Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość frida6

Perpetuum mobile

Polecane posty

Nie mam gdzieś chłopaków ale przecież zaglądają tu dla Ciebie nie dla mnie:-O a w latach 80 tych byłam dziewica:( ale tak krótko w sumie ze nawet nikt nie zdążył mi tego uświadomić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
do skutku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Dla mnie ? Nie sądzę. :) Ja dzisiaj piję wino. Kakao zostawię sobie na poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frida6
dla ciebie rajski ptak ;) https://www.youtube.com/watch?v=4Kw0Xt6nR_Y wyglada na ostatni hit. nie wiem czy przebije aleksandre :D czy mozna juz powiedziec dzien dobry? ... aaaaaa.. niech bedzie. dzien dobry wszystkim :) i wszystkim pozostalym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA zaglądam nie dla, ale przez...Fride:) niestała mnie nie interesuje, chociaż jest o.k tak na marginesie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc slodka syrenko :) przestan.. jestes najpiekniejsza tuz po mnie i dziecku. zajmujesz na mojej osobistej liscie rankingowej zaszczytne trzecie miejsce :classic_cool: cudzych opowiesci nie czytaj. bol glowy nie jest wskazany za dnia, a tym bardziej wieczorem. kr**** blondynka :) https://www.youtube.com/watch?v=qnDjULkLqHk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała    czytaczka
Dobry wieczór :) Gdzie jesteś źle odbierana ? Coś się dzieje ? Gdzie ? Jak Wam mija wieczór ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Kocham Majkę :) Czesia też kocham :) Ktoś na forum ma jakiś problem ze Słodka ? Powiedzcie tylko gdzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Słodka ? Chodzi Ci o temat " Najgorsze kafeterianki" ? Przeleciałam pierwszą stronę. Jesteś na trzecim miejscu dopiero. No ok, trzecie też niezłe. Aaaa w tym rankingu, że nie bardzo ? Daj spokój. Wiesz o czym on świadczy ? O tym, że dajesz się zapamiętać. O niczym więcej. A że popularność jest często gorzka, toteż i w takich rankingach się wypływa pewnie. :) Zresztą tam są wymieninoe chyba wszystkie kobiety możliwe do wymienienia. Nie czytam dalej, żeby nie trafić na siebie haha. Na kij mi stresy przed poniedziałkiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
mam 👄 no jesteście :) zawsze mnie rozwalały takie tematy, jak ten o najgorszych kafeteriankach, zazwyczaj nie wymienia się tam tylko powietrza i tych, którzy się po prostu malo udzielają, a poza tym każdemu można przypiąć szpilę i wsadzić do jakiejś szufladki. Marikę w sumie przyniosłam. https://youtu.be/BcKb5Wq6JC8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
No niby, że co to oznacza ? Szybko tłumacz, bo idę do łóżka. Mam doła na pół kraju i nie chcę Was narażać na moje smęcenie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najbrzydsza..najgorsza.. najwyrazniej bliski zwiazek z temperatura ci nie sluzy. gdybys miala faceta obok siebie, to bys sie nie zajmowala takimi p*****lami 😴 dla mnie jestes naj naj naj :classic_cool: pozostalych nie sluchaj 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc Frida, potrzebuję do Ciebie kontaktu.e mail, telefon cokolwiek. Byłaby taka możliwość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×