wysylam wpis na forum i nic...cos sie nie wysyla :( W kazdym razie jestem juz 4 dzien po operacji, mam anatomiczne mentory 390cc sa sliczne, takie naturalne piekne! Bol byl I jest do zniesienia, leki pomagaja, opieka wspaniala. do jutra pozostaje jeszcze w klinice ze wzg na dreny. ..niestety saczy sie jeszcze z jednej piersi. Dziewczyny kiedy zobaczylam moje nowe cycusie przy zmianie opatrunku to oniemialam sa takie piekne rowne. ..a bylam plaskma jak deska . Teraz nareszcie je mam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takiej sytuacji o odpowiedz poprosilabym wrozki. Mam taką z ktorej usług często korzystam i jej odpowiedzi sa konkretne i prawdziwe. Napisz do niej. tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usssia
gość karolina Gratuluję:) czy to Ty jesteś od Sirka? Joasia mam jeszcze pytanie co z obracaniem się implantów anatomicznych tłumaczył coś lekarz?ja swojego zapytam dopiero na kolejnej wizycie mam dopiero 31.08 a martwi mnie to :( kurcze myśle jeszcze czy trzeba za x lat wymienić czy nie ?(lekarz powiedział ,że teoretycznie nie -a jak w praktyce ?Tyle pytań:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość karolina
Tak tak ..cycusie robil dr Sirek . Pytalam go czy anatomiczne moga sie obrocic. ..powiedzial ze nie maja na tyle miejsca zeby to sie stalo, na dodatek obrastaja taka tkanka ktora na to nie pozwala. Co do gwarancji to dostalam dozywotnia na Mentory;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SssyLwiAaa
Hej dziewczyny jestem juz w domu. Troche ciagnie ale z tabletkami da siw wytrzymac. Troche mi sie oczy zamykaja. Naraziw wszystko wporzadku. Szwy musze sciagnac do 14 dni. A przed tym jeszcze wizyta kontrolna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usssia
ok,dzięki i kuruj się :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia - super ze masz już to za sobą! uważaj na siebie, bądź dzielna i się oszczędzaj żeby szwy się nie rozlazły i brzydko póżniej wyglądały! i dawaj znać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc karolina, Robilas u Sirka w Bielsku, tak? Jestem ze slaska, widzialam juz biust od dziewczyny od Sierocinskiego. Mysle tez o Kasprzyku. Moglabys mi wyslac zdjecie, ja Ci wysle moja wyjscowke? tanja1@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka87
Cześć dziewczyny! Ja jestem półtora miesiąca po operacji. Mam 315 ml okrągłe. Czy ktoś ma podobnie? Moje wyjściowe były właściwie A, duży push up nosiłam 70B. Teraz noszę stanik 75C albo 75D - zależy jakiej fimy i jaki fason.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady OD 350
Hej Ninka ja mam 345 okragle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEwelina822
Dziewczyny zastrzelcie mnie, ja juz nie wytrzymam z tym stanikiem i pasem, a dzisiaj mija dopiero 12 dzień....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŚlicznotkaNR1
Jeśli czujesz, że to coś poważnego, to skonsultuj się ze swoim lekarzem. Ale jeśli po prostu dopada Cie chandra bo boli: Dasz radę! :) Pomyśl o efektach! Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basik79
Marcela28 i lady od 350 mogły byście mi podesłać fotki cycuszkow? ? basiasmokowska@wp.pl byłam dziś na konsultacji u MMK i max jaki mi zaproponował to 320 i 350 uhp mentor okrągłe zabieg mam na 30 listopada i chciałabym zobaczyć jak wasze wyglądają macie podobne pojemności z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta987
Hey. 4 dni temu powiększałam piesi u dr Potockiego. Implant anatomiczny 225 g Allergan. Już żałuję,że takie małe :/ Czytam Wasze forum i chyba nie znalazłam jeszcze żadnej dziewczyny,która wybrała poniżej 300 ;) Mam wąską klatkę piersiową,jestem szczupła i zależało mi na jak najbardziej naturalnym wyglądzie a teraz sobie myślę"tyle cierpienia dla tak małego efektu " :D Ewelina, a ile dr kazał Ci nosić stanik? Mi aż 2 miesiące. W każdej bluzce go widać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usssia
Karolina czy wyszłaś już ze szpitala? jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ewelina822
Jolanta, ja mam implant 285 cc ml. okrągłe, Tez sie obawialam,ze moze być mało, ale jest w sam raz, wyszlo mi małe D, ale jak na nie patrze to nie wydaja się duze, tylko takie pełne, naturalne, jestem zadowolona,ze zaufałam lekarzowi, wieksze bylyby juz sztuczne. Nie sugerowałam sie ml tylko tym co mi lekarz mówił, ze u kazdej dziewczyny ta sama wielkosc implantu inaczej moze wyjsc. Wyjsciowke mialam małe B. Lepiej , zeby byly mniejsze niz za duze, najwyzej za kilka lat wymienisz na większe jak bedziesz chciała. Pas musze nosić 6 tyg, widac go, kombinuje z ukryciem, ale roznie mi to wychodzi.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka87
Lady OD 350 a jakie masz wymiary, waga, wzrost.. i ile masz cm w biuście? Jaki rozmiar stanika? :) Ja mam 75C albo 75D. Czy one jeszcze się zmienią? Bo w 75c jest mi troszkę nie wygodnie, natomiast 80c jest za duze, 75d jakos lepiej mi sie uklada, ale to wszystko tez zalezy od rodzaju stanika.... ech, myślałam, że mając biust jest dużo łatwiej dobrać stanik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady OD 350
Ninka ja pod biustem mam 69 cm w biuscie mam 85 staniki mam na rozmiar 65D oraz 60 E moje sa juz od operacji ponad 2 miesiace i wielkosc raczej sie nie zmienila ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×