Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość frida6

Perpetuum mobile

Polecane posty

Gość niestała      czytaczka
Dobrze, że za chwilę koniec. Wprawdzie przedłużyli ciszę do 22.30 ale to i tak moment. Gościu ? Masz wiele racji, ale zawsze pozostaje jeszcze kilka ale. Nie przekonujmy się wzajemnie, bo już jest jakby po ptakach. W tej chwili pozostaje poczekać na wyniki i uznać, że wybór większości jest słuszny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Zastanawiam się dlaczego nie lubię Cejrowskiego i chyba za nic szczególnego, ale jego program oglądam jeśli się gdzieś przytrafi. Zdaje się, dostał właśnie jakąś prestiżową amerykanską :P nagrodę. Free :) kim jesteś ? samo Twoje pojawienie dodaje rozumu ? A nie chcesz mandatu na Sejm ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
No tak. Większość zdecydowała. :) Od kiedy można zacząć rozliczać nowego prezydenta ? ;) :D Cholera, no to teraz niektórzy będą mieli problem, z szybką zmianą poglądów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wietrzyk powiał liści kupę, przegrał Bul i...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry moje perpetuly ;) mam nadzieje, ze macie dobry dzien bez wzgledu na stan pogodowy za oknem.. zapracowanie lub rozleniwienie ;) x musialam sie odstresowac, wiec powalczylam tworczo ;) w zwiazku z powyzszym otrzymacie dzisiaj w prezencie gratisa. prawie na wieczna pamiatke. co prawda zaczelam w czasach kiedy pisalismy gdzie indziej, ale to nie szkodzi.. wszyscy wiemy o co chodzi.. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f964dc11df579cde.html dziecko 👄 w przeciwienstwie do ciebie, wiem dlaczego nie lubie tego pana. mowisz, ze dostal prestizowa amerykanska nagrode? .. chwali sie jego partnerom biznesowym. przypadkiem nie zakupili mu prezydentury?... amerykanskiej :P eeeeeee.. zart :D mam nadzieje, ze tam, az takich wplywow nie osiagna :O nie.. nie powiem ani slowa wiecej.. zmiana tematu. przypomnialas mi stare nagrania budki.. tych lubie. od samego poczatku.. od pierwszych nagran.. trudno. taki mam gust. jak sie komus nie podoba, nie musi sluchac.. ani czytac tego co pisze.. wiec jeszce raz budka. tym razem to, co kreci sie kolo mnie od rana https://www.youtube.com/watch?v=wIkug9Whv9w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe co komu przeszkadzalo.. i dlaczego ten tekst byl spamem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki jacenty, to nie ja, to kredki... wisisz z nami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz komuchów w rodzinie więc nie lubisz Cejrowskiego który uważa ich za bandę złodziei. I ma rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bredzisz niestała....jak zwykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała    czytaczka
Po to tu przychodzę. Popieprzyć głupoty i pobredzić. Ty nowy jesteś na kafe, czy dopiero zaskoczyłeś ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to idź na forum dla debili, tu jest erotyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komorowski juz postulaty,ktore rzucał jak d******* wycofał,bo przegrał....chuj mu flintą w d**e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała    czytaczka
Gościu ? A może Ty zmień temat po prostu ? Poważnie. Skoro Cię stresuje, to co piszę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała    czytaczka
Jacenty ? Nie miałam okazji dzisiaj niestety posłuchać w spokoju co , kto, komu. I mówiąc szczerze, to ja się nie martwię o Komorowskiego, ja się martwię, jak przesympatyczny prezydent Duda rozliczy się ze swoich nierealnych obietnic. Zrobi to pewnie jak zawsze, każdy kto dużo obiecał, a później niechcący udało mu się wygrać. ;) A czym Cię tak zdenerwował ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie niczym,jestem szczesliwy 200zll. postawiłem i tyle....Mi sie nic nie zmieni,bo o wszystko walcze sam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała    czytaczka
No mi też nie. Zarobiłeś na wyborach ? Osz Ty. ;) :D Udanego, póki co. Jak weszłam, tak muszę wyjść i tyle z tego mo0jego siedzenia na kafe kurna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pieprzysz tak o rozliczaniu Dudy niestała, a Bula już rozliczyłaś? Jakieś konkrety ci wyszły z tego rozliczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Sz. P. gościu Przekomarzam się w celu, uzyskania informacji z kim mam do czynienia zazwyczaj, no chyba że mi się strasznie nudzi, ale to nie tym razem. Pewnie nie zakumasz co Ci piszę, jeśli napiszę jak zawsze i znowu Ci psycha pęknie, ale trudno. :P Koniec rozmowy na tematy o których nie masz pojęcia, a podnoszą Ci niezdrowo ciśnienie. Muszę dbać o gości, bo karuzela nie ma OC. Forum dla debili ? Dzięki za zaproszenie. Jesteś niezwykle miły. Ale to spore ryzyko dzisiaj. Nie boisz się zapraszać obcych kobiet z sieci do domu ? Wprawdzie nerki mamy dwie, ale zawsze to jednak szkoda. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Jacenty ? Dzięki :) Trzymam się i puszczę się z największą przyjemnością :D jak trafię na kogoś, kto będzie potrafił sobie ze mną poradzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Świeżynka ;) 18 lat dojrzewała :) Niech ktoś doceni :( Jak dla mnie to do łóżka jak znalazł, więc jak najbardziej pasuje na ero :P ;) https://youtu.be/DZFi5GiGuqc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
F**k....mnie też żadna nie porafi okiełznać i przycisnąć do Sciany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
A widzisz. :) Załóżmy klub czekających na cud ;) Prezesem zostanie Free. :) Możemy się oskładkować, albo nie, jak chcecie. Statut i kwestie organizacyjno - prawne mogę ogarnąć, pod warunkiem, że do klubu będą mieć wstęp tylko nienormalni nienormalnością, którą ja będę oceniać. To muszą być szczególne przypadki ;) :D hahaha wiem, popłynęłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×