Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hajabuza93

Z trasy

Polecane posty

Oh słodziaku....a ty dalej konia szukasz dla mnie?To mnie przecież jeden i nawet nie z youtube wystarczy w zupełności.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie równo i nie 50-te,ale z Moniką mamy kilka cech wspólnych,więc tak całkiem na krzywy ryj to nie chcę się załapać.A jak hajek i hally jeszcze w grę wchodzą to już możecie psalmy zacząć śpiewać.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no aż tyle to tych świeczek nie potrzeba co Moniczce ;) Choć od słonia to jestem pewnie sporo starsza ;) Ale co poniektórzy stąd wiedzą, że nastolatka we mnie siedzi i lubi poszaleć czasem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PSuju koń Rafał nie chce iść.I dobrze.I już nie szukaj,Luiza z pewnością bez tych moich,których namierzyć nie mogę przeżyje.:-) Nie wiem słoniu,kto nie lubi czekoladek.Ja np za słodyczami nie przepadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo to słoniu tak jest,jak się trzeba stąd nagle zrywać w pół słowa i jak się o nafcie,trąbie i czekoladkach mówi.:-p Owszem,podoba mi się mój typ urody,mało znam blondynek,które by mnie mogły zainteresować.Nie ma to nic wspólnego z tym,że nie jadam słodyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może ciebie PSuju ktoś zrozumie,bo na moje ,,teraz idziemy na jednego" zostało niezauważone.Ja piję za Luizy zdrowie wściekłego psa.Jak szaleć to szaleć.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ava to ty stara dopa.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to i ja machnę ..martini z oliwką :) Marysiu w koszuli czy tam bez, ale też bierz kielicha w rękę :) Oliver może wypić moje zdrowie soczkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luizo, dziękuje, że u o mnie pomyślałaś ;) tak już wypiłem (soczkiem brzoskwiniowym) za Twoje zdrowie :) żyj sto lat w zdrowiu, i dłużej...a nawet wieczność ! ;) Co do wieku (o nim sie wsród, i o, kobietach, nie dyskutuje) to Ty nie jedną 20-stkę przeskakujesz jak sarenka...;) a mentalnością i psychicznie na pewno ! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety jubilatko muszę "drajwerować" i nie mogę pozwolić sobie na mocniejsze trunki. Co do tego wykorzystania, no cóż, jeśli któraś z kobiet będzie czuła taką potrzebę to mogę wyświadczyć jej tą przysługę i dać się wykorzystać, tylko ja akurat wolałbym być wtedy trzeźwy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty pójdziesz górą ty pójdziesz górą A ja doooolllliiiią Ty zakwitniesz różą ty zakwitniesz różą A ja kaaaallllliną :-D No.To zaśpiewałam Luizo,jak konie nie chciały muzycznej niespodzianki ci zrobić. I w trasę.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PSuju w mordę jeża,zapomniałam,żeś dziś do 17.00 dostępny dla mnie.;-)Wybacz i wyznacz karę,ale taką,którą wykonam z wzajemną przyjemnością.:classic_cool: No chyba się dogadamy? Słoniu na trzeźwo wykorzystać?Jak ty to chcesz zrobić,bo bym pomogła,tylko nie wiem jak!:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chce coś zapamiętać z tej "przygody" :D Poza tym, po alkoholu facet ma trochę trudniej dać się wykorzystać :p Chcesz wykorzystać słonika? Poczekaj tylko Psuj się dowie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcę zasłużyć na pooooootężną karę.:-p :-D Słoniu wyobraź sobie gwałt w wykonaniu ognistej brunetki,która uwielbia konie ujeżdzać.To ja.:-D I już nic nie słyszę,bo kask zakładam.:-D:-D:-D 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joł meeen.:-D👄👄👄 Chciałam na dzień dobry powiedzieć,że pomaganie fantazji,może czasem oszołomić nawet,więc pewno dziś język będzie mi się plątał bardziej niż zwykle.:-) Co nie przeszkadza mi pozdrowić i równie przyjemnego stanu lekkiej nieważkości życzyć wszystkim.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×