Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sylwia973

Będzie mnie mniej

Polecane posty

Witam. Ja i krytyk :-) oj to do mnie nie pasuje. Każdy ma jakieś swoje teorie odnośnie odżywiania, ja kieruje się tymi zasadami przy których udało mi się schudnąć (to mi zostało od czasu kiedy chodziłam do pani dietetyk), Moim zdaniem w Twoim menu jest za mało warzyw. Śniadanie za skromne, brakuje chlebka w nim i np. ogórka kiszonego. 13 godz - czy jablko było zjedzone po posilku czy przed? 17 godz - nie pasuje mi ten ser żółty, lepszy byłby jogurt. Do kolacji pomidora bym dodała. Sylwia, jeśli chcesz wyślę Ci na maila te zasady jakie ja dostałam, może coś tam z tego wyciągniesz dla siebie. U mnie sniadanko zjedzone standardowo przed 8, teraz kończę kawusię. Jestem w pracy więc gdzieś o 11.30 zjem sobie moją owsiankę. Trzymaj się ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ,cieszę się ,że podsuwasz mi prawidłowe rozwiązania ale daj mi szansę się wykazać :) do końca tygodnia jeśli się nie poprawię to skorzystam :D Zajrzę wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiejszy raporcik jedzeniowy godz 7 -kawa naturalna z mlekiem -kubeczek jogurtu naturalnego z płatkami i rodzynkami,migdałami i żurawiną godz.9 -mała garstka migdałów godz 12 -1 kawałek chleba żytniego -1 pomidor -1 ogorek kiszony -5 cm ogorka świeżego -herbata owocowa godz 13 -malutka garstka żurawiny godz.13.30 -maluteńki spodeczek mięsa mielonego degustacja do obiadu -jabłko godz 15 -zupa grzybowa bez śmietany godz 17 -jabłko -garstka żurawiny godz 19 dwa kawalki chleba,kawalek ryby wędzonej,plaster pomidora i herbata owocowa to tyle zdaje mi się ,że za dużo jadłam ale ssało mnie cały dzień pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Mój wczorajszy dzień to: -7,40 śniadanie standard. -11.30 owsianka z jabłkiem i rodzynkami -15.30 1/2 woreczka ryżu brązowego, dwie lyzki buraków i fasolka szparagowa. -19 kromka chleba żytniego, dwa ogórki kiszone, serek wiejski. Moim zdaniem Sylwia nie zjadlaś dużo. Jest dobrze. Ja wczoraj dostałam od klientki wafelka ale nie zjadlam :-) Pozdrawiam i do wieczora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wpadam na chwilkę aby pochwalić się dobrymi wynikami z usg piersi :) dziś była weryfikacja -jest ok mam przyjść za pół roku Kamień z serca. Fajne masz menu ,mam pytanie czy codziennie jesz owsiankę? Brawo za hart ducha:D Czy u was padał już śnieg w tym roku ?U mnie dziś padał ale oczywiście wszystko się stopiło ,bo na plusie jest . Wpadnę wieczorem po kolacji z raporcikiem pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wpadam z raporcikiem 7.30 -kawa naturalna z mlekiem -dwa kwałki chlebka żytniego z masłem i wędliną godz.11 -kawa natur. z mlekiem i parę paluszków słonych godz.12.30 -jabłko,jogurt naturalny +2 łyzki płatków owsianych i 10 szt, żurawiny godz.16 zupa grzybowa z warzywami i makaronem bez śmietany,makaron i pierść kurczaka duszona+ herbata owocowa. godz 19 dwa kawałki chleba żtniego z masłem i twarożkiem,parę plastrów ogórka i pomidora Co u ciebie ?Dajesz radę? Pozdrawiam pięknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo za dzisiejszy dzień. Ja niestety poległam :( 8 - śniadanie standard 11.40 - barszczyk ( 1 burak, pietruszka, marchewka,seler starte na grubej tarce plus kawałek kapusty włoskiej) ugotowane z filetem z kurczaka do tego porcja makaronu 14 - jabłko 15.30 - dwa naleśniki z serem Poległam o 16, znajoma przyszła mnie odwiedzić w pracy i przyniosła pierniczki no i się skusiłam na kilka sztuk 19 - kromka chleba z białym serem i ogórek kiszony Jeśli chodzi o owsiankę to prawie codziennie sobie robię. Miłych snów do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgosia45
Witam. Mój czwartkowy raport : 8- grahamka z wędliną, pomidor z brokułem 11- jablko 11.30 - jogurt, płatki dwie łyżki i trochę rodzynek 15,30- barszczyk z makaronem i łyżką jogurtu 20- jajecznica z jednego jajka i grahamka Miłego dnia życzę buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć witam troszkę spoźniona z raporcikiem ale w czwartek moje menu zostało potraktowane jaka spam a jeszcze raz nie miałam siły przepisywać 10.11.2016 godz 7.00 kubeczek jogurtu z musli domowym,kawa naturalna z mlekiem godz.10.00 herbata owocowa godz.13.00 bułka orkiszowa z masłem i plaster sera żółtego,pół pomidora,dwie mandarynki,herbata owocowa godz.14.00 banan dwie mandarynki godz.15.30 kawałek piersi kurczaka z rożna plus grillowane warzywa. godz.16.00 jabłko herbata godz.18.00 garstka orzeszków,mandarynka godz 20.00 bułka z twarogiem wędzonym wiem zdecydowanie za dużo jest jedzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spis 11.11.2016 godz.9.00 kawa naturalna z mlekiem godz.10.00 dwa kawałki chleba ,plaster sera żółtego,dwa plastry wędliny,ogórek kisz,pomidor parę plastrow,herbata godz.12.00 5 frytek ,kawa nat. z mlekiem godz.15.00 jogurt z musli ,dwie mandarynki godz.16.00 pół kieliszka wina czerwonego (własnej roboty) godz.17.00 kotlet wołowy duszony z cebulką pieczarkami ,marchewką tarta godz 21.00 banan znow za dużo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Później wstawię menu ale malutko jadasz na twoim menu raz dwa bym spadła z kg . Ja od pół do 1 godz.po posiłku jestem głodna jak to zmienić wiesz może? Jeśli chodzi o słodycze to mnie nie ciągnie specjalnie i chyba pomaga mi w tym jęczmień z rana też nie jestem tak wściekle teraz głodna , pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawiam dzisiejsze menu godz.9.30 kawa z mlekiem i 2 mandarynki-wiem ,wiem pospałam dziś :D godz. 11.00 3 kawałki żytniego chleba,parę plastrów pomidora,plaster twarogu wędzonego,dwa plastry wędliny,ogorek kisz. godz.14.00 banan godz. 14.30 kawusia u mamusi i 5 suszonych sliwek godz.15.00 pół malego kieliszka nalewki z aronii (leczniczo ;D ) godz. 16.30 duszone grzyby z warzywkami(ziemniaczki i marchewka,cebulka) godz. 18.00 garstka orzeszków z żurawiną godz.20.00 serek grani i herbata zdecydowanie za dużo jem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam niedzielnie. Moje piatkowe menu to: 8 - grahamka z chrzanem i wędliną, salatka pomidor i brokuł 12- garść rodzynek 14- ziemniaki dwie gałki, połowę udka duszonego i buraczki tarte 19- drożdżowe z jabłkiem i tu przesada chyba z 1/4 blaszki i właśnie w takich sytuacjach nie mam umiaru Sobota: 7- standard 11- jablko 12-zupa pomidorowa z ryżem 16-makaron z serem na słodko 18,30- byłam na roczku i sobie pozwolilam równo, nawet nie będę pisała. Byliśmy prawie do pierwszej, w domku o drugiej spałam tylko dwie godziny i męczę się teraz w pracy :-) ale dzisiaj już normalne jedzonko. Patrząc na Twoje menu, to może nie tyle,że dużo jesz tylko troszku nie regularnie, popracuj nad tym aby mniej więcej o tej samej godzinie dawać organizmowi pożywienie. Moim zdaniem jeżeli nie dostarczysz organizmowi odpowiednich wartości w danym posiłku to bedziesz chodzila głodna i będziesz podjadała. Przynajmniej ja tak to odczuwam. Milej niedzieli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść ,witam w niedzielę.Jakaś taka radosna jestem dziś ,może to zasługa fajnego powietrza i słoneczka,a może palec boży:) Kościółek odwiedzony ,teraz myślę,co zrobić na obiad ,pewnie mięso tylko co z tego mięsa:(sama zjem zupę jarzynową . Jeśli chodzi o jedzonko, to staram się ale skutek jest różny :). Kocham drożdżowe i sama potrafię zjeść na raz pół blaszki więc bardzo dobrze cię rozumiem) dlatego robię rzadko:D prawda jest taka ,ze drożdżówka jest najzdrowszym ciastem .Pamiętam ,ze kiedyś dietetyk z przychodni dała mi dietę 1500 kcal i tam na podwieczorek raz w tyg ,była drożdżówka heh ale się rozpisałam Pozdrawiam i życzę miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dzisiejsze jedzonko godz. 8.00 serek grani ,1 kromka chleba zytniego z wędliną,pół ogorka kisz. pół pomidora ,herbata. godz.11.00 herbata ,jabłko godz.13.00 talerz zupy jarzynowej bez śmietany godz.14.00 łyżka ziemniakow sos gulasz ogorek kisz. godz. 16.30 jabłko garstka zurawiny z orzeszkami godz.19.00 dwa kawałki chleba plaster twarogu wędzonego ,ół pomidora,pół ogórka kisz. jajecznica z dwóch jaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo :-). U mnie wczoraj znowu nie ciekawie 7,30- standard 11- jablko 11,30- owsianka z rodzynkami 15- 5 lyzek sałatki jarzynowej filet z kurczaka smażony :-( 19- spotkanie przy kawie i 3 kawalki murzynka z serem I tak to ze mną jest :-(. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie już jest mniej chudnę razem z adi z czech. za mną już zrzucone 13 kilo w 3 miesiące. wiecie jak fajnie jest w koncu być taką jak przed ciażą. Jeśli macie pytania co to i wogóle piszcie dag.2508@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć witam moje dzisiejsze menu godz.7.00 kawa z mlekiem ,dwa kawałki chleba żytniego z twarogiem wędzonym ,pomidor,ogorek kisz. godz.8.00 herbata godz.11.00 kawusia u mamusi:) godz.12.30 jogurt naturalny z domowym musli godz.15.00 kasza orkiszowa,gulasz z sosem ogórek kisz. godz.17.00 spotkanie z przyjaciółką -mus z malin z bitą śmietaną i latte -troszkę poległam godz. 20.00 herbata Twoje menu super a to jednorazowe było:) Oby jutrzejszy dzień był lepszy pozdrawiam pięknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Menu wczorajsze: 7.30- połowa bulki z wędliną, pomidor i brokuł salatka, garść orzeszków ziemnych 11- jablko 11.30 - owsianka z rodzynkami 16- 7szt pierogów z mięsem 18- kawałek ciacha 19,30- 5szt placków ziemniaczanych - :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj już było ok :) 8- standard 11- troszku sałatki z kapusty pekińskiej 11.40 - kasza jaglana ( dwie gałki)z warzywami 15.30- owsianka z jogurtem i rodzynkami 17 - jabłko 19.30 połowę grahamki z serkiem Na Turek i dwa ogórki kiszone Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć witam ,sorki ale wczoraj czas mi przeleciał nie wiadomo kiedy i nawet wstyd było pisać ale coż każdy ma wzloty i upadki wczorajsze menu to godz.7.00 tost żytni ,ciemny z masłem,kawa z mlekiem,1 cm kiełbaski chudej 1 mały pomidor godz.12.00 herbata,bułka grahamka z wędlinką,banan,4pomidorki koktajlowe,3 sliwki suszone godz.14.00 garstka orzechów i żurawiny godz.16.00 domowy hamburger godz.16.30 herbata godz.18.30 bułka z pasztetem poległam godz.20.00 jabłko Niestety znów za duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszę po dwa posty ,bo boję się ,że znow mnie potraktują jako spam . Dziś jest u mnie cieplej ale za to mży deszczyk już wolę temp. około zera ale żeby świeciło słońce ,bez słońca nie mogę jakoś dobrze funkcjonować :) Do świąt został miesiąc z okładem i trzeba by zacząc planować porządki i co się da porobić wczesniej .Czy Ty robisz sobie wcześniej wiele rzeczy? Synowie przylecą na święta? Zapomniałam zapytać jak waga?ja na swoją boję się na razie wchodzić .Pozdrawiam i miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia973
cześć witam podaję wczorajsze jedzonko nie było szału:( godz.8.00 kawa z mlekiem ,jogurt naturalny z musli,kawałek pomidora i ogórka kisz. 2 łyżki bigosu godz.14.00 2 łyżki bigosu ,1 grahamka z serkiem śmietankowym,herbata godz.15.00 dwie marchewki surowe godz.17.00 bigos plus ziemniaczki godz.18.00 garść orzechów i żurawiny godz.20.00 śledź po cygańsku 1 kawałek chleba z wędliną Troszkę pocisnęłam niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam porannie. To prawda święta zbliżają się wielkimi krokami. Ja także co mogę zrobić wcześniej to robię aby pptem nie było wszystko na raz. Niestety chlopcy nie przylatują, dopiero 18 stycznia bo wtedy mają urlop. Waga.... Hmmm też bałam się stanąć ale to uczyniłam dzisiaj i jest 58 kg. Wczorajsze menu 7,30-standard 10'30- jablko 11.30- owsianka z rodzynkami i jogurtem 16.30- ziemniaki dwie gałki, małe udko duszone i kapusta kiszona 20- połowa grahamki z makrelą wędzoną Milego dzionka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć witam ,ponury dziś dzień był oj ponury.Nie miałam na nic siły Miałam ochotę na wielkie żarcie ale się jakoś powstrzymałam Menu godz.7.00 kubek gorzkiego kakao 1 kawałek chleba z salatą ,wędliną pomidorkiem i ogórkiem godz.11.30 plaster twarogu wędzonego i 2 banany godz.13.00 garstka orzechów godz.16.00 dwa naleśniki z dżemem godz. 19.00 2 wafle ryżowe z maslem Jutro jadę z synem na ostatnią już mam nadzieję wizytę u kardiologa jestem ciekawa jakie będą wyniki więc trzymaj kciuki pozdrawiam pięknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Napewno wszystko będzie dobrze :-) z wynikami syna. U nas dzisiaj sloneczko świeci aż przyjemniej. Wczorajsze menu 7,30- standard 10 30- grejpfrut 11.40- kasza jaglana, filet duszony w jogurcie, jarzyny 14.30- jablko 15.40- dwa naleśniki z serem 19.30- połowa grahamki z serkiem turek i dwa ogórki kiszone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam porannie. Jak tam po wizycie u lekarza? Mam nadzieję że wszystko ok. Ja mam weekend wolny a nie mogę spać :-) Menu piątek 7.30 standard plus garść orzeszków ziemnych 11.30 owsianka z rodzynkami i jogurtem 14- jablko 16- gałka ziemniaków, mielony i salatka z ogórków 19.30- połowa grahamki z jajecznicę z jednego jajka Milego weekendu, buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pięknie podaję menu wczorajsze godz.8.00 serek grani i kawa naturalna godz.13.00 kawa z mlekiem i ok 10 małych frytek (podjadłam od syna w Macdonaldzie :) godz.15. banan mandarynka jabłko godz.16.00 garstka żurawiny godz.17.00 jogurt natur. z musli godz.21 banan jesli chodzi o kardiologa to wyniki super i pożegnalismy się z panią doktor już na stałe :D pogoda u mnie kiepska pochmurno i przelotny deszcz:( Fajnie dietkujesz Odpoczywaj miłego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć witam,podaję wczorajsze jedzonko godz.8.30 kawa nat. z mlekim godz.9.00 jajecznica z 2 jajek dwa kawałki chleba żytniego plus pół pomidora i ogorek kisz. godz.13.00 jeden mały klops ,pół marchewki surowej ,1 pomarańcza ,garstka orzechów godz.16.00 ziemniak ,klops,kapusta zasmażana godz.18.00 pomarańcz ,jabłko, godz. 19.00 dwie faszerowane pieczarki z mięskiem:) Troszkę za dużo:( Dziś się zważyłam i jest 71,1 kg czyli spadł 1 kg. Kościółek odwiedzony ,byłam też na cmentarzu u teścia i zajechałam na kawkę do najstarszego członka rodzinki czyli do 91-letniej cioci:) Na obiadek przewiduję dziś rosół i pierś kurczaka z ryżem i warzywami z patelni. Zaraz się też biorę za szukanie przepisu na drożdżówki z kruszonką rodzinka sobie zażyczyła .Ciekawe czy można wykorzystać przepis na placek? Jak tobie upływa niedziela ? Wyspałaś się?. Pogoda u mnie ładna .Świeci słoneczko i jest w miarę ciepło Milej niedzieli pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×