Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hermionetka

oczywiście że większość facetów boi się zarywać do najładniejszych

Polecane posty

Gość gość
Liczy się jakość, a nie ilość. x no wlasnie nie wiemy jaka byla jakos zarowno rozmowy jak i owych panow. nie znamy tez ich intencji, rownie dobrze to mogli byc typowi roochacze. Podkreslam, ze 2-och podeszlo wzledem liczby osob jaka tam byla. Na codzien nie spotykamy nawet 1/10, a ja jako ze mieszkam w dziurze 1/10000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hermionetka
A ja czytam i jak zwykle kupa śmiechu :-) Po pierwsze, nie wierzę, że wszystkie trzy były najładniejsze. Rozumiem ze na panach szpilki i mini i długie włosy zawsze robią wrażenie, ale w temacie chodzi o rzeczywiście najładniejsze buzie. 5 twarzy z, powiedzmy, 100 twarzy. Po drugie, dokladnie, skoro dziewczyna była miła i bardzo ładna, i naturalna, to zgodnie z preferencjami jakie głoszą tutaj na szacownym forum panowie, powinna mieć bardzo duże branie, wręcz powinna być otoczona najlepszymi samcami XD Po trzecie, jeśli mam być szczera, to szpilki miałam raz w życiu na Sylvestra, czasami zakladam koturny, w krótkiej rozkloszowanej sukience (nie obcislej blee) na imprezke do klubu poszlam raz w życiu i faktycznie branie było wtedy intensywniejsze. Lubie prostotę, lata 90, zestawienia takie jak dżinsy, koszulowa bluzka, marynarka. Nie znosze tandety, lafiryndztwa i krzykliwosci w stroju i w zachowaniu. Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hermionetka
A przy okazji dowiedzialam sie z tej strony tematu, ze piękne kobiety nie są kobiece - piękne kobiety są męskie! Np.taka Bellucci , przecież ona musi mieć więcej testosteronu od was . od was na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po co mi piekna laska ktora nie bedzie mnie kochała tylko traktowała jak bankomat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hermionetka
14:20 kolejny zabawny stereotyp jakoby jak laska jest piękna to nie ma ani własnej kasy ani honoru i morale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już widzę jak brzydal zagaduje do piękności a ta rozkłada przed nim nogi bo do niej zagadał x Skoro ty rozkładasz nogi po zagadaniu, to gratulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
męskich hormonów masz za dużo tylko patrzeć aż ci jaja i wąsy wyrosną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież wszyscy wiedzą, że zber gustuje w wieszakach. Najlepsze są jego kłótnie z prawictwo jakie kobiety są najładniejsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dość ładna ale nie w typie
Pytanie czy mamy na myśli najładniejsze (z samej twarzy) czy najbardziej atrakcyjne w tzw. powszechnym pojęciu w ogóle. Ja twarz mam niczego sobie, na jej temat potrafiłam już słyszeć coś na kształt peanów, jednakowoż ciało już takie fantastico nie jest - a przynajmniej nie wedle współczesnych standardów, może poza lansowanymi ostatnio gdzieniegdzie do po/rzygu sporymi pośladami. I jakoś nie oszukuję się, że powodzenie jest dość nikłe ze względu na porażającą urodę twarzy i oszałamiającą seksowność tyłka (choć to by pewnie było dobre dla mojego ego) a ze względu na to, co w oczach panów uchodzi za defekty : niewielki biust, masywne nogi. Po prostu jestem skreślana za to co we mnie niezgodne ze standardami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hermionetka
O nie. Z Panią Masywne Nogi w dyskusję nie wchodze. Masywne nogi rujnują jej życie i żadna racjonalna rozmowa nie wchodzi w grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dość ładna ale nie w typie
A żebyś wiedziała, że rujnują. Widziałam w pewnym sklepie internetowym sporo bardzo urokliwych letnich sukieneczek w kwiaty i szlag mnie trafia jak pomyślę, że w żadnej z nich nie zadam szyku, bo tylko bym się wystawiła na pośmiewisko. Może jedną z nich sobie kupię do chodzenia po domu, wszak lustra na widok moich nóg nie pękają. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hermionetka
Myslalam ze pokażę ci zdjęcie mojej znajomej na plaży, ona ma naprawdę mocne kolumnowate nogi, mały biust, bardzo ładną buzie i odkąd ja znam czyli gdzieś trzy lata, to ma drugiego przystojnego, wysokiego faceta. Ciekawa jestem jakbys to skomentowała, no ale jej zdjęcia nie wkleje bo to nie wypada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozesz wkleic zdjecie i zamazac twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hermionetka
Szczerze? Nie chce mi się i nie mam dostępu do kompa. Poza tym swoja figurę tez można rozpoznać. Musisz mi uwierzyć na słowo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dość ładna ale nie w typie
Oprócz masywnych nóg, małego biustu dobrotliwa natura podarowała mi także introwertyczną osobowość, Tralciu. Ostatnimi czasy to wręcz walczę ze sobą żeby totalnie nie zdziczeć. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tylko pusta ale i leniwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hermionetka
:-/ oj, ale chyba masz ludzi, z którymi lubisz być? To bądź z nimi :-) tez jestem intro, ale jak to zaakceptowalam i dostrzeglam plusy, to mi to jakoś nie zawadza. Wole być intro niż trajkoczącą głośną babą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hermionetka
Debil i tylko debil :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dość ładna,a ty procujesz /studiujesz? Wklej jakieś zdjęcie z neta dziewczyny podobnej z ciała do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Myslalam ze pokażę ci zdjęcie mojej znajomej na plaży, ona ma naprawdę mocne kolumnowate nogi, mały biust, bardzo ładną buzie i odkąd ja znam czyli gdzieś trzy lata, to ma drugiego przystojnego, wysokiego faceta." X Myślisz, że faceci lecą na taką figurę? A Twój facet na przykład co sądzi o takich dziewczynach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hermionetka
Lecą nie lecą - jak dziewczyna ładna , wesoła, miła, bez kompleksów, to chyba można się zakochać, nie? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hermionetka
Mój akurat ma trochę schize na punkcie zbyt puszystych kobiet. Tam gdzie ja określam kogoś jako prawdziwą kobietę o kobiecych kształtach, tam on mówi "kawał kloca". No ale on sam jest bardzo bardzo szczupły .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dość ładna ale nie w typie
"Myślisz, że faceci lecą na taką figurę?" ha ha, to ja Ci odpowiem za Tralcię, coby się dziewczę zanadto nie natrudziło, przy konstruowaniu posta: na taką figurę lecą na złamanie karku faceci z Nibylandii, niczym szaleni mkną ci z Krainy Nigdy Nigdy, są pewne przesłanki, że także niektórzy z Zasiedmiogórogrodu, ale ci jakby z mniejszym zapałem lecz także niestrudzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dość ładna,a ty procujesz /studiujesz? Wklej jakieś zdjęcie z neta dziewczyny podobnej z ciała do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dość ładna ale nie w typie
Jakiś czas temu miałam epizod z pewnym nieśmiałym zakompleksionym szczupłym facetem i dziwnym zbiegiem okoliczności wypominał mi, że jestem za gruba, ale zapewne za siódmą rzeką czy też w 100milowym lesie mieszka taki, który wprost szaaaaleeeeje za taką figurą jak moja. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dość ładna ale nie w typie
Nie pracuję, nie studiuję. Podobne figury mają Nelly Furtado, Alicia Keys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co z tymi z krainy Oz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hermionetka
No więc tak to wygląda: racjonalna rozmowa z Panią Masywne Nogi jest niemożliwa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co, niby Nelly i Alicia miały problem ze znalezieniem faceta? I płaczą codziennie że mają duże nogi :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×