Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hermionetka

oczywiście że większość facetów boi się zarywać do najładniejszych

Polecane posty

Gość dość ładna ale nie w typie
Weźcie jeszcze pod uwagę specyfikę gustów rodaków. U nas doceniana głównie jest szczupłość (czasem wręcz nadmierna, rzekłabym) i solidny cyc. A takie szczególiki jak krągła pupa czy wcięcie w talii najwyraźniej wrażenia na naszych nie robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hermionetka
Tak, ale jak chcesz się podobać wszystkim (bo wciąż piszesz o ogólnych standardach, o jakimś polskim everymanie), to nie będziesz nikomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo solidny cyc to podstawa kobiecosci. Deski nigdy brania nie mialy nawet jak ladne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boże uchowaj nas przed pięknymi a resztę jakoś sami zadupczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O jezu... Nawet najpiekniejsza kobieta na swiecie nie bedzie sie podobac absolutnie WSZYSTKIM bez wyjatku. Kwestia gustu, a powiem Ci, ze mam kolege ktory lubi wlasnie takie masywne nogi. Ja mam bardzo zgrabne, szczuple nogi, ktore wiekszosc osob chwali do porzygu przy specjalnych okazjach kiedy zdarzy mi sie zalozyc sukienke + szpilki, a tamten znajomy stwierdzil, ze moje patyki, za to napalal sie na dziewczyne z naprawde masywnymi nogami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mężczyźni są beznadziejni ! Lecą na brzydule i inne pasztety a piękne kobiety są samotne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam maly biust i nie uwazam ze to powod do kompleksow. Najwazniejsze ze ksztaltny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piękne są do d**y !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo mężczyźni obniżyli swoje wymagania i szukają teraz na swoim poziomie atrakcyjności a na te piękne nie mają szans, także zostawiają je przystojnym samcom alfa heyah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zostawiają piękne zboczeńcom i takim co nie wiedzą co dobre a biorą za dobre co się świeci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ja mam maly biust i nie uwazam ze to powod do kompleksow. Najwazniejsze ze ksztaltny. " otóż to ! biust może być prawie żaden jeśli ciało jest zgrabne i wiotkie a pupa kształtna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie pisałem, po co mi kobieta która mnie nie kocha tylko wiecznie czegoś oczekuje ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj tam oj tam. wiadomo facet chce pokazac kolegom jaka ladna dupa mu ciagnie to wybiera najladniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piękność to syf tepiony przez Kościół a biskupi zboczeńca wyniuchają na kilometr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam jedną taką parę gdzie koleś myślał, że wyrwał jedną z najfajnieszych lasek i bedzie się nią chwalił, że ona jest z nim, bo każdy się do niej ślinił, a ta laska myślała, że jest z najfajniejszym kolesiem i koleżanki bedą jej zazdrościły, bo ten koleś był bajkopisarzem i zawsze ubarwiał swoje opowieści a kolegów on nie miał za dużo, bo ludzie jak go poznawali lepiej to już nie utrzymowali z nim takich kontaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piękność jest jak wesz łonowa jak cie dorwie to koniec z dziewczynami przepadłeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piękna była Karolina księżna Monako a jak się rozebrała to od razu było widać ze to facet z cipką i tak jest z pięknymi że mają męskie ciała choć z cyckami czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hermionetka
Aha. Czyli rzecz ona Bellucci nie jest piękna bo ma duze cycki. Wszystko jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ty jakaś Belluci z Młocin jesteś czy co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Belluci ? a kto ją tam wie jaka w związku była. Cassel z nią długo nie wytrzymał a to twarde chłopisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hermionetka
Kurde. Jakbym z totalnymi debilami gadala. Albo jesteś konkretnie naj****y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piękne są tylko d***** !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a co ty jakaś Belluci z Młocin jesteś czy co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka szuka poklasku i mówienia tego co ona chce a nie tego co się uważa. Chamska, wulgarna takiej nikt nie chce dlatego jest sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podupczyć po pijaku można i piękną jeśli wacek wstanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisal/a ten lub ta, co z uwaga watek przeczytal. Jak masz pisac byle pisac, to moze sobie podaruj. Autorka iles razy pisala, ze nie jest sama. A ci wszyscy mezczyzni jacy macho. Bocie sie kobiet pieknych, tak samo jak inteligentnych, bo wasze ego przy nich spada. Dlatego macie przecietne myszki, ktore ego wam nadmuc***a, a wala w rogi tak samo jak i te piekne. Tylko facet z jajami nie ma problemu z ladna kobieta i nie zawraca sobie gitary stereotypami, ktorymi tu jedziecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak. Jak facet chce taka kobieta jak autorka to jest z jajami. Jak nie chce takiej to jest tchorz. Powalajaca logika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hermionetka
Mniej więcej tak to wygląda jak napisałeś. W końcu ogarnął. Lepiej późno niż wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piękne są zdradliwe i często je głowa boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×