Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sylwia973

Będzie mnie mniej

Polecane posty

Witam Sylwia. Już jestem i pomału wracam do siebie. Sama niewiem co się ze mną dzieje. Coś we mnie "pękło" :-( Ja to nie ja. Myślę że mnie takie stany więcej nie dopadną. Widzę że u Ciebie się sporo dzieje. brawo za wagę :-) Przygotowania świąteczne na całego. I fajnie :-). Ja jutro myślę upiec szarlotkę a w piątek sernik. We wigilię pracuję do 13 a potem będę przygotowywać kolację. Zakupki już porobione więc spokojnie. Jutro idę na badanie neurologiczne w związku z migrenami, troszku się stresuje. ... Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia973
Witam wieczorową porą,jak badanie? Lekarz coś doradził? Działałam dziś w kuchni ale dopiero tak od godz.13 Rano porobiłam zakupy brakujące, a potem to jeszcze jeździłam 3 razy ,bo coś zapominałam :( i tak się zrobiło południe .Śmiało mogę powiedzieć ,że jestem obrobiona ,jutro tylko jeszcze jedno mięso do zrobienia i z głowy:)W Wigilie tylko pierogi wrzucić do gara:) ,bigos i kapustę postną odgrzać może jeszcze coś upichcę jak mnie najdzie:) mam nadzieję ,ze za dużo nie przytyję w święta. Szkoda ,że taka pogoda słaba w te święta ,u mnie teraz pada deszcz :( Buziaki i dobrej nocki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć witam ,w końcu zakończyłam działalność przedświąteczną :) ciasta,mięsa porobione:) Co u ciebie Małgosiu wszystko w porządku ?Pewnie jesteś zajęta Chciałabym już dzisiaj złożyć Tobie życzenia świąteczna ,bo nie wiem jak jutro z czasem .Zyczę Ci spokojnych ,zdrowych Świąt, ,sukcesów w pracy i w życiu osobistym ,wymarzonej sylwetki :) uśmiechu na twarzy i wszystkiego naj,naj :) Pozdrawiam pieknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowych i spokojnych Świąt, samych wspanialych chwil i uśmiechu na twarzy no i uzyskania wymarzonej wagi :-). Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donilla_herman
mnie tez bedzie mniej!! wzielam na raty rower w media expert pare dni temu i - mimo swiat - smigam codziennie!! mimo okrutnego smogu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrakuskaNiepalacaWPiecu
do poprzedniczki - na smog polecam oczyszczacz powietrza do domu czy tam biura. z tego co sie rozgladalam, to w media expert tez chyba wlasnie sa. trzeba cos robic bo inaczej wszyscy od tego olowiu umrzemy;//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia973
Witam ,po świątecznie :) bardzo dziękuje Malgosiu za życzenia. Popatrz dopiero co święta były ,a tu już rok nam się kończy ,oby był lepszy od poprzedniego. Obżarstwo,obżarstwo i jeszcze raz obżarstwo było w te święta ale trzeba wziąć się w garść i dietować dalej ,bo na wadze przybyło 1,5 kg .Wczoraj poszłam na kijki ,zrobiłam 8 km ale ubrałam wysokie adidasy do kostki i mnie obtarły dziś mam piękne marchewki:( powyżej pięty:(.Co u ciebie ? Będziesz gubiła kg czy tylko pilnowała wagi ?Może masz jakieś postanowienia noworoczne ? Pozdrawiam i pięknego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@KrakuskaNiepalacaWPiecu A znasz się na tym trochę? Lepiej kupić taki wypasiony, czy wystarczy zwykły taki? Bo ja planuje zakup i w ME właśnie widziałam całą masę różnyc w różnyc cenach i nie wiem, który wziąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Sylwia. Za szybko ten czas ucieka..... Święta minęły spokojnie tylko ja straciłam kontrolę nad sobą na swoim jedzeniem, wogole całkowicie się pogubiłam :-(. Za trzy tygodnie znowu synowie przylecą i będą mamusie rozpieszcza :-) i kiedy ja się wezmę za siebie? ech..... Bardzo lubię swoją pracę, lecz przez ostatnie dwa tygodnie jest taki sajgon, że mam dość, dobrze że dziś ostatni raz. Wczoraj byłam u kosmetyczki zrobić oczka a dzisiaj paznokcie. Sylwuś Wszystkiego dobrego w tym Nowym Roku, oby był lepszy :-). Miłej zabawy, pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę dołączyć? :) Chcę siebie zredukować o niewiele, 3-4 kilo, żeby było więcej mięśnia i plaski brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Małgosiu,dziękuję za życzenia ,to prawda mam nadzieję ,że nadchodzący rok będzie lepszy i tego też Tobie życzę ,baw się dobrze ,wyszalej się za wszystkie czasy ,upadać rzecz ludzka ,najważniejsze aby się podnieść zaczniesz z Nowym Rokiem ,a potem znów kiedy synkowie pojadą już tego dopilnuję:D Girl dołączaj ,będzie weselej. Wszystkiego dobrego kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ,witam u mnie mroźno i słonecznie i niestety jacyś,, inteligentni inaczej'' strzelają od samego rana:( .Niedługo dobre się kończy mąz do pracy ,dzieci do szkoły .Zdecydowanie za szybko ten czas ucieka. Dziś siedzę w chałupce i delektuję się spokojem .Nie mam potrzeby zabawy.Jestem przeziębiona ale dzielnie będę dziś śpiewała na mszy na zakończenie roku.``````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````` Moje postanowienie noworoczne to oczywiście zgubienie sadełka 5 kg niby dużo nie ,ale naprawdę ciężko juz drugi rok się męczę i mam nadzieję ,że rok 2017 będzie rokiem przełomowym w każdej dziedzinie. Kochane wszystkiego dobrego w Nowym roku ,szczęścia ,pomyslności ,wytrwałości ,wymarzonej sylwetki i wszystkiego ,wszystkiego naj:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po wielu miesiącach zmagać z moją dość niefrasobliwą wagą...co tu dużo mówić 81 kg przy wzroscie 168 to o wiele za duzo cierpienia przy staniu przy lustrze... w koncu wzięłam się za siebie i to porządnie! Postanowiłam raz i porządnie zrzucić te **** kilogramy. Zaczęło się od głupich jak teraz prztrze tabletek na odchidzanie które mi zaszkodzilły... jednak w koncu za mojej drodze znalazłam http://dietoholicy.pl którzy krok po kroku pokazali mi ze i dla mnie jest szansa na szczupłą sylwetkę! Pierwsza rada była nie mało szokująca co ich nastepne ale uwierzcie mi działają jak trzeba! CIepła woda zniegazowana z cytryną o poranku... pierwsze kilogramy lecą w dół, a skutkiem ubocznym jest gładsza cera...rewelacja...na prawdę ze świecą szukać takich stron jak http://dietoholicy.pl... sama wiedza która została sprawdzona w praktyce przezemnie idziała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×