Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość frida6

Perpetuum mobile

Polecane posty

Gość gość
Ty obleśny erotomanie z wąsem,Macierewicz pił z tobą kawę że piszesz per "Antoś" ?Stary zboczeńcu,może i Macierewicz nie jest z mojej bajki ale w czasach kiedy ty srałeś ze strachu po kątach komuchu on walczył o wolność żeby taki śmieć jak ty miał wolność wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słodka Syrenko fajnie sie pisze, jak mąż za granicą już 10 lat siedzi. Tak w temacie.Co to za małżeństwo? gdyby mąż był w Polsce i zarabiał najniższą krajową to tez łaziłabyś z zadartym nosem i pisała te farmazony niepop//chnietej mężatki fantazjującej z nowym, który niczym Koke sie zmył? Twój tok myslenia jest godny politowania, jak cała twoja reszta :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wy znowu tutaj? .. mieliscie spadac :P:D czyzby nie bylo dokad? nie moze sobie kobieta z mezczyzna popisac w spokoju o fantazjach w stanie niewazkosci ;) wchodza nie proszeni i przeszkadzaja.. wynocha :D... albo chociaz pomozcie przytrzymac mi matu.. jak juz sie w koncu rozkrecil az do stanu niewazosci, to szkoda byloby gdyby odfunal gdzies w kosmos ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...w kosmos nie ale fajrant na dzisiaj więc trza się zbierać :) gdzie byłem i co robiłem guzik wiesz, a takich co jak on "walczyli" jak widać w prasie jest sporo i się wzajemnie zagryzają a walczyli ramię w ramię, wiec daruj sobie a tym co robił już po wywalczeniu tej wolności sam sobie wystawia świadectwo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy w mieście, trzepniesz mi penis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matu, nie denerwuj sie.. dla mezczyzny to bardzo niezdrowe. znerwicowany facet = znerwicowane pracie. przeciez mielismy pobarszkowac w... no ok. rozumiem.. zycie wzywa.. pamietaj. nie denerwuj sie, bo zdenerwujesz zone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy w mieście, trzepniesz mi penis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy w mieście, trzepniesz mi penis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pros sie.. daj. trzepne ci, ale za ubytki cielesne nie odpowiadam 😴 ...chochelke juz wyparzylam wrzatkiem. zakazenia bakteryjnego nie powinienes dostac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
O oooo baraszkowanie w przestworzach ? To też chcę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie pobaraszkujemy obydwie, bo matu sie odlaczyl od tlenu :P i powedrowal do zony :classic_cool: czesc dziecko 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...nie denerwuje się :) ...a już na pewno nie mylę realu z wirtualem :) wasze zdrowie dziewczyny ! Dokończe piwo i dopiero pójdę do domu, póki co dojechałem do siebie i zawadzilem o pub ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie bardzo erotyczne wywody, ZOSTAŃCIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy w mieście, trzepniesz mi penis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mówią że czego oczy nie widzą tego sercu nie żal:-O ;) nie zostawiłam kawy bo spieszylam się do pracy:-O potem sama kosilam trawę bo zwolnilam ogrodnika:-P teraz mogę zrobić:) mam czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słowianka, ty obleśna ofiaro pedofila ze spalonymi żółtymi włosami ,fajnie je.ebac sie na boku,jak mąż za granicą zapiertala?Łajzo jedna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spluń kurffie w twarz,a ta powie że deszcz pada hahahahahahahahshshshah :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slowiana pilas nie pisz oblesna blondyno z nadwaga Maz spertollil do Niemiec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tiaaa,nie jesteś Koke,ani Amstaf ani absztyfikant itd silena obraża się sama mąż nie byłby szczęśliwy hehe na myśl co żoneczka tu wyprawiała z tobą mniejsza o Sil jesteś karłem Koke vel De vel kilka innych nicków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Nie wiem o czym powyżej. Może mniej wody ognistej ? :P Spać, nie bredzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Mam 👄 przepraszam, zaglądam w biegu w ciągu dnia. Obiecałam sobie uporządkować kilka rzeczy i walczę. Na kafe mam chwilę przed spaniem, chociaż z tego co tu czytam, to i tak za dużo. Rzygać się chce na te gościowe komentarze bezsilne w wierze, że dokopią, chociaż pojęcia nie mają że trafić nie mogą, bo niekoniecznie to co piszemy tutaj jest zgodne z rzeczywistością. A w cholerę, z tą katechezą. Też poświruję ;) :D https://youtu.be/IMnbGniRAGI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Właśnie. Misiek ? A Ty długo masz zamiar udawać, że Cię nie ma ? ;) Madzialenka reaktywowała dzisiaj zielarnię. Schabowy z kością, esencjonalny kapuśniak, szare kluski, kotlet ziemniaczany z ziołowym sosem, o boczku pieczonym osiem godzin pod gorczycową pierzyną nawet nie śmiem wspomnieć. ;) Kurde no. Ok. nie wiem co jest lepsze, jedzenie czy sex ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×