Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość frida6

Perpetuum mobile

Polecane posty

A ja tam lubię monologi:) wstawać, szkoda dnia;) już zasadzilam kwiaty, zerwalam świeży bez do wazotu, zrobiłam druga kawę a Wy...widzę jak praktykujecie wstawanie z kogutami :-P tak popadalo że gołym okiem widać jak wszystko się odwdziecza :-P za te krople deszczu;) ale przecież wiadomo że wszyscy od czasu do czasu lubią mieć mokro ;) :) dobry bo wilgotny:) i miłego bo zarobić na nawóz muszę:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry slodka syrenko :) dzieki za urocza piosenke.. masz wyczucie i wiesz jakie hiciory bez problemu sie cioci wkrecaja w jutubie :D niestety o zyciu wilkow moge jedynie poczytac ;) .. czy ja cos znajde.. piekny dzien, slonko swieci.. zobaczmy.. jest hit! a raczej, to byl hit!:D https://www.youtube.com/watch?v=deuc5lKOCno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
No ok. Złapałaś mnie :) Nie wstałam, bo ... taki mi się dobrze spało, że nie słyszałam budzika. :) Może jutro powącham świt, a może w sobotę dopiero. Zauważyłam dziwną prawidłowość. W dni wolne od pracy spałabym do dwunastej. W dni kiedy nikt mnie nie goni, mój dziwny ktoś w głowie, robi pobudkę o szóstej i tylko zdrowy rozsądek powoduje, że się nie daję i staram się dospać do ludzkiej godziny. :O Do pierwszej kawy :) https://youtu.be/B9v8jLBrvug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frido,wyjątkowo,bo nie mam gdzie zostawić👄 Pozdrawiam i niech się kręci. Z******ty kawałek,dzięki za przypomnienie.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
To ja też prześlę 👄 i w rytm Goombay dance, udam się tam gdzie być powinnam już od siódmej :D Nie chce mi się. Free ta Jamajka mnie rozwaliła. Tak jak nie marzą mi się szczególnie dalekie podróże, tak spakowałabym w tej chwili majtki i w drogę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Wiecie co jest fajnego w nowych tematach ? Że można bezkarnie dublować piosenki. :D Mm pociągnę w klimacie urlopowym. Plaża, piasek, wakacje, plaża, piasek, w końcu wolne, Bałtyk, nie pada, nie pada, nie pada. :D:D Do drugiej kawy na popołudnie. :) https://youtu.be/kL0CNb3Rm64

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Udanego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiesz co ja widzę, kiedy myślę PiS ? Niewinnych ludzi wyprowadzanych w kajdankach. Chcesz pogadać o tym, co kto komu przez te lata ? Ja mam dobrą pamięć, ale nie chcę. ooooooooooo Szkoda że nie chcesz. Chętnie poczytam o tych niewinnych ludziach. Posłanka Sawicka, Mirosław G., Barbara Blida. No i oczywiście Wojciech Sumliński, bandyta: "Była punktualnie 6.00. Stanąłem pod drzwiami i usłyszałem: – Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego, proszę otwierać. Początkowo było ich ośmiu. Poinformowali mnie, że jestem zatrzymany pod zarzutem ujawnienia Aneksu do Raportu Komisji Weryfikacyjnej WSI. Poprosili, bym nie utrudniał czynności. Nie utrudniałem. Poprosili, bym nie oddalał się od wskazanego funkcjonariusza. Nie oddalałem się."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobra, koniec tej wyborczej agitki. Wszystkim paniom z okazji nadchodzącej drugiej tury wyborów życzę prezydenta który szanuje wszystkie kobiety: "Chciałem tam zobaczyć statek marynarki. Służyły tam kobiety i nie rozumiałem, dlaczego taka sytuacja nie powoduje tam żadnych problemów. Kiedy mnie tam zawieziono i pokazano statek, zrozumiałem. Dunki nie są najpiękniejszymi kobietami, a to były... kaszaloty (śmiech)" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słodka syrenko ty ofiafo pedofila, wypier‪dalaj :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cała prawda o zdaniu platformy na temat górnictwa: Prawda jest taka, że właściciel, czyli Ministerstwo Gospodarki, generalnie w d***e miało całe górnictwo przez całe siedem lat. Były pieniądze, a oni, wiesz, pili, lulki palili, swoich ludzi poobstawiali, sam wiesz, ile zarabiali i nagle pierdyknęło & a teraz trochę kultury: Z naszej strony nie ma wyjścia… A głupi Piechociński po prostu to chyba wiesz… Debil jeden… & to wszystko powiedziała Bieńkowska a więc szych PO :O & Betoniarek teraz obiecuje obniżenie wieku emerytalnego mimo że PO niedawno go podwyższyła :O Obiecuje obniżenie podatków mimo, że PO niedawno je podwyższyła np VAT. Miał nie zmieniać konstytucji bo to nie czas szybko dostał rozpędu i juz zmiana jest możliwa. Betoniarek wszystko wam obieca a wy jeśli jesteście głupimi lemingami kupicie to. Nie dziwcie się że niedługo z tej krainy spierrtoli ostatni młody czlowiek :O & A teraz wasi dziennikarzyny . Wasi ulubieni. O was. Posłuchajcie pilnie i uważnie a potem lizać im dopy :Ohttps://www.youtube.com/watch?v=a3cS86niwmk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Jezus Maria, co mnie tknęło, żeby zaczynać temat wyborów. Pozdrawiam wszystkich zwolenników strony przeciwnej. Co do wpadek naszych polityków, to widziałam gorsze i ... nie traktujcie zbyt poważnie moich deklaracji. Tak jak napisałam, jestem bardziej przeciw, niż za i mam za małą wiedzę, żeby dyskutować, co nie znaczy, że nie potrafię słuchać i przyznać komuś racji jeśli ją ma. Jeśli mnie to interesuje oczywiście. A teraz jak na ignorantkę przystało przyznam, że bardzie mnie interesuje obecnie, co tam Madzialenka znowu wymyśli, dlatego proszę o niezaprzątanie sobie głowy uświadamianiem mi, między kim muszę wybrać w niedzielę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto by nie był dla mnie nic się nie zmieni,co nie zmienia faktu,ze Komor to ciupciak,ktory sie poniża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Dla przeciętnego człowieka, na pewno nie będzie to nic spektakularnie odczuwalnego, wbrew szumnym obietnicom obu stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Osz. Przekorna jestem strasznie. :O Dlaczego ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
hahah :D A co ma mleko do pasji zbierackiej ? :P I jakie graty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodka słowianka
Kakao proszę;) co robita?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Siemka piękna :) A tak sobie miziamy się niezobowiązująco, przed snem ;) Kakao dla Pani raz :) https://youtu.be/YUMHy0y6wUM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko mleko masz?Na noc podziekuje bo biegunka Komora mnie dopadnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To był ciężki dzień bez grama męskich spojrzeń, bez czegokolwiek co kojarzyloby się z erotyka :-O jeden mały gość mi powiedział tylko : jesteś ładna i nie jesteś stara :D :-P gdy w ogóle o to nie pytałam ;) ale to taki komplemenciarz że nie wiem czy wierzyć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Strasznie mnie nosi dzisiaj znowu. Muszę iść spać i to przespać, a rano będzie nowy dzień. Madzialenę oglądałaś ? Fajne żarcie robiła dzisiaj. Takie moje. Taa wiem, za chwilę dostanę etykietkę tej z którą można tylko o d***e i o żarciu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×