Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość frida6

Perpetuum mobile

Polecane posty

Gość gość Stały 1
Niestała to specyfika mojego pokręconego poczucia humoru nie pozwala ci wyczuć, ze sie dobrze bawię :) I konsternacje ? Nigdy, szczery uśmiech od ucha do ucha, a czasy przedszkola wspominam z rozrzewnieniem i sympatią :) Dzięki za patronat, ale jestem dużym Chłopcem na serio dużym :p http://youtu.be/Fcd3XuQwDQQ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara75
Dzień dobry. Czytam, czytam i oczom nie wierzę... się tu pozmieniało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doc Pro
Łoooo, Pani Klara :D powitać, powitać 🌻🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Stały ? Cieszę się .:) Ok. Pępowina odcięta. Radź sobie ;) hahah :D Dottore 👄 Klaro 👄 Miło Cię widzieć :) Co się pozmieniało ? My jesteśmy tacy sami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie gracie, muszę się cofnąć kilka stron może znajdę coś dla siebie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słodka🖐️:)😘 jakoś nie moge się odnaleźć:/ dawno nie zaglądałam.:) Mówisz, że Wy wciąż piękni i młodzi? :D to ja też tak chcę:classic_cool: Doc:P powitać powitać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Słodka ? hahah dzięki Klaro ;) Gościu szukaj, a jeśli nie znajdziesz, to daj znać co lubisz. Coś poradzimy. :) Uciekam :( Znaczy, klikam krzyżyk w górnym prawym rogu ekranu :) Dobrego dnia Wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestała buziaki wielkie😘 pomyliłam się:) ale i tak słodka przecież jesteś ;):D Ally chyba wszystkie kochałyśmy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa mi się skończyła co oznacza koniec przerwy😭 zmykam i ja pozostawiając pozdrowienia wszystkim i całusy dla Fri 😘 Dobrego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Stały 1
Niestała nie odcinaj mnie, aż tak bardzo bo sie zgubie a jesteś powodem, dla którego tu jestem :D Miało być tajemniczo, wyszło jak zawsze :p Jakby kto pytał lubię składy z porcelaną :) http://youtu.be/25_ZtFM1mRU :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Stały:D wyszło cholernie tajemniczo:D ja Ci przecież łopatki nie zabieram:( próbuje tylko uświadomić, że... Niestała co prawda urodziła się aniołem ale życie - jak to życie :) skrzydła jej obcielo i lata teraz na miotle:-P zabije mnie:-O Każdy nowy, stały czy też nie chrzest musi przejść;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Klara:) kope lat:) W przedszkolu najbardziej lubiłam pianino:) i zabawę w zwierzyniec jaka gwarantowalo:) Kiedy pani grała niskie dźwięki np.zamienialismy się w niedźwiedzie, kiedy bardzo wysokie- w motyle, środek klawiatury pozwalał skakać jak koniki:-P niektórym zostało do dziś, bo skaczą z kwiatka na kwiatek;) to była moja pierwsza miłość i tak mi już zostało:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesienna ramówka zapowiada się obiecująco. :D :D Może w końcu będzie co sobie poczytać w coraz dłuższe wieczory. A nie tylko przepisy kulinarne. Ja wiem, że przez żołądek do serca, ale to nie uczuciowy. Momenty muszą być... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Jesienna ramówka zapowiada się obiecująco ? Misiek 👄 wiesz w co mnie możesz pocałować ? :P A poza tym. Rozbieraj się. Będziemy mieć momenty ;) Ally, Ally, Ally ... To będzie hit tej jesieni coś czuję https://youtu.be/jBXbVF60SYs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Jesteś powodem dla którego tu jestem... Stały, czy mam rozumieć, że wprawiasz mnie w zakłopotanie całkiem niechcący ? O tych składach mówię. ;) Mam nadzieję, że to był ostatni raz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Słodka ? Za co mam Cię zabić ? :) Za najprawdziwszą prawdę ? ;) Ech ... to biorę miotłę i lecę polatać nad miastem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Niestała ;) 💤, ale nie chce mi się schylać. :D :D W sumie, to nic mi się nie chce. :( Żartuję ;) Na podglądanie tego tematu zawsze mam siłę :) 🖐️ ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Na tvn-ie leci "Chłopaki nie płaczą" Misiek ? Czyli, że co ? Mamy szansę na jakiś pokaz tej jesieni w ramach ramówki, czy jesteś z tych konserwatywnych i trzeba z Tobą chodzić ? ;) Słodka [usta[ uważaj na siebie. Nagłe wzruszenia mogą być bardzo szkodliwe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, wszyscy na dyskotece ;) i fajnie, cicho i tylko mój tlen:-P właściwie to przydałby mi się nowy układ wydechowy :-O albo jakiś fachura który nauczyłby mnie jak montować i demontowac tłumik :-P jeśli wiecie, co chce powiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Oooo dopiero odpaliłam Kołysankę :) Czekaj to ja Ci coś innego zaraz, zaraz, mam. A co powiesz na Farbę ? https://youtu.be/fejztmix8ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Na dyskotece ? A nie, do klubu idę jutro haha :) Mówiąc szczerze, nie wiem o jakim układziewydechowym piszesz. Weź mi może coś z tłumaczeniem na maila, żebym nie wyszła na blondynkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×