Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hajabuza93

Z trasy

Polecane posty

sloniu.. rozrzutny sie zrobiles :P .. 👄 haja 👄 psuju 👄 nie myslalam, ze was tu dzisiaj zastane. naprawde trzeba plesc wianek? dzisiaj mamy najkrotsza noc w roku? jak zwykle zyje obok waznych informacji.. a glowa nabita nie wiem czym.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frido!!!Obudź się.Wianek ci podrzucę,z mleczu mam gotowy,ręce mi się trzęsą,więc czymś je próbuję zająć.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz zdurnialam do reszty :O ... jej sie rece trzesa, on stoi tylem.. drugi on sie nie doczeka.. czy ja sie w koncu dowiem o co chodzi.. bo sie obraze i zamilkne na wieki. w zwiazku z tym poniesiecie niepowetowana strate, w postaci nie sluchania mojego glosu.. jest czego zalowac.. bo glos mam.. no dobra.. i tak mnie nie slyszycie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frido,ja też nie jestem w temacie,ale na mój gust to nie robimy nic złego (mimo,że rączki rozlatane):-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słonik z naftą
Ja tam żadnych usterek nie widzę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmm.. roztrzesione rece, usterka, komnata tajemnic.. hmmmm.. jak nic, oprozniliscie wczoraj magazynek z nafta 😴 teraz slon bedzie musial uzupelnic zapasy, bo bez paliwa daleko nie pociagnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba powinnam powiedziec pojedzie.. ale przeciez slonie nie jezdza. to moze pojdzie.. eeeee.. to jak do wychodka.. jednak nie zmienie. "pociagnie" doskonale oddaje osobowosc naszego naftowego slonia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuuuuuu.. poszlo na bogato :classic_cool: a po ile na glowe wychodzi, bo nijak nie moge sie doliczyc. mow szybko, bo nowy tydzien jeszcze sie nie zaczal, a wolalabym nie popelnic przy poniedzialku zadnego bledu. jestem przesadna.. skutki poniedzialkowego bledu moga sie ciagnac przez caly tydzien ;).. i po co mi ten stres 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie,nie.Ja przelotem w drodze na łysą polanę.:-D👄 W samej haleczce,boso i w wianku.Rozpal,by do jutra ogień wytrzymał👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie ty ta rusalke widzisz? .. to haja :) nie poznajesz? haju, nie bylabym taka pewna. czuje sloniowy podstep.. w takim razie nie biore zadnego. nie mam zamiaru, aby niechcacy wyszla z tego jakas chemia. znam tylko jeden symbol.. i po co mi problemy od poniedzilaku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic z tych rzeczy Awa, nie ma zostawiania jednej sztuki,to nie Wigilia z jednym pustym nakryciem :D Choć Luizka pewnie prędko nie odbierze i znowu zastanie zimne :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze.... juz po polnocy. zaczal sie nowy tydzien. kiedy odezwal sie slon kombinator? oczywiscie w poniedzialek, zeby znowu miec powod do zrobienia mnie w swoja trabe 😴 nic z tego moj panie. dopoki mi nie powiesz, ktore moge brac, nie biore ani jednego. obejdzie sie.. najwyzej bede chodzila glodna i bedziesz mial nieczyste sumienie. jak pojde dalej w niejedzeniu i specjalnie umre z glodu.. to bedziesz mial mnie na sumieniu do konca zycia 😴 a teraz ide spac, bo mi sie mysli skrecaja ;) .. z glodu 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc psuju :) dzieki.. zabieram jednego. pierwszego z brzegu.. mam nadzieje, ze rownie nieszkodliwy jak ten ze srodka ;) ..... uuuuuuu.. goracy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze.. naprawil swoj blad. wiedzialam ze z niego inteligentna bestia. dlatego ma na imie slon 😴 zabieram przedpoludniowy deserek.. mniammmm.. mozesz mi teraz usta oblizac 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry.:-)👄👄👄👄👄 Przypaliłam trochę pięty od skoków nad ogniskiem,a halka ma wygięta i cała z trawy,ale finał był i wynagrodził straty.:classic_cool: A dziś krzyczę kawy z red bullem!!!!😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boska z awatarem
odebrałam swoją porcję :) i zanim znów mnie real pochłonie zostawię coś od siebie 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla realnie odnalezionych zgub .. super wzmocnione 👄:P 🌻 👄:P 🌻 haja, zamierzasz caly dzien w halce chodzic? nie wiem co na to psuju.. zeby przypadkiem nie popsul do konca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe od kiedy cisnieniomierz jest jakimkolwiek zabezpieczeniem?.. chyba ci sie pomylilo zabezpieczenie z biurem informacji 😴 moze to mialo byc ubezpieczenie.. wlasciwie to jedno i drugie jest "biuro" ;) nie madraluj sie sloniu, bo ci psuju cisnieniomierza nie pozyczy i nie bedziesz mial o sobie zadnych informacji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×