Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość frida6

Perpetuum mobile

Polecane posty

Gość gość
Widmo ma szmergla czy to po prostu jakieś jego fiksum dyrdum :O?? Frido, daj mu koguta bo go nosi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra.. chodz zwierzaku.. nooo choooodz. tu cie jeszcze nie widzieli :P co tak krecisz glowa? nie widziales takiej maszyny wszechczasow? nie boj sie. wskakuj do srodka.. no widzisz. nie bylo tak zle... dobry zwierzak. dzielny. skonczylo sie twoje bezrobocie. no dobra.. roboty przy kokoszkach nie licze. to akurat przyjemnosc. dobra. nie patrz takim wzrokiem. nie wtracam sie do twojego zycia i stada.. juz dobrze. chodz. rozejrzyj sie wokol.. widzisz, nie taki diabel straszny, jak go odmalowali. troche mgielny i nie wiadomo w ktorym kacie akurat siedzi. podobno go cos nosi. swoja droga, ciekawe co... moze po kawie stanie sie widzialny. co tak patrzysz.. do roboty zwierzaku... pokaz co potrafisz ;) http://www.tapeta-kogut-kawa-dzbanek.na-pulpit.com/zdjecia/kogut-kawa-dzbanek.jpeg heeeeejjjj zwidoku! kawa na stole :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Frida jesteś the best 👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlupiąca pipkom
Jacku, czekałam na ciebie. Tryśniesz dla mnie na ścianę? :)❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mleczko daj kotu :P:D reszta moze byc.. tylko kawe podgrzej, bo zdazyla wystygnac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlupiąca pipkom
Odpieprz się od Jacy, Frida stara ździro, on jest mój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chlupionca pipkom :D jak mi sie zechce.. na razie mi sie nie chce 😴 rozleniwilam sie i nie wykonuje zadnych zbednych ruchow.. nawet odczepiania ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Zdzisława Sośnicka ? Ciekawe. :) Dobry wieczór. :) Wpadłam przełamać złą passę, a tu takie przesłanie Tańcz, tańcz, weź w ramiona świat, ten, kto tańczy, pod stopami święty ma plac, tańcz na wulkanie, na przekór na pamięć, na przekór, na pamięć…w podłej bramie — tańcz Dzięki Free :) 👄 Moja pierwsza płytka Sośnickiej, już do mnie leci :) Zdzisia fantastycznie wygląda. Kapitalna okładka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
I to by było na tyle, bo pewnie zaraz się zapcha i trzeba będzie pchać, a samotne pchanie mnie średnio kręci :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
No dobra. Żartowałam. :P Mam cudne wykonanie GO ON. ;) Fredi pewnie byłby wzruszony. Chciał stworzyć kawałek, który byłby uniwersalny. I przysięgam, udało mu się. https://youtu.be/HjAay_X5i9Q

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlupiąca pipkom
Jacy, kiedy zadzwonisz żeby posłuchać mojego chlupania? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Mam 👄 Nie wygrzebałam się, ale są momenty, kiedy na chwilę następuje poprawa ;), zwłaszcza kiedy ktoś mi zrobi niespodziankę, tak jak Ty wczoraj Zdzisławą. :) Bardzo dobrego wtorku jesiennego Wam życzę :) https://youtu.be/FFbfm4Wyojs :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) 🖐️ . Każdy tu wpada jak na siku. ;) Zostawi co swoje i do widzenia... :( a to przecież forum dyskusyjne, czyż nie? :( :P Żartuję, cieszę się że jeszcze Wam się chce. ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×