Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość frida6

Perpetuum mobile

Polecane posty

Gość gość
niestała idź już do łóżka bo bredzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała    czytaczka
Których, co niektórych ? Ok. Za mało mam w głowie, żeby to ogarnąć ;) Buziak rodzinie 👄 Gościom 🌻 i więcej spokoju. :) Ania i piękne zdjęcia w tle https://youtu.be/zvxgZjNA2SM Spokojnej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok zostawiam w nienaruszonym stanie. perpetum chodzi jak marzenie. w sam raz na jutro :D dobranoc ewry łan :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodka słowianka
A nie mowilam?:( Chyba faktycznie zmienie temat bo spragniona jestem...dyskusji na wysokiim poziomie:-O ale rozumiem tez tych ktorzy wpadaja pogadac o czasie:-P chociaz ostatnio nie narzekam i chodze z nim za reke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSTAWAĆ, Chwile ulotne płyną a wy śpicie...może i dobrze to się zakradłem z rana do Fridy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
💤 przecież się NIE PALI, Jacku 💤 ;) 🖐️ Pomyślałem sobie, że trzeba czymś wypełnić Wam pęcherze, dlatego zapraszam na poranną kawę :) [_β Sęk w tym że mam tylko zbożową :O, ale tutaj napiszę, że jest specjalnie dla mnie sprowadzana z Kolumbii. . Ciekawe czy łykniecie? :P :D Jako że uczestniczę w programie, "Z kulturą na ty", co prawda z odrobiną nieśmiałości, ale chciałem Wam również życzyć miłego dnia :) 🖐️ A dla Pani Słowianki, ten oto skromny 🌻 . Jako rekompensatę za brak erotyzmu w moich postach. ;) 🖐️ Cześć ...ps Frido, jakby co, to nie ja zostawiłem nie opuszczoną deskę. ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zniesmaczony
Pedo na temate:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Michaile masz rację z tym laniem w kiblu :D Robertusia też wczoraj wpadła na siku :P Klapa musi być otwarta :D bo masz rację te rozmowy tu nadają się tylko do kibla :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I parszywy konfident Jacek 81 :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaca to klozetowy onanista kapuś :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na takie debilne konwersacje to rzeczywiście, nie warto inaczej wpadać, jak tylko do kibla :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i znów kibel wolny, nikomu niE chce się sikać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potrzebuję kawy, nawet dwóch:( koszmarnie zaczął mi się dzień, jak z horroru:( dlatego muszę jakoś odreagować, wsiadam za ster i jadę przed siebie :-O sen też był nie najlepszy:( miałam ostatnio "przyjemność" spotkać się z tym, który mi erotyczne życie zj***l na całe już chyba życie:( i widzę że nawet śnią mi się jego bezczelne po czasie słowa :( " już dawno nie byliśmy sami" :-O Więc jeśli macie lepiej, to cieszę się z Wami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Przykro mi :) Fajki to nie u mnie, dobry humor, też średnio. Mam za to w ciul roboty. Podzielić się ? :P https://youtu.be/Xs5W4hPk8wo Kawę już robię. Też potrzebuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
raaaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×