Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TNS CBOS KAFE

SONDAŻ WYBORCZY KAFÉ

Polecane posty

Gość gość
"zawsze jest sens. lepiej późno jak wcale ! " x jak to powiedział facet który się spóźnił na samolot. otóż właśnie nie zawsze. i w tym wypadku, po 25 latach to już nie sądzę żeby był sens. ważniejsze są sprawy do przeprowadzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno kilka teczek z biblioteczki Kiszczaka zawiera dane prominentnych pisiorów. Ciekawe czy zostaną ujawnione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jako katolik, życzyłbym sobie aby takich księży jak ks biskup Pieronek bylo wiecej, ba, wiekszosc a nawet wszyscy. moze wtedy kościół zabierałby głos wtedy gdy warto zabrac - naruszenia demokracji jak wyniszczanie TK, wartosci chrzescijanskich w tym comiesieczne profanowanie krzyza pod szyldem partii, zakłamywanie historii, prawd... a milczałby wtedy gdy dzieje sie normalnie i zajmowałby sie wtedy ekumenicznym ewangelizowaniem wiernych. bo mam dziwne wrażenie, ze milczy wtedy gdy mowic powinien a papla gdy milczec by przynajmniej wypadalo. no coz, jest jak jest, wiele sie musi zmienic. tylko czy nie skonczy sie to tak jak jak w calej europie - odplywem wiernych- wlasnie dlatego, ze tak kosciol dziala jak dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z wałęsą by nie było żadnej sprawy gdyby się świnia przyznała do kapowania. to by już mu dawno było zapomniane i wybaczone. ale skoro cały czas szedł w zaparte i gnoił ludzi za mówienie prawdy (nawet przy użyciu "niezawisłych" sądów które "stwierdzały jego niewinność" i skazywały ludzi na "przepraszanie" bolka) to nie ma się co dziwić że domagają się sprawiedliwości i tego żeby wszyscy dowiedzieli się jak kapuś łgał. tak samo jak boni dostał po mordzie od k***ina tak wałęsa powinien dostać od wyszkowskiego, gwiazdy czy dzieci walentynowicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś > to sa te konkrety ? :( g****o wiesz i pieprzysz od rzeczy i tyle. żeby nie Wałęsa to na pewno dzisiaj nie pisałbyś takie brednie jakie piszesz bo juz "spółdzielnia ucho" by zadzialała tak, że nawet by ci się nie śniło. dopiero bys kwiczał i w tempie przyśpieszonym podpisywał to co by tobie kazali dziecinko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znowu cenzura pisowska w akcji :( (((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś > jednym słowem Wałęsa powinien zrobić tak jak Jarosław Kaczyński, spać smacznie pod mamusina pierzynka, być takim wspaniałym, niezłomnym i miec teczke jako jeden jedyny opozycjonista sfałszowaną . :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś >>> A ja dodam, ze ci ktorzy rwą się do zlinczowania Wałęsy, nosili go na rekach, czapkowali mu i robili przy nim karierę polityczną nie pokazując palcem m.in. Kaczyński. Wtedy niechlubna przeszłość Wałęsy im nie przeszkadzała, a dziś uwiera. Robią amen bozi, ale zapominają o słowach Jezusa "Kto z was jest bez grzechu, niech rzuci kamieniem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polskie piekło trwa ! :( (((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"żeby nie Wałęsa to na pewno dzisiaj nie pisałbyś takie brednie jakie piszesz" x ciekawe jak trzeba być głupim żeby w te bolkowe brednie uwierzyć. niedługo się dowiem że to dzięki wałęsie związek radziecki się rozpadł, jugosławia i czechosłowacja się rozpadły i mur berliński runął. facet, komuna w europie środkowo-wschodniej zbankrutowałą, zsrr zbankrutowało i się to wszystko po prostu rozpieprzyło z powodów ekonomicznych a nie przez jakiegoś wałęsę. a wałęsa był tylko figurantem którego ubecja podstawiła żeby im przygotował miękkie lądowanie w "kapitalizmie". ten facet ma intelekt drożdżaka i gdyby nie jego promotorzy z UB to se mógł zostać przywódcą ale chyba podwórkowej bandy mścicieli. i to też nie wiadomo czy by z sebą nie przegrał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Robią amen bozi, ale zapominają o słowach Jezusa "Kto z was jest bez grzechu, niech rzuci kamieniem" " x no to naprawdę jest jakieś bałwochwalstwo. tak się "wyznawcy kultu wałęsy" z faktami nie mogą pogodzić że i jezusa w to mieszają. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Podobno kilka teczek z biblioteczki Kiszczaka zawiera dane prominentnych pisiorów. Ciekawe czy zostaną ujawnione? " x owszem, był tam dokument na samego "strasznego kaczora". ten w którym straszny kaczor odmawia podpisania lojalki i stwierdza: "– Odmawiam podpisania przedłożonego mi oświadczenia ze względów na jego szkodliwy ze względów moralnych charakter.Jednocześnie stwierdzam że nie istnieją podstawy prawne zobowiązujące obywateli PRL do składania tego rodzaju deklaracji – napisał Kaczyński." x czyli można było nie być świnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj > to bajka dla dzieci, a ja z wieku dziecięcego juz dawno wyrosłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wałęsa i Kaczyński byli bliskimi współpracownikami. Dlaczego teraz się nie znoszą? 'W 1989 roku bracia Kaczyńscy kandydowali do Senatu, a Lech Wałęsa przemawiał na ich wiecach. - Zajmie się tobą prokurator! - tymi słowami żegnali się zaledwie dwa lat później. Co takiego stało się, że dawni współpracownicy zostali wrogami?'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bp Pieronek o teczkach Bolka: nachalne oskarżenie, obrzucanie błotem. To jest dla mnie niezrozumiałe, ja w takim państwie nie chcę żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więcej ... http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103454,19696444,bp-pieronek-o-teczkach-bolka-nachalne-oskarzenie-obrzucanie.html#BoxNewsLink

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duszek cafe
Szejk z Katar****ce zatrudnić zwolnionych dyrektorów stadnin 'Zwolnienie dyrektorów stadnin z Janowa i Michałowa odbiło się szerokim echem w świecie hodowców koni. W magazynie TVN24 "Polska i Świat", który zostanie wyemitowany we wtorek, właściciel stajni w Katarze szejk Hamad Al Thani Al Rayyan zapowiada, że jest gotów zatrudnić Polaków. '

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cd '– Przez lata marzyłem, żeby moja stadnina była jak Janów i Michałów – uzasadnia szejk. – Nie rozumiem, dlaczego usuwacie wszystkich najlepszych ekspertów, dzięki którym wszyscy przyjeżdżaliśmy do Polski. Przez lata marzyłem, żeby moja stadnina była jak Janów i Michałów. Teraz ich (zwolnionych dyrektorów - red.) zatrudnię, a w przyszłym roku pobiję nawet polskie hodowle – mówi dla TVN24 Hamad Al Thani Al Rayyan, szejk, właściciel stajni Al Shaquab w Katarze.'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bałaganem w stadninach jaki zrobił PiS, Jarosław K. się nie przejmuje, tylko z córką gen. Andersa krąży po prowincji (jak podają media) i liczy, że generałówna wygra wybory do Senatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po II wojnie światowej czekano, że tata generałówny na białym koniu do polski powróci ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
200 tys. dla Lux Veritatis o. Rydzyka. MSZ odpowiada na krytykę decyzji ws. konkursu 'Wzburzenie wywołała decyzja MSZ o przyznaniu największego – w konkursie "Współpraca w dziedzinie dyplomacji publicznej 2016" – finansowania dla projektu Lux Veritatis. – Procedura wyboru była maksymalnie przejrzysta, obiektywna oraz transparentna – zapewnia w rozmowie z Onetem Ministerstwo Spraw Zagranicznych. I przedstawia szczegóły projektu fundacji o. Tadeusza Rydzyka.'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaczyński: nie byłoby zwycięstwa bez o. Tadeusza Rydzyka Dług partyjny trzeba spłacić, tylko dlaczego z kasy państwowej, a nie partyjnej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To 26 mln zł. , to za mało ? Tak się rozkrada państwo ! Nie ma pieniędzy dla ludzi naprawde potrzebujacych pomocy, a tutaj dla kk zawsze jest kasa. Nie podoba mi się to :( :( :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rydzyk zrobił sobie z kościoła i religii niezłą firmę jest obecnie na pozycji 87 najbogatszych Polaków, powinien się wstydzić ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dzieci głodują !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I wychodzi szydło z worka! Becia Szydło przed wyborami mówiła : pochylimy się nad losem każdego człowieka. I kto wtedy przypuszczał, że może tu chodzić o jednego z bogaczy z Torunia ? To jest ta DOBRA ZMIANA :( (((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×