Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hermionetka

oczywiście że większość facetów boi się zarywać do najładniejszych

Polecane posty

Gość hermionetka
Oczywiście że cos w tym jest. Tylko z tym nienawidzeniem się nie zgodze, czasami czulam że jakas dziewczyna jest do mnie na poczatku niechętna, ale z czasem jej miało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mijalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja gdy widziałam tą niechęć zwykle starłam się być miła, aż w końcu doszłam do wniosku po co? skoro na starcie stwierdza, że mnie nie polubi, nie będę się starać by zmieniła zdanie. nie urodziłam się po to by być lubianym właśnie przez taką. jak to mówią same komary i muchomorki za ładnymi latają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"A ja dodam jeszcze, że moim zdaniem najmniej problemów ze znalezieniem kogoś mają dziewczyny z dużym biustem który chętnie eksponują" X Biedna Sralcia, nie ma czego eksponować i teraz dowaliła się do dziewczyn z dużym biustem :D Ciekawe, co jeszcze "inteligentnego" wypoci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hermionetka
Ale dosrał! Składam się z bolu raniona twoją strzałą :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hermionetka
A coś merytorycznego, cycowy imbecylu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piękne kobiety są samotne i podpierają ściany na imprezach a brzydule mają pełno adoratorów i są królowymi imprez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie masz cyckow to nie masz do kogo startowac imbecylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sralcia ty chamska wywloka jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hermionetka
Prawda jest taka że masz coś z czerepem :-/ nie wyzywam nigdy nikogo na kafeterii bez powodu i bez bycia wczesniej obrażoną przez kogoś. W tej sprawie mogę się sądzić w samym niebie. nie mam nic na sumieniu i nic do ukrycia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze, że ja jestem przeciętna, dzięki temu mam przystojnego, inteligentnego, pracowitego i cudownego z charakteru narzeczonego. Codziennie dziękuję niebiosom, że nie urodziłam się pięknością, musiałabym wtedy zostać starą panną, bo do przeciętniaka nie mogłabym się przemóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trala nie podszywaj się Czemu jesteś sfrustrowana,nie odpowiada ci twój facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sralcia jest szczesliwa w zwiazku ale ciagnie temat na 16 stron zeby inny facet do niej podszedl.:) :) : ) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hermionetka
Cycowy imbecylu: tak, wchodze na 16 stronę bo skrycie liczę na to, że na tej stronie podejdzie do mnie 30-letni George Clooney. Z każdego mojego postu bije jadowita frustracja, bo nie mogę znieść tego, że mój facet nie jest tak przystojny jak Clooney :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam :) Z mojego doświadczenia, boję się podchodzić do ładnych dziewczyn, ogólnie nie jestem jakiś skrępowany ale boje się kobiet, przez to miałem tylko te które same mnie podrywały. Myśle że wiele ładnych dziewczyn chciało by być poderwane i tylko czekają aż ktoś je zagada, mimo że to wiem to jednak mam opory żeby podejść. Ostatnio na dyskotece była jedna samotna dziewczyna odważyłem się i dosiadłem do niej. Całkiem sympatycznie mi się z nią rozmawiało ale doszedłem do wniosku że nie pasujemy do siebie. Ona pracuje gdzieś na wysokim stanowisku w urzędzie, czułem miedzy nami lekką przepaść językową. Fajnie było mimo wszystko :) Pozdrawiam :) Fajny chłopak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hermionetka
Co na to cycowy imbecyl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dociska wieczko konserwy w swoim zakutym lbie :D Prawda jest taka niewygodna... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hermionetka
Jooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sralcia jest deska a chce wyrwac faceta z wyzszej polki na facjate. :) :) Sralcia nie dla psa kielbasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypad trollu morowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sralcia pewnie ma przecietniaka a chcialaby pana doktora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hermionetka
Gimme gimme gimme more

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sralcia o przystojniaku moze tylko pomarzyc. Zycie to nie bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hermionetka
La vie n'est pas une fable, tu dis? Comment le sais-tu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
La vie est belle le destin s'en écarte Personne ne joue avec les mêmes cartes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sralcia nie wysilaj sie. I tak wszyscy wiedza ze matolek jestes. Mozesz pomarzyc o cyckach i doktoracie z nauk scislych ale i tak jestes matolek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
La vie est courte Les délices du bonheur substantiel La mort frappe l'oiseau Assassiné en plein ciel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to co, olimpiada z francuskiego? Pajacujecie teraz, wszyscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie zarywa ani do ładnych ani do brzydkich kobiet, wychodzę z założenia że nie warto się poniżać i tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dość ładna ale nie w typie
Przynajmniej gościu od cyckUF potwierdza, że fanatycy wielkiego biustu to zazwyczaj totalne prymitywy i oszołomy. Niepodobanie się takim to jedynie coś pozytywnego, w każdym razie żadna strata. Przykre tylko że w konfrontacji z takim można nieraz usłyszeć, że nie jest się prawdziwą kobietą, że jest się z niższej półki i inne tego typu miłe rzeczy. Niech sobie taki myśli co chce, niech mnie uważa za rzadką kupę, ale niech chamidło zachowa to dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×