Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość frida6

Perpetuum mobile

Polecane posty

Nie :-O programy kulinarne mnie słabo kręcą :( w niedziele była w Kaliszu:) podobno pytała na fb gdzie można dobrze zjeść:-O dobrze ze nikt nie zazartowal że u mnie:-P :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Biegunka po mleku ? Straszna strata. ;) Wirtualnie to ja Cie mogę poczęstować czym tylko chcesz .A co preferujesz w czwartkowe poźne wieczory ? I pytanie. Nie boisz się etykietki "tego z karuzeli" ? :P Podobno jesteśmy sektą zaprzysiężonych starych prukiew ;) Co by potwierdzało to mleko i kakao nawet haha :D Słodka ? Facet z taką intuicją ? Spojrzał na Ciebie i bez słów wiedział co Ci jest potrzebne ? Pozazdrościć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestała to ta,co o d***e i o żarciu tylko gada,jakaś nie wyżyta jest....a masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
A nie mogłaś jej do mnie wysłać ? Mam kilka rzeczy, które powinny ją zdziwić :D Jacuś? A dostałeś kiedyś wałkiem po głowie ? Takim porządnym, babcinym, nie tym plastykiem, który teraz mają babki w kuchni ;) :D Jak mam być wyżytam skoro nie jestem ? No pomyśl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałem już takim wałkiem,więc moge dostać jeszcze raz:),chociaż dostać od Ciebie to może być nowe doznanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Jak się odcinasz, skoro się kręcisz na niej :) Kobietą ? A broń Cię Panie Boże. Niech spodnie zostaną na swoim miejscu . Tak będzie zdrowiej. Wiesz jak się nazywa miejsce gdzie są same baby ? Sabat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Dostać ode mnie to wiesz.... nawet nie jesteś sobie w stanie wyobrazić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spodnie już ściągnięte,przepraszam,że bez uprzedzenia klejnotami zaswieciłem....poraziło?Myśle,ze starych bab to juz nic nie razi....Na noc lepiej Ciebie nie bede sobie wyobrażał,bo nie zasne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Randkę ? Fajnie. :) Też Idę. Może mi się przyśni coś ładnego. Jakiś miś ? ;) Czego i Wam życzę. :) Buziak 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Jacek ? Trudno wyobrażać sobie kogoś, bez punktu zaczepienia. Ale gdybyś chciał jednak, to ja poproszę o sprawozdanie, co Ci wyszło i jakie miałeś potem sny ;) Śpij spokojnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
No nosi ale już idę się tym zająć haha :D Może pobiegam wokół osiedla ? ;)Ostatni raz spokojnej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Snów nie pamiętam,za wszystkie serdecznie żałuje,prosze o pokute i rozgrzeszenie...dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry perpetulni, mobilni i niekoniecznie :)(to ostatnie jest o mnie ) widze, ze wieczor byl udany. jak tak dalej pojdzie, jacenty zamiast pszenicznej zacznie pic mleko :P.. dziecko 👄 zmanierujesz go do konca i rozbestwisz.. wieczorne mleko z miodem :D chcesz sie dorobic rozpieszczonego kocura? :D dzisiaj nie wiem co zagram.. na razie musze otworzyc nowa karte i zakrecic pomocnikiem.. slonce bylo wczoraj. dzisiaj tez jest, ale nie bedziemy sie powtarzac.. moze cos o piatku? nowym poczatku?... mamy nowy poczatek ;) https://www.youtube.com/watch?v=EXXyuRmB21c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
frida Ciebie już pogięło na amen !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Co tam w państwie duńskim przed weekendem ? Pawełka dokładam w wersji sprzed lat. :) https://youtu.be/23qf_oNdtBg Free :) Jacentego to ja po koleżeńsku miziam i przytulam i mlekiem częstuję co by miał sny ładne ;) Ech .... musimy mu jakąś kotkę znaleźć fajną, bo ja się na dłuższą metę nie nadaję na przytulaczkę wirtualną. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
)) pięknie i słonecznie u mnie .... w taki dzień papka sama się śmieje :D Niestała- pytałam o monitor..... jest już nowy .:) Rozmawialiście o kandydatach.... dla mnie mniejszym złem jest Komorowski. Gdy wygra pan Duda to zaraz pojawi się Maciereiwcz. A to jak straszny sen na jawie :(. Ile można słuchać o brzozie....teoriach spiskowych... Nie chcę być inwigilowana, prowokowana, zastraszana, nie mieć wyboru.... x Zakręcę wczorajszą półfinałową piosenką z Eurowizji.... podobała mi się najbardziej ta i z Czech, które niestety, przepadły 🌻 https://www.youtube.com/watch?v=-5JIY7qgzgU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Roberto :) Mam podobne odczucia i dlatego nie chcę. Zabrałam babci dowód, dziadkowi kule i niech się dzieje wola Pana. ;) U mnie też ładnie, dlatego zaraz mykam stąd na powietrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Nie oglądałam eurowizji. Jakoś mi z tym festiwalem nie po drodze nigdy :) Ta ? https://youtu.be/P_o44RdxYTY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Uciekam. Zostawię jedyny eurowizyjny kawałek, który czasami nawet dzisiaj powoduje u mnie ciarki ;) https://youtu.be/B3lMtyPzukM Udanego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak gosciu.. trafiles w dziesiatke :) pogielo mnie calkowicie. szczegolnie pogiete sa zwoje mozgowe. nic na to nei poradze. probowalam prostownica, ale niestety.. stawiaja taki sam opor jak wlosy :P .. maja to po mnie. sa absolutnie niepokorne ;) czesc dziewczynki :) .. wczesnopopoludniowe buziaki 👄 👄 i odfruwam... w inne swiaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja,sobie pykne ostatnimi resztkami sił...f**k nie mam weekendu,moze i dobrze nie odbije mi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
A ja mam weekend i będzie mi odbijać ;) :D Pierwsze pchnięcie ranne. Pobudka :P ;) https://youtu.be/diYAc7gB-0A :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestała,a czy jest jakiś dzień w roku,gdzie wszyscy mogą czuć sie bezpiecznie?...Duda czyni Cuda,a Niestała sie w nim zakochała,dlatego jutro podwinie kiece i karteczke do urny miłoscią wielką zawlecze:):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×