Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość frida6

Perpetuum mobile

Polecane posty

Gość niestała      czytaczka
Ciekawe, czy Anię Jurksztowicz Ci YT puści. Nie wiem co grać, żeby ominąć cenzurę :) Spokojnej soboty :) https://youtu.be/nyKS3QA73so :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś znam Dekoke usmiech.gif Wiem tylko ze byle czego by nie ruszył smiech.gif silennka musi być warta grzechu ;P x Więc Koke to De?Tak właśnie przypuszczałem,teraz potwierdzenie kogoś kto go zna, Silena to też nie świeżynkalapka.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yt stanowi wielka tajemnice tego kraju. plyty kupowac.. plyty.. a nie sluchac wszystkiego za darmoche ;) naprawde. co nagranie, to niespodzianka. akurat ania sie wkrecila.. poprzednie muzyczne przeslania niestety nie. nie ma zmartwienia. radze sobie szukajac innych wersji.. czasem sie udaje, czasem nie. po prostu muzyczna loteria :) no co ty.. nie zrobie ci swinstwa. nie zawlaszcze ulubienca ;) .. a niech tam... zadowole sie rogerem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś znam Dekoke usmiech.gif Wiem tylko ze byle czego by nie ruszył smiech.gif silennka musi być warta grzechu ;P x Więc Koke to De?Tak właśnie przypuszczałem,teraz potwierdzenie kogoś kto go zna, Silena to też nie świeżynkalapka.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 12.55 Koke,nie ośmieszaj sie.Jesteś De,taka prawda,cos cie wkopało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co jeszcze? jakies kolejne niusy? :) zapraszam.. bede notowala w specjalnym pamietniku. mam nadzieje, ze 300 kartek formatu A3 wystarczy :classic_cool: tak.. oczywiscie.. masz racje. jak zwykle odwracam kota ogonem.. lubie koci ogon.. mmmmmm.. mrauuuu.. sam seks :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o masz.. slon z kocim ogonem :P .. daj popatrzec. przysiegam. teraz juz nie odwroce glowy :P.. kici, kici.. sloniczku.. pokaz co masz w druciczku :) dottore, dawno cie nie widzialam :) prywatna praktyka wciaga.. oj wciaga.. uwazaj, zeby cie za gleboko nie wciagnela :P chociaz.. moze slon okaze sie super kumplem i poda ci trabe.. albo koci ogon.. do poglaskania. znaczy sie pomocna dlon chcialam powiedziec 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zalamuj sie. jestes dzielny :classic_cool: wcale a wcale sie mnie nie boisz :classic_cool: ... jednak zawiodlam sie na tobie. nie podasz pomocnej traby.. to znaczy reki przyjacielowi? czyzby wasze kumpelstwo bylo fikcja? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyparciuch :P .... w takim razie sloniu, pokaz koci ogonek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko kochana.. tylu facetow na raz jeszcze tu chyba nigdy nie bylo :D dottore, przemysle, czy przypadkiem nie zakochac sie w tobie ponownie ;) takiego super muzycznego prezentu sie nie spodziewalam. jestem maly mis.. moj boze.. i jeszcze takie wykonanie... ostatni raz slyszalam chyba uuuuuuu.. uuuuuuu.. sto lat temu ;) prahttps://www.youtube.com/watch?v=N0TaqXyKsiE&list=RDiM5wLOIFoek&index=11wdziwa perelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstałem a Piekarnia jeszcze nieeee:(...rogala z mlekiem podam później...a na deser lody zrobie sam dla Fridy tylko...miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
https://youtu.be/Kh2FRFhS7QY Za rogala dziękuję:-O mam jednego ulubionego, innych nie próbuje:-P i pozdrawiam pomarańczowe gnidy, które zapewne bardziej aktywne będą jutro...w pracy:) stałym bywalcom udanej niedzieli:) a że jutro mnie nie będzie to jeszcze dzieciom nowej piaskownicy :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×