Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lubiękiedy

Ptyś nie smakował?

Polecane posty

choc musze przyznac, w zeszlym roku toto nie umialo zdania poprawnie wydukac po angielsku, a teraz? moze podpowiedz dla tuska? :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tusk? Cisza wyborcza za chwile ;) Ale jak widze przez sluchawki Conchita stala sie jakas ikona eurowizji i zwyciezca honorowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krusowa
23:10 gospoś, to nie rozmawiaj z matu bo jeszcze zarazisz sie ułomnościa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krusowa juz widze co masz na mysli. Nawiazalem do tego co napisal Matuzalem, nastepny wpis zmienil znaczenie kompletnie ;). Kontekst ulecial na przepychaniu. Nie kumam tego nekania, nawet nie wiem o co w tym wszystkim chodzi, jakas bezmyslna nagonka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Conchita niedługo przyjeżdża do Polski grać koncert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a konczita ma bułe czzy sisiora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozleniwiona niedziela ;) zostancie wiec w poscieli by choc chwile poczuc ze macie panowanie nad tym co dzieje sie wokol !Pozdrawiam smakoszy ptysi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szurgot z domu
Przygarnij Ptysia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co Ptysie, jeszcze wam się weekend nie skończył? :) A gdzie Naczelna Ptysiowa?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeżuciła sie na eklerka bo dujszy a krem ten sam:):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po polsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szurgot z domu
U nas cisza wyborcza :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szurgot z domu
Zapraszam na zapiekanki z cebulka i serem żółtym na kromeczkaxh z bagietki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja biorę. Jestem głodna! Taka piękna pogoda, że zajmowałam się hodowlą piegów niczym u Pana Kleksa :D Co prawda nie są zbierane z twarzy klientów golarza Mateusza :P ale wcale się nie obrazę jeśli się okaże, że doskonale działają na rozum, chronią od kataru i zapewniają piękne sny ;) Kiedyś jeść trzeba i odpocząć by się przydało więc chętnie usiądę i wpałaszuję tę zapiekankę ;) Ach i więcej już raczej nie będzie. Zaraz zaczną ginąć w opaleniźnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w toplesie sie opalalas czy na golasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panowanie nad tym co się dzieje? Eeee nie mam zadatków na władcę absolutnego :D Nawet nad własnym ciałem w pełni nie panuję a co tu mówić o otaczającej ciało rzeczywistości. No daj Pan spokój :D x Ten Pan ze Szwecji ładnie zaśpiewał ale nikt mi nie powie, że nie dostał głosów również za uśmiech ;) x Sis 👄 x Sąsiad :) Dziękuję, był miły. Twój mam nadzieję również! Rozpieszczasz mnie tymi buziakami. Jak kiedyś znikniesz będzie mi brakowało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Levi to zrób i się podziel :D a nie zachwalasz na sucho. A jak sucho to idę pod prysznic. Wrócę pachnąca i na mokro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to omyj tyż swojego pirożka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie opalałam się :P nie muszę. Słońce samo się łasi jak spragniony pieszczoty kot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) pogoda ladna ale jak poszlo sie w cien to chlod smagal. Dzisiaj w parku nieopodal mnie widzialem fajna parke wylegujaca sie na trawie. Ona lezala wygrzewajac sie na sloncu a on trzymal jej stope i masowal... Bardzo erotycznie to wygladalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×