Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sylwia973

Będzie mnie mniej

Polecane posty

Cześć podaję dzisiejsze menu godz.8.00 kawa z mlekiem godz.8.30 serek grani plaster wędliny godz.13.00 kawa z mlekiem godz. 15.00 rosół z makaronem ,ryż pierś kurczaka,warzywa na patelnie godz.18.00 kawa nat. 2 śliwki suszone godz.19.00 mała drożdżówka(własnoręczny wypiek). Ostatnia pozycja po prostu poezja kupne niech się schowają. Co dziś porabiałaś ?Pozdrawiam pięknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć witam w poniedziałek ,zapowiada ,a właściwie już jest piękny dzień .U mnie świeci słońce i jest super:).Miałam w planie dziś kijki ale znow nic z tego :(.Corka ma stan podgorączkowy i zaczyna znów kaszleć i pobolewają ją zatoki więc postanowiliśmy ,że nie pójdzie do szkoły ,zawiozę ją na jedną godzinę ,aby napisała prace klasową -jakaś mega ważna i zabiorę z powrotem a potem to wiadomo obowiązki :) jedzonkowe menu podam wieczorkiem ,jak na razie jestem dopiero po śniadaniu. Zyczę miłego dnia i czekam na wieści od ciebie ,pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Piękny dzień jakby wiosna miała być :-). Oj teraz to chorubska nas dopadają, mnie też na nowo zaczęło kaszleć i gardełko boli. Menu niedziela 8.30 grahamka z wędliną i salatka z pomidora, marchewki i brokuła 13- dwie gałki ziemniaków, dwa klopsy, surówka z marchewki, pietruszki i selera 16- garść rodzynek i kawalek murzynka 19- tradycyjne spotkanie przy kawusi i ciacho, niedzielne wieczory to przeważnie spedzam w przytulnej kawiarence :-) U mnie waga jak narazie stoi w miejscu. Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Chyba mnie dopadło jakieś grypsko :-( Jak wrócę z pracy to prosto pod kołderkę. Menu wczorajsze 8- standard 12- barszczyk z makaronem i łyżką jogurtu 14- jablko 15.30- owsianka i kawalek drożdzaka 19.30- połowa grahamki z serkiem bialym i ogórki kiszone Milego dnia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć jestem i ja melduję wczorajsze jedzonko godz.7.00 dwa kawałki chleba żytniego z twarogiem wędzonym i kawa nat. z mlekiem godz.11.30 sałatka z sałaty,pomidora ,ogórka ,jabłka i orzechów plus pół miseczki kapusty kiszonej gotowanej z kminkiem. godz.14.30 makaron z twarogiem wędzonym i pomarańcza godz.15.00 kęs twarogu i parę orzechów godz.16.00 troszkę makaronu godz. 18.00 kawa z mlekiem i 4 śliwki godz.19.00 1 kawałek chleba z serem wędliną i pomidorem To nie był mój dzień ,za dużo podjadania:( Jak się czujesz? Może na randki chodź gdzieś indziej ,kino ,kręgle ,wystawa? kawiarnia tylko 1 raz w miesiącu?Sama mądrze się ,a nie było ze mną lepiej.Przytyłam na randkach z moim mężem przez prawie 5 lat 8kg :D Miłego dnia pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść witam w środę, jeśli chodzi o pogodę to jesiennie czyli buro,szaro. moje wczorajsze jedzonko szału nie robi ,znów było podjadanie ale uczciwie wszystko podaję;) godz.7/00 serek grani kawa nat. z mlekiem godz.10/30 kubek gorzkiego kakao i grahamka z sałatą ,pomidorem ,ogórkiem,serem i wędliną. godz.14.00 talerz zupy pomidorowej z makaronem bez śmietany i kawalek mięsa gotowanego godz.15.00 garstka orzechow i migdałów godz.16.00 jabłko godz.18.00 garstka migdałów godz.19.00 2 kawałki chleba z twarogiem i pół bułki z serem i wędliną. Zdecydowanie za dużo ale nie daję się i dalej dietkuję. Co u ciebie trzymasz się? Miłego dnia pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. U nas kolejny słoneczny dzień :-) aż za ciepło. Wczorajsze menu 7,30- standard 11 - jablko 11.30 - owsianka 15,30- barszczyk z ziemniakami i jogurtem 19- połowa grahamki z twarozkiem i kubek barszczyku Jak tam córcia zdrowa już? A Ciebie nie zbiera przeziębienie? Ja dzisiaj leczę się uderzeniową dawką witaminy C, zobaczymy czy pomoże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj dziewczynki, dziewczynki, wciskacie same węgle, głodne i złe chodzicie, jak schudniecie to rzucacie się na picce i czekoladki. I tak w kółko. No żal. A nie można jeść niskowęglowo, orzeszki pochrupać, czekoladki pasek co dnia i chudnąć sobie z radością?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć jestem,witam wieczorową porą.Słabo coś u mnie dziś było jeszcze podjadanie parę razy ale mi było wstyd i nie napisałam . godz.7.00 jogurt naturalny z musli i kawa nat. z mlekiem godz. 11.00 1 kawalek chleba z masłem i wędliną plus pomidor i garstka migdałów godz.13.00 łyżeczka domowego dżemu czekośliwka godz.15.00 talerz zupy pomidorowej z ryżem plus domowa drożdżówka -sama piekłam godz.19.00 1 kawalek chleba z pomidorem i ogorkiem kisz. ryba po chojnicku czekam na komentarze ,czy aż tak źle było? Zdrowiej Małgosiu ,łykaj witaminki,wygrzewaj się pod kocem.Pozdrawiam pięknie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Nie jest tak źle Sylwia :-) Moje menu to 7.30 - standard 12 - łazanki 16- dwa naleśniki z serem 19.30 - połowa grahamki z twarozkiem i ogórki kiszone Dzisiaj już czuję się lepiej, ale coś mi nie wydaje że wirusa przekazałam mojemu panu bo biedny dostał wczoraj temperatury, jestem niedobra :-). Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia973
Cześć witam pięknie ,pogoda się zlitowała i wyszło słoneczko:) Byłam dziś u kosmetyczki robiłam sobie stópki ,brewki i niestety bikini cóż ale jak trzeba to trzeba. Dzisiaj u mnie będą naleśniki :) a obszerniejsze menu podam wieczorem lub jutro rano.Ogarnęłam troszkę chałupkę i z czystym sumieniem teraz pobuszuję w necie:) Najważniejsze ,że czujesz się lepiej .Małgosiu Pan Bóg kazał się dzielić więc nie powinnaś mieć wyrzutów sumienia:D:D;) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ,hej jestem podaję menu:) godz.7.00 serek grani ,kawa naturalna z mlekiem godz.10.00 kawa nat. z mlekiem. godz.13.00 misz -masz czyli kawałek kiełbaski ,kapusta kiszona surowa,,pomidor ,ogorek kisz. plus orzeszki i herbata owocowa godz.16.00 dwa naleśniki z sosem malinowym dom. godz.18.00 kawa z mlekiem. godz.19.00 sałatka z łososiem -tj. ryż ,łosoś,pomidor ,ogórek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten pochmurny dzień. Nic się nie chce. Wczorajsze menu to 7.30 połowa grahamki z wędliną salatka pomidor brokuł, marchew plus garść orzechów 10.30. Jabłka 11.30. Owsianka 15,30. Gałka ziemniaków z kapustą białą i dwa klopsy z fileta 18- surówka marchew, pietruszka, seler 19- połowa grahamki z twarozkiem i ogórki kiszone Milego weekendu życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw zarób kasę na zdrowe życie, a później zacznij się odchudzać :) Tu masz jak to zrobić : jakzarabiambezetatu.pl Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć witam pięknie zaczął się weekend mój ulubiony:) U mnie była okropna mgła przez cały dzień ,dopiero teraz się podniosła,ą że nic się nie chce to swoją drogą:) Małgosiu jak zdrowie?Wydobrzałaś? Jak twój pan,lepiej? U mnie corka nadal chora. Moje jedzonko dzisiejsze godz.7.00 serek grani i kawa naturalna biała godz.11.00 grahamka z serem ,ogorkiem godz.13.00 trzy mandarynki i garstka orzeszków godz.15.00 kawa z mlekiem godz.17.00 grzyby z warzywami godz.20.00 jablko Pozdrawiam i miłego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basiunia43
Znalazłam takie ogłoszenie: http://oglaszamy24h.pl/35,sprzedam-meridia-l-10---meridia-xl-15--meridia-xxl-20mg-oryginalna-tylko-u-mnie Jak zwykle podeszłam do niego sceptycznie i zamówiłam ze sprawdzeniem zawartości jedno opakowanie meridia 15,czekam 3 dni i... przychodzi profesjonalnie zapakowana przesyłka, w środku pudełko fabrycznie zaplombowane, co najważniejsze przesyłka ze sprawdzeniem zawartości, rozpakowuję i to rzeczywiście preparat, który zamówiłam. Biorę 2-gi tydzień i wszystkie objawy się zgadzają. Schudłam już 5kg i waga powoli leci w dół. Mogę śmiało polecić Basia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Właśnie się zbieram do pracy, mam chwilkę to napiszę. Mi już prawie przeszło a mój pan jeszcze narzeka na katarek :-) ale ogólnie ok. Menu 7,30 standard 10 30 jablko 11.30 jogurt naturalny z rodzynkami i płatkami jaglanymi 15.30 dwa klopsy, kapusta biała i gałka kaszy orkiszowej 18 surówka marchew, pietruszka, seler 19 połowa grahamki z twarozkiem Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć witam ,o nieludzkiej godzinie piszesz :D w sobotę.Dziś troszkę poleniuchowałam w łożeczku z mężem:D .Rączki zacieram na myśl o dzisiejszym torcie;)Corka ma urodzinki.Od jutra adwent więc i wypada jakieś postanowienia uczynić :moje to zero słodyczy i mięsa:) choć z tym drugim to nie wiem czy się uda ,bo na przykład czeka mnie lepienie pierogów i jak tu posmakować np. farszu czy jest dobry?Oczywiście mowa tu o mięsnych:) Choć prawdę powiedziawszy na adwent powinnam mieć postanowienie bardziej duchowe ale no cóż . Od poniedziałku zapowiadają zimę więc trzeba wyciągnąć czapkę i rękawiczki:)-szal już noszę Życzę miłej dietkowej soboty -ja mam dziś dyspensę:) pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Szaro, buro i ponuro.Jak tam po imprezie? Dobry torcik :-)?. U mnie sobota niezbyt rewelacyjna 7.30 połowa grahamki z wędliną i salatka plus princessa zebra 10.30 jablko 12. zupa pomidorowa z ryżem 16 makaron z serem na słodko 18 surówka 19. 5 placków ziemniaczanych Sylwia nie wiem czy to dobry pomysł rezygnować z mięsa, ze słodyczy to się zgadzam ale mięsko jest na potrzebne do życia :-) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć witam niedzielnie:) Kościółek odwiedzony ,kawka wypita ,słoneczko świeci ale wiatr jest i zimno przejmujące do szpiku kości brrrr. Małgosiu dobry ,dobry w poście nie jadłam mięsa i schudłam więc liczę ,że teraz też mi się uda ,raptem niecały miesiąc dam radę. Princessa domowa czy kupna? Torcik przepyszny Królewski ,miałam chwilę słabości aby postanowienie adwentowe zacząć od jutra a dziś jeszcze wykończyć np Tort ale zdusiłam w sobie to :) trzeba być twardym . Pozdrawiam pięknej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć witam ,podaję dzisiejsze jedzonko godz.8.00 jogurt nat. z musli ,plaster twarogu wędzonego i plaster pomidora godz.11.00 mandarynka ,garstka orzechów ,jabłko godz.14.00 kasza ,marchew,ogórek kisz,fasolka,buraczki , kapka sosu godz.16.00 jabłko ,ogórek godz.18.00 sałatka z rukoli ,pomidora ,ogórka i twarogu u mnie jest biało:) Ślicznie ,tak mogłoby zostać do Świąt, minus jeden stopień na termometrze U ciebie też spadł śnieg? Mam nadzieję ,że niedziela minęła równie przyjemnie jak mi . Do jutra pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć moje dzisiejsze jedzonko wyglądało tak: godz.7.00 serek grani ,kawa nat. z mlekiem godz.12.00 Omlet z 2 jaj z warzywami + ogorek w curry godz.14.00 jabłko i 2 mandarynki. godz.15.30 kasza ,sos,kapusta kisz. godz.17.00 wafel ryżowy,5 orzechów laskowych godz.19.00 sałatka z pomidora ,ogórka kisz. i świeżego ,kiwi ,sałaty i twarogu. U ciebie pewno zima na całego ,mam nadzieję ,że całkiem cię nie zasypało pozdrawiam pieknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pięknie:) Dzisiejsze prace odrobione ,pozostaje jeszcze tylko ugotować obiad :) Byłam z samego rana z córką u lekarza ,ponieważ nadal paskudnie kaszle,okazało się ,że miała zapalenie zatok, a kaszel jest efektem podrażnienia ,dostała sterydy i jakieś ziołowe leki na zatoki :( W ramach porządków świątecznych, dziś kolejna szuflada poszła w ruch ,dopiero skończyłam palić stare papiery:) dietetycznie się trzymam ale waga jakoś tego nie widzi:( Malgoś gdzie mi zaginęłaś ,wracaj :) miłego dnia ,pozdrawiam pieknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ,witam wieczorowo,podaję jedzonko godz.7.00 sałatka i grejpfrut godz.10.00 garść orzechów godz.12.00 jabłko ,pomarańcza 2 ogórki kiszone godz.14.00 dwie mandarynki godz.16.00 talerz zupy pomidorowej z makaronem bez śmietany godz.19.00 salatka z tuńczyka Martwię się wszystko w porządku? Pozdrawiam i czekam na wieści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Jestem już. Przepraszam ale dopadła mnie mala chandra :-(. Widzę Sylwia, że ładnie sobie dietkujesz :-) waga za niedługo zacznie spadać. U mnie też cały czas trzyma się 58kg i ani drgnie. Mrozik trzyma :-) ale śniegu nie ma, troszku postraszyło w niedziele. Zapisałam się do fryzjera i na oczka aby na Sylwestra jako tako wyglądać, jeszcze na pazurki muszę się zapisać. Kupilam sobie sukienkę, bo okazało się, że idziemy tam gdzie byliśmy w zeszłym roku i nie wypada iść w tej samej. Prosta czarno srebrna, bez rękawów, w naszym butiku była wyprzedaż za połowę ceny :-) Wczorajsze menu 7,30 standard 11 jablko 11.30 jogurt naturalny z rodzynkami i płatkami jaglanymi (jadłaś? - jeśli nie to polecam) 15.30 gałka kaszy orkiszowej, kapusta kiszona i filet gotowany 19 połowa grahamki z twarozkiem i ogórki kiszone Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć witam :)U mnie zero stopni i wieje ,przenikliwie zimno jest. Chandra była ale widzę ,że kiecka kupiona to i nastrój od razu się poprawił i tak trzymać :) :D .Sylwestra spędzam w domku prawdopodobnie ale pewnie zaproszę rodzeństwo i mamę.Kreacji na bal ,który prawdopodobnie odbędzie się pod koniec karnawału nie mam ,bo chciałabym zjechać z wagi jeszcze tak ok miesiąca półtorej jeszcze przede mną odchudzania najgorsze ,że święta po drodze . Mam nadzieję ,że waga w końcu drgnie i przed świętami zobaczę 6 z przodu:) pozdrawiam pięknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć podaje dzisiejsze menu godz.6.30 twaróg z jogurtem naturalnym,pomidorem i ogórkiem godz.10.00 jabłko godz.11 .00 banan godz.15.00 zupa pomidorowa z makaronem ,orzechy godz.16.00 dwie mandarynki godz.19.00 sałatka z mozzarellą Staram się jak mogę a waga tego nie widzi ,chyba jeszcze bardziej trzeba zacisnąć pasa dobrego wieczoru pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, wstaję rano a tu zima na calego :-) bielusieńko. Bylam dzisiaj na badaniach bo we wtorek idę do kardiologa. Menu wczorajsze 7.30 standard plus garść orzeszków ziemnych 11 jablko 11.30 jogurt naturalny z rodzynkami i płatkami jaglanymi 15.30 filet z kurczaka, gałka ziemniaków i kapusta kiszona 20 połowa grahamki z makrelą wędzoną Sylwia moim zdaniem troszku za malo węglowodanów w Twoim menu, Główne posiłki powinny zawierać węglowodany złożone i białko stałe no i warzywa ( przynajmniej pół kg dziennie), Milego dnia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ WITAM moje menu godz.7.00 serek grani ,kawa godz.10.00 garstka migdałów godz.12.00 plaster sera pleśniowego,banan ,kiwi godz.14.00 surowa marchewka i ogórek kisz. godz 15.30 pół talerza barszczu z makaronem ,naleśnik wytrawny z warzywami godz.19.00 podgryzanie przy robieniu kolacji serek ,ogórek ,pomidor ,pleśniowy i okazało się ,że jestem najedzona:) Małgoś ,mogę zapewnić ,że jem i te złożone tylko ostatnio się nieskładało. U mnie pogodowo do duszy ,cały dzień padał deszcz na plusie 8 stopni było ,straszną mam chandrę dziś nic nie robiłam ,a zła byłam jak osa:( zaszyłam się na kanapie pod kocem i czytałam . Mam nadzieję ,że wyniki będą dobre,.Miłego wieczoru ,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak, przy takiej pogodzie chandra gotowa. U nas już po śniegu nie ma śladu bo cały czas pada deszcz. Do bani... Dzisiaj menu 7,30 standard 11.30 zupa pomidorowa z ryżem, warzywami i filetem 14.30 jabłko 15.30 dwa naleśniki z serem 18.30 ogórki kiszone 19.30 połowa grahamki z twarozkiem Dobrej nocy życzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×