Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość Basik79
basiasmokowska@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKamilka089
Dziewczyny jaki polecacie stanik by fajnie zbliżał piersi do siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basik79
Lady od 350 nic nie dostałam :( sprawdzałam 3 razy już chyba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SssyLwiAaa
Usssia Juz dochodze do siebie i coraz mniej boli bralam ketonal 3 x dziennie teraz zeszlam na 1 x dziennie. Jutro jade na kontrole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady OD 350
Basik wyslalam jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka87
Basik Ja wyślę jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basik79
Ninka87 będę czekać :) lady od 350 dla mnie są śliczne ale myślę że one jeszcze i tak zmienia kształt tzn bardziej opadną a wtedy będą idealne :) mogłabyś jeszcze napisać jaki rozm. Masz teraz biustonosza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady OD 350
Basik dziekuje za mile slowa ... mam nadzieje ze sie uloza lepiej teraz mam staniki w rozmiarze 65 / 70 D mam tez jednen 60 E wlasnie czekam na nowe kupilam na stronce Ewy Bien bo maja wyprzedaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basik79
Czyli rozmiar miseczki tez idealny :) jeszcze raz dziękuję za fotkę myślę że będę również z moich zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilka Myslę, że celem zbliżenia ich do siebie trzeba mieć jakiś lekki push up po bokach, żeby je ładnie zebrać do środka. Ja ostatnio kupiłam sobie w H&M taki delikatny push up i jest super :), ale jeszcze w nim nie chodzę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basik79
Ninka87 dziękuję twoje są również śliczne :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady OD 350
Ninka wyslalam tobie moje czekam na twoje ps kiedy mialas zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Karolina2
Mam dla was rade dziewczyny jesli chodzi o pas, zeby go nie bylo tak widac, nie wiem jaki macie, ale ja mam taki cienki, "taśmowy ", biały. Nakładam go najpierw a później stanikogorset. wczesniej robilam na odwrót i bylo go strasznie widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usssia
gość Karolina jak się czujesz ? masz jeszcze dolegliwości ?jak z biegiem dni doktorek ok? sorki ,że Cie zamęczam ale jak wiesz jestem przed i panikuję czy to dobry wybór Nasz dr a i o ile nie poknociłam to Ty masz anatomiczne a miały być okrągłe czy po prostu dwie dziewczyny o podobnym nicku,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie latem nie jest pewnie łatwo ukryć te nasze pancerzyku. Ja nosiłam sweterki i nie było tak tego widać bardzo. Z resztą miałam wtedy dużo wolnego. A próbowałaś takich bluzek typu ponczo? Takich nieprześwitujących. Zazwyczaj są luźniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo może takie oversize? no w lecie to troszkę kiepsko...ale jak się tylko chłodniejsza pogoda robi to jest o wiele więcej dobrych rozwiązań na ukrycie pancerza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basik79
Marcela 28 mogłabym prosić o zdjęcia twoich cycuszkow? basiasmokowska@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKamilka089
Slicznotkanr1 mogła bym prosić o foto Twoich nabytk0w? bo zastanawiam się za kilka lat nad taką wielkością biustu Exstaza0089@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka87
No właśnie, tak się zastanawiam... Czy któraś z Was mająca 360-415 okrągłe i wymiary ok 165cm wzrostu i 55kg, mogłaby mi podesłać zdjęcie swojego biustu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcela Przyznaję Ci rację co do zmian piersiowych... ;) Kupiłam stanik 75c jakoś 3-4 tyg po operacji, był dobry, natomiast teraz jest prawie 7 tyg po i okazał się za mały... Fiszbina kończy się na piersi, brodawki są ledwie zakryte.. :/ rzeczywiście, te piersi się tak rozklapciowuja, są wyraźnie mieksze i w związku z tym ich powierzchnia robi się inna. Na szczęście jeszcze mam czas by go wymienić, dziś byłam w sklepie i uprzejma Pani mi przedłużyła paragon do 20 sierpnia :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Ninka chętnie się wymieni zdjęciami, zobacze inne dzieła Witwickiego. Bo uważam że u mnie wykonał dobra robotę. Z takich flaków zrobił normalny Cyc. Wczoraj właśnie je testowalam na weselu. Założyłam kreację w której w biustonoszu bym wyglądała źle. Poszlam więc bez. Kiedyś w życiu bym się nie odważyła. Możesz mi wysłać swoje a ją zaraz cykne aktualne i też ci przęśle m.stokrota@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szilka
Marzena i dobrze się czułaś bez biustonosza? widać swietną robote doktor wykonał! wielkie gratulacje! a jak długo jest po operacji!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
W środę będzie 12 tygodni. Na początku czulam się troszkę dziko. Wydawało mi się że wszyscy patrzą na cycki. Potem już po kilku głębszych byłam odwazniejsza. Właściwie to mąż mnie namówił zebym poszła bez i nie żałuje. Faktycznie doktor się postarał. Na początku mi się nie podobały, byłam załamana ale potem się zmieniły. To dopiero 3 miesiące jeszcze się zmieniają, jeszcze nie są tak bardzo ruchome w sensie że się tak nie bujaja jak naturalne. Chyba że już takie zostaną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko się kochana unormuje. Też na początku miałam takie wrażenie że mi się ludzie na biust patrzą. Ale to się tylko tak wydaje. A nawet jeśli to niech patrzą :) Co tam, w końcu jest na co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshinexoxo
Hej dziewczyny. pisze do was juz ktorys raz ale sie nie wysyla ciagle ze spam :/ ja jestem 11 dni po. Mam implanty okragle 385ml pod miesien ciecie pod piersia. Wyszly sliczne! i w miare duze jak chcialam.Martwilam sie troszke przed operacja czy nie za male wybralam bo wybieralam pomiedzy 385 a 415 i dr doradzil mniejsze ze wzgledu na moja drobna budowe. zaufalam mu bo wie co robi i jest idealnie! a ciecie mistrzowskie cieniuskie kreseczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×