Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hajabuza93

Z trasy

Polecane posty

Ja też nie wiem dlaczego,ale to był mój tok myślenia właśnie.Brzmią tak,że nieraz aż się przez te dźwięki połączone z intensywną pracą ust aż prawie dławię.I nie jest to brak profesjonalizmu,tylko umiejętność stawiania ponad normę.:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoniu fantazjuj do woli.Myślałam tylko,że przy tak skąpych informacjach ciężko pasję sobie wyobrazić.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I to uwielbiam.Dźwięki bardzo podkręcają atmosferę,choć z tego co wiem,zawsze przyspieszają finał.Kurwa mać,a ja tak lubię być bardzo aktywna,bardzo ,,rozmowna,, i móc bez końca.:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoniu sztywny ma sztywnego tak czy siak.Już aż takich zasług sobie nie przypisuję.:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście,że bez końca.Na przyjemności nigdy nie jest dość czasu,a natura nas tu trochę podzieliła.:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedz mi PSuju,jako dojrzały,aktywny facet.:-)Która dziurka stoi na twoim pierwszym miejscu?:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoniu nie poczułeś,że pierwszy tysięcznik na temacie zaliczyliśmy?:-D Serio pytam PSuju.Czy to znaczy,że to bardzo ciężki wybór?:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No przestań słoniu.Mój orgazm jest jak trzęsienie ziemi z tsunami,a ty mi tu porównujesz do przejścia na kolejną stronę.Mówię,że puzzli ci brakuje,żebyś zrozumiał o czym piszę.:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chodziło mi PSuju o porównania.Postawiłam przed tobą kobietę i chciałam zobaczyć jak zechcesz ją w pierwszej kolejności wypełnić.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet nie pisz takich głupot.Piszemy tutaj w myślę fajnej,luźnej atmosferze o życiu,fantazjach i mniej poważnie.Ja przynajmniej bardzo się cieszę,że mam takich kolegów w pracy.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drodzy panowie,muszę się oddalić.Dziękuję,za przemiłe i łaskoczące niegrzeczne myśli towarzystwo.;-)👄 Całusy Luizo,frido,Oli,n_ru.👄 Skręćcie czasem w alejkę z motelikiem.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego ty chcesz słoniu w moich podukładach grzebać?:-D Pokazuję się tak,jak chcę,jak lubię.Pudru,dla zakrywania wad nie używam.:-)Co jeszcze chciałbyś poza tym wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wolę cię jako słonia,niech ci będzie z tą naftą niż jako don kichota.Kobiety trzeba wielbić,sprawiać,żeby im mokro było,a cycki stały.Rozum tutaj naprawdę nie ma co szukać.:-)Szkoda czasu.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe przegapiłam posta,zanim pytanie zadałam,a ty PSuju już ryjesz moje słowa nad kominiem,czy gdzieś tam.:-D Muszę,no muszę.Hej.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoniu,to twoje słowa to czysta enigma.:-)Naftę brałam za spermę dotąd,ale skoro piszesz,że bardzo chciałbyś się jej pozbyć to chyba musi to być katar,jakiś bardzo przewlekły do tego.:-D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×