Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość frida6

Perpetuum mobile

Polecane posty

Gość niestała     czytaczka
To się nazywa rycerz, prawda Free ? Nie pyta o co chodzi, tylko od razu komu manto spuścić. ;) Skarbie 👄 Wpadłam życzyć Wam dobrej nocy. Późno jest ? Ano właśnie tak mi wychodzi dotrzymywanie sobie obietnic. Natychmiast, kiedy obiecuję sobie logiczną ilość snu, wychodzi o właśnie tak. :O Jadę tej jesieni między innymi poskakać na Łąki Łan, więc na śniadanie zostawię https://youtu.be/u8dNmGmdvBw Spokojnej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
mam pchać ? :( buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Koniec, koniec, zamykam na dzisiaj Rano ktoś jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki weźmie i cyk ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała    czytaczka
Dobrej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Wyrobiłam plan ? Widać ? No widać. Chcę medal :P ;) No wiem. Dzień świra uważam za zamknięty :( Pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodka słowianka
Czym Ty stabilizujesz swoją częstotliwość, Niestała? :-O :-P mamy co chcieliśmy:) pada i bardzo dobrze:) kto mądry czekał, kto głupi sprzęt zajechał:-P i nie mam na myśli Waszych sprzętów, Panowie ;) a raczej te rolnicze:) dzień dobry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doc Pro
Dzień dobry :)🖐️ A ja niedawno byłem na koncercie gruzińskiego chóru "Mdzlevari". Gdyby ktoś miał okazję się na nich wybrać (zdaje się, że chętnie występują w Polsce) to polecam: https://youtu.be/-r2fKm91bhQ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doc Pro
Sło-Sło, polecam zamiast cytryny, wrzucić do herbaty trochę suszonej pigwy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Dzięki Dottore :) Już zapisałam w moim z rzutniku na myśli. Słodka ? Wiesz co ? A nic nie mówię. Wyłaź z tego łóżka. Wiesz, że to nie w porządku, kiedy większość kraju w robocie ? :D Gdyby ktoś kiedyś wpadł na to jak mnie nastroić, albo potrafił dostroić się do mnie ? Nie no... wierzę w krasnoludki, ale Święty Mikołaj mnie przerósł wiele lat temu :P ;) U mnie dzisiaj nadal Pała Łan, póki co, ale za niedługo idę się pobujać na "Domowe Melodie" Bardzo mi się podobali na Woddstockowej Małej Scenie. Do kawy https://youtu.be/7Jz6d04Hc60 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała    czytaczka
Dottore suszysz pigwę ? Jak ? W suszarce czy piekarniku ? Oooo Królowa się zdenerwowała. Misiek audiencję masz. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam:( ale chyba skorzystam z miodu lipowego żeby zakleic sobie gębę:-O bo podobno na kafe uchodzę za cwaniare a w gruncie rzeczy jestem dobrą, niesmialą, wiejską dziewczyną [spuściła powieki] i umówmy się, kobietą się jest po 40 :-P nie dziekujcie kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
To prawda. Wiesz co pomyślałam, kiedy usłyszałam Twój głos ? Pomyślałam: boszzz, czy to, to dziewczę wypisuje te wszystkie sprośności na ero ? ;) Internet kłamie. Cały czas to powtarzam. Za tę czterdziestkę dziękuję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doc Pro
Przyznam ze wstydem, że po prostu dostałem dużą papierową torebkę pociętej w płatki i ususzonej pigwy, i nie przyszło mi do głowy spytać, jak to zostało zrobione 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała    czytaczka
Dottore ? Płock ? Przepraszam Was za Słodką, ale ona ma tutaj w nosie wszystkie nicki oprócz jednego ;) Wodnik Szuwarek ? Aaaa do wanny poszła. No to Rojek i popracuję ? Albo nie ? Albo rzucę monetą :P https://youtu.be/Zcf9Wu3sy3s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Dottore ? Nic nie szkodzi. Sprawdzę w sieci. Mam krzak i nie chce mi się robić nalewki w tym roku. Suszona by akurat stykła. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doc Pro
"Perfect Strangers". Pamiętam jak ktoś, chyba Wojciech Mann (?) w połowie lat osiemdziesiątych XX wieku zapowiedział "sensacyjny come back legendarnego zespołu sprzed lat" i puścił właśnie ten klip :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doc Pro
A może to nie Mann, tylko Krzysztof Szewczyk w ówczesnym programie "Wideoteka"? pamięć po 30 latach już nie ta 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Co ja robiłam w połowie lat 80 tych ? Najczęściej latałam z chłopakami po krzakach. Marusią byłam jakby co. Znaczy radiotelegrafistką :P Skakałam po drzewach, albo z belek w stodole, bujałam się na linie nad jeziorem. :) Fajnie było. Ciekawie. Energetycznie. Nie to co teraz. Wstaję rano i mnie w krzyżu łupie. :D:D:D Dottore ? Podobno Miłorząb Japoński pomaga na nogi, czyli sklerozę haha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×