Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość frida6

Perpetuum mobile

Polecane posty

boze... jedna z temperatura, druga z dolem. dziewczynki naprawde nie moglyscie wejsc w scislejszy zwiazek z kims innym?.. po co wam takie niestosowne towarzystwo ;) i co ja mam z wami zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam z Kurtem :-P najgorsza dziewczyna to chyba ta która kłamie prosto w oczy:-O która nie dba o swoich najbliższych :-O i która tylko szuka wrażeń:-O i kogoś kto zaspokoi jej fantazje:-O a mnie zależy żeby widzieć we mnie więcej niż ciało:( nawet w takim miejscu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Frida napisz do mnie jak możesz na roana.9@o2.pl Proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
No ja też wolałabym, żeby moje ciało jakoś mniej rzucało się w oczy :P Słodka ? Przypominam, że ty jesteś chora, to ja jestem marudna. :D Mam :) dla tegoż sobie idę, idę, już prawie wyszłam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziecko 👄 syrenko 👄 ani nie jestescie marudne.. ani brzydkie.. ani najgorsze.. ani zadne inne paskudne naj 😠 jestescie najwspanialsze i najkochansze pod wszystkimi sloncami galaktyki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem, że nie napiszesz? Nie wkrecam Cię w nic. Chcę tylko pogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Mam ? dziękuję :) 👄 Dobrze jest usłyszeć ciepłe słowo, kiedy w głowie hula zamieć śnieżna. Spuśćmy zasłonę milczenia, na fakt, braku Twojej bezstronności. Wszak miłość jest ślepa. ;) https://youtu.be/BfOdWSiyWoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam doła :) nie podoba mi się tylko że ktoś traktuje nas jak szmaty:( już to kiedyś przeżyłam i do dziś nie mogę się otrząsnąć :( i dlatego wnerwia mnie że ktoś tak łatwo mnie ocenia :( a mnie przecież nie może mieć tu nikt, nawet mój ideał 😭 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam.. zaraz slepa 😴 ... moze troszke niedowidzaca. poniewaz jest miloscia, a milosc przewaznie jest niedoskonala, ma do tego malego defektu pelne prawo :D i przestan smecic :P lepiej zagraj cos cieplego, ale niech to nie bedzie mialo nic wspolnego z lufa pistoletu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Też mi sięto nie podoba, ale alternatywę znasz. Olać , albo nie. Z wszelkimi tego konsekwencjami. :) To dobrze, że nie masz doła. Dół jest mój. Idę spać. Chociaż tyle dobrego zrobię dla siebie. Maybe Tomorrow. https://youtu.be/pFmLVtSqQo0 Spokojnej nocy Wam życzę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze widziałam słabo więc raczej obwachuje ;) nie sugeruje zaraz że masz Ciociu ścianę :-P a facet by się przydał:( potrzasnalby jak zawsze i byłabym znów jak świeca:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Nie wypowiadam się, na temat tego co by mi się przydało, bo to forum mogłoby tego nie przeżyć, a i tak jest słabej kondycji :P Pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spij dobrze dziecko 👄 oj syrenko 👄 ... nie wiem gdzie szukac rycerzy. chyba w starych bajkach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
FRIDZISKO TO KUR/WISKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 .. jesli nie jestes obrzydliwy ;) .. a jesli jestes, to poprawie z drugiej strony 👄.. a teraz sie zrzygaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I do tego kawa:) mój świat we mgle a ja cieszę się że dozylam a właściwie przeżyłam :-O mam już nawet świeże bułki i delikatny makijaż :-P więc co kto lubi:) jeden niech je drugi niech patrzy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
RYJ!!! OFIARO PEDOFILA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×