Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hajabuza93

Z trasy

Polecane posty

👄👄👄 W miłym towarzystwie to nawet zimna kawa dobrze smakuje ..zamierzam dopić w końcu tą co sobie zrobiłam przed ósmą ..znów życie w mega szpagacie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PSuj!Wszelki duch!:-D Stanowczo za mało masz czasu.Chciałam najpierw okna tu pootwierać,świeżość dzikiej przyrody wpuścić.To zad***e ma swój urok.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O i Luiza👄 Eh,że nie jest prawdziwy ten motelik.:-) n_ru,ciekawe,czy widzisz jak ja na pierwszym miejscu szeroki blat?Tylko nóż dobry potrzebny i siekać.Warzywa na sałatkę.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haja ja nawet widzę okazałą brzoskwinię na tym blacie do rżnięcia nożem :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoniu 👄 Wreszcie się wstrzeliłam w dobry korytarz powietrzny.:-) Głodna jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PSuju,mnie się wydaje,że n_ru to o takiej leżącej na brzuchu na tym blacie brzoskwince myślał.Chce mu się biodrami popracować.Tobie językiem.No wybór jak nigdzie.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak obskakuję 3 stanowiska to nie tylko szpagat, ale jeszcze jak Elastyna z z Iniemamocnych jestem ;) Fajne brzoskwinki ma Moniczka co ;) Słoniątko jak Twoje skarby ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My chyba o innych brzoskwinkach.Luizo Monika by cię uwiodła widzę samym uśmiechem.:-p Przywitali się wszyscy i poszli zjeść lunch sami.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frida mi nie pozwoliła głębiej się dokopać, a byłem strasznie ciekawy, czy ta trzecia brzoskwinka też jest taka urodziwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Luizo bo brzoskwinka to chyba na dole raczej.:-DGreifruciki,czy kokoski to co innego.A tak dezorientacja usadziła mnie głodną i smutną. Zresztąnie nie pytaj,mnie ciężko zrozumieć.Wygrzebałaś się?:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hajabuza93
No masz,nawet mi sukienkę niebieską zabrali przez nieaktywność.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tadammmmm dziesiąta strona.Wzruszyłam się,choć nie pamiętam ile telenowela grała,póki...a dobra.Bo tu i tak widzę wokół siwy dym.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co?Mam znów pisać,że kawiania aż bucha od żaru pisanych tu literek...tylko w jakimś niefajnym kierunku to idzie?Nie.Nie zamierzam.Pobiegam pustymi korytarzami,jak zachcę i prosić się nie będę.O nie.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie taki pustostan, o nie... dzien dobry :) jestem mega zajeta.. ale chetnei poczestuje sie wolnymi caluskami ;) biore troszke stad, troszke stamtad.. zeby nei bylo.. biore od wszystkich.. nie wymieniam, bo jestescie na poprzedniej stronie, a ja na biezacej.. ktora sie wkrecala cale 4 minuty :classic_cool: nie czytam czasu przeszlego.. dobrze, ze udaje mi sie zalukac. pl.eu na biezaco. kocham ta poczte.. kocham.. powtarzam jak mantre.... moze w koncu w to uwierze zostawiam deserek 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-D Słoniu pocieszę cię,że często sama nie nadążam.Chodziło mi o to tym razem,że jad się leje na erotycznym,zamiast przyjemniejszych płynów jakichś.PSuj postulował,ale maszt od flagi mu się złamał.:-D frida,bo pomyślę,że tu sprzątasz i jesteś wtedy,gdy nikogo już nie ma.:-p:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj,zdarza się.Ty trąby też nie masz zawsze w górze,jak słonie na szczęście.:-DTylko co ta nafta ma do tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×