Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość frida6

Perpetuum mobile

Polecane posty

Gość gość
A teraz oddajcie mocz na siebie i będzie obłędne łaaaaaaaaał:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak.. akurat.. nie wierze ci 😴 x jedz dziecko :) wypracowalas sobie odpoczynek. tylko przypadkiem nie berz oblednego.. niech potyra za ciebie ;) w koncu nie na darmo jest rycerzem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
jeszcze jedno ? Wpienianie mnie ? :O ;) :D Nie no, ale nie mówisz poważnie ? Czołg sobie fundniesz ? haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
no i się ge, znaczy forum zapchało :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpienianie to trzecie co lubie:D powiedzxialbym jaki jest numer dwa ale pamietalem na tamtej stronie na tej juz nie pamietam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak byscie normalnie rozmawiali to fajni nie wpadali by tu na sikanie-lanie tylko czy inną czynność. A tu cały czas srele morele bez sensu, nikomu sie nie chce :O myśleć rzecz jasna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Pojadę, bo bardzo długo nie było go w mojej, w miarę ludzkiej okolicy :) Szkoda, że to dopiero grudzień. Co słychać w padole łez ero zwanym ? Kto jest na tapecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
gościu ? A Ty chcesz czegoś, czy potrzebujesz towarzystwa i tak niezgrabnie zagajasz jakoś ? Trzeci ? Zapomniałeś? Wiesz jak to sie nazywa ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie madrzyj sie obledny, bo dostaniesz czasem w helm i nastapi wstrzasnienie tego czegos, co tam nosisz w ukryciu :P .. czas jest jednak niestabilny emocjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Wzorek ? :D A kopa dawno nie dostałeś takiego ze szczerego serca ? ahha Kurcze zabieram swój wielki tyłek do łóżka. :O Chociaż się wyśpię. Jeden punkt na liście postanowień odhaczę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgrabnie, zgrabnie, tylko trochę inteligencji tu potrzeba na waszą jednak liczyć nie mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Poważnie ? Ja też jestem niestabilna :( Może jesteśmy spokrewnieni z tym czasem, czasem ? Hmmm... Sprawdzałam genealogię rodziny, ale widocznie muszę sie cofnąć bardziej w czasie :P ;) Gościu 👄 Trafiłeś. Wygrałeś suszarkę. :P Nagrodę wyślemy pocztą :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
srednią debilstwa? no tak cóż nikt wam nie dorówna co niektórych PRZEPRASZAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Gościu mówi, że brakuje nam czego ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my niestety drogi gosciu jestesmy na liscie inteligentnych inaczej. ja nawet jestem na kilku listach i humor mam dzisiaj nie szczegolny, wiec moze lepiej zaspiewaj cos milego na dobry sen dziecku, bo widzisz ze zmeczona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×