Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hajabuza93

Z trasy

Polecane posty

Oj nie,ja nie z takich,które by na takie słowa ~ok~ odpowiedziały.:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo haju :) wolalabym tu jednak nie sprzatac :) chociaz zalew guwien w kawiarni jest dosc spory... chyba mamy awarie :P sloniu :) czy juz odwinales trabe z drutu? bo jesli tak, to moge sie puscic.. inaczej niestety.. bede wisiec. potrafie byc uparta, pomimo omdlewajacych ramion :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe.. w jaki sposob dotknac traby, skoro slon za szyba :P hmmmmm... moze gdyby mi sie udalo w jakis sposob przecisnac reke pomiedzy ziarenkami kwarcu.. musze to przemyslec 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie badz drobiazgowy 😴 ja tylko rzucilam drut. nie patrzylam na droge lotu. glowe mialam odwrocona w inna strone. skad mam wiedziec, jak on to zrobil?.. a co to ja wroz maciej jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak moge patrzec na cos, czego dobrze nie widac, bo ciagle jest zajete pompowaniem nafty 😴 moze jak sie w koncu zdecydujesz zaprezentowac to cudo, to popatrze.. czemu nie :P akurat wtedy patrzylam na pewnego starszego pana, swiecacego lysina i podciagajacego spodnie na wydatnym brzuszku 😴.. jesli tak bardzo chcesz wiedziec ;) a jesli nie, to i tak juz wiesz. czesc n_ru, wpadlam na lajcikowy obiadek. dobrze, ze przygotowales sniadanko :) uszczkne sobie maly kawaleczek dla gosci moteliku.. na popoludniowy deserek 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry.Mam świadomość,że do ścian mówię.:-D n_ru co tam zedytowałeś?Może smarowanie?:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haja smarowanie to zostawię dla Ciebie ;) Nie tyle co zedytowałem co dodałem 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To było do PSuja.:-) n_ru u mnie na smar jakiś to by czekać trzeba było,może u ciebie szybciej?:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoniu🖐️ bo ja myślę,że frida usypia w ten sposób twoją czujność jedynie.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakieś mazidło brzmi lepiej i daje nadzieję ze względu na ogrom interpretacji.Tak,użyj mazidła.:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haja myślę, że jeśli chodzi o nasmarowanie zawiasu to zdecydowanie większe Ty masz pole do popisu :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PSuju z tym pytaniem to chyba temat pomyliłeś?:-D Słoń,co frida ma pod swoją rozczochraną to tylko ona wie.Ryzyk fizyk.:-) n_ru ....bo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po skropleniu Haja to zawias nie będzie się nadawał do dalszej eksploatacji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
n_ru okular włóż.Skropić nie skroplić.:-D Ty się zresztą zawsze jakoś wywiniesz.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×