Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość frida6

Perpetuum mobile

Polecane posty

Gość gość
No nie tak jak teraz. Nie bylo podniesienia wieku emerytalnego, podniesienia Vatu i reszty cyrkow jakie funduje nam obecna wladza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Ja i bez tego mam problemy :O ;) Masz prawo podjąć decyzję o niegłosowaniu. Niech inni to zrobią za Ciebie. ;) Ja poprę Bronka, bo obiecał kilka interesujących rzeczy w tej kampanii i mam nadzieję, że tego dopilnuje. Mam większe zaufanie do człowieka, który ma rodzinę niż do kogoś, kto żyje z kotem i nie ma karty do bankomatu. No chyba, że już ma ? Wiesz coś na ten temat ? W sumie polityka mnie nie nie interesuje, więc za bardzo nie śledzę, perypetii naszego establishmentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestała nie wytoczę swoich argumentów bo zwyczajnie wkurza mnie polityka ;) Jestem nieprzejednana w swoich wyborach :) ale też szanuję cudze prawo do własnego zdania, z którym całkowicie, całą sobą się nie zgadzam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
chłop jej usnoł podczas seksu..... Matko boska widzisz i nie grzmisz ? :( Aha i lubię łaskotki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
A widzisz to całkiem tak jak ja. :) Skoro już ustaliłyśmy wspólną płaszczyznę porozumienia, to teraz mi powiedz, jeśli możesz, dlaczego brzmisz znajomo, a piszesz z gościa ? Śmierdzę ? Upaćkałam się sosem ? Ktoś puścił plotę, że wolę kobiety ? Nie wolę :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Omarta a czasem 01, żadna tajemnica ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość01
No i będzie, że wolisz kobiety ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Omarta ? Znaczy Omerta ? ;) Cześć :) Miło Cię widzieć w końcu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omerta_
Ciebie też, nieliczną na tym oceanie chaosu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
E tam. Opinie na tym forum to wiesz. :) A kobiety kocham pasjami, ale nie cieleśnie :) Czasami nawet dochodzę do wniosku, że lesbijki mają łatwiwejsze życie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omerta_
Niestała mnie się nie obawiaj :D Czy łatwiejsze to nie wiem ale zapewne bogatsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Ocean chaosu... Ładnie. Nikogo nie obraża, a dobrze oddaje to co tu się często dzieje. Słuchaj ? Może Ty znasz odpowiedź na nurtujące mnie od dłuższego czasu pytanie ? Koń jaki jest każdy widzi, więc ... po cholerę człowiek tu zagląda ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omerta_
Niestała sama zadaję sobie te pytanie :O Często nasuwa mi się przyziemna zupełnie odpowiedź - nałóg :O Niestała odwyk jest potrzebny, nie koniecznie nam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obiecal ci kilka rzeczy i ty w to wierzysz? Kobiety sa az tak naiwne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Bogatsze ? Czy może właśnie nie ? No zobacz. Zbliża Ci się okres. Jesteś w****iona z powodu wiadomego, czyli żadnego. On się denerwuje, nadskakuje, zagląda w oczy bo o co chodzi ? Możęe masaż, kino, seks w przerwie na lunch ;) Ona ? Ze stoickim spokojem podaje Ci persen i każę pozmywać gary, wynieść śmieci i opanować emocje bo ona za tydzień też będzie miała . ;) :D Przesadziłam ? Nie znam w sumie żadnych lesbijek dobrze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Gościu ? Kobiety nie są naiwne, tylko praktyczne. :) A lecznicza marihuana nie jest tematem do poruszania na forum o d****h, tak jak inwit ro, czy traktowanie przedsiębiorców jak ludzi, którzy utrzymują ten kraj ,a nie jak bandę złodziei. Omerta ? To na sto procent jest nałóg. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozniej bedziesz narzekala,ze musisz robic do 67 roku zycia,a sama poparlas takiego kandydata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omerta_
Wie o co chodzi? No właśnie nie :O Ja też nie znam żadnych lesbijek. Jednak myślę, że mamy bardziej horyzontalne spojrzenie. No dobra :D czasem niczym puzzle się dobieramy, ewentualnie trochę przycinamy wystające rogi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Gościu ? Mam to szczęście, że kocham to co robię i mam nadzieję pracować ile się da, co nie znaczy, że to 67 lat jest sprawiedliwe. Są dziesiątki zawodów w których się nie da, po porostu nie da, ale obietnica Dudy, że obniży jest tak na wyrost jak moje wieczne odchudzanie. Daj już spokój z tą kiełbasą wyborczą. Jakieś inne argumenty na poparcie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Dobieranie się jest czynnością metafizyczną ;) Przycinanie rogów w puzzlach ?Trafne porównanie. Oddajemy część siebie, żeby nam było wygodnie i bezpiecznie. https://youtu.be/guJ25FxCwmY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
sekunda. Murzyni i sztuczne waginy ? Jesteś bi ? ;) Spokojnej nocy i do miłego gościu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omerta_
To właśnie jest tak z pomarańczy ;) Dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
haha :) Śpij dobrze :) Zagram w takim razie coś na poranek, dla tych co wpadną na kawę. :) https://youtu.be/ktlWzoGBtqE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oboje duzo obiecuja,a niewiele moga dlatego nie ma na kogo glosowac. Komor mial przez wiele lat obywateli gleboko gdzies i odrzucal wszystkie referenda, a gdy tylko przegral I ture to nagle zaczal sie liczyc ze zdaniem ludzi. Pies go...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×