Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WYBORY

Polecane posty

Gość barranek
zasada jest prosta jak strzała -tam, gdzie się coś remontuje po prostu nie ma wejścia i tak jest praktycznie w każdym remontowanym częściowo obiekcie w chwilach wolnych od przebudowy można tam wpuszczać osoby pod warunkiem pełnej kontroli , czyli także opłat a że wasze towarzystwo wzajemnej adoracji uważa inaczej,ponieważ każdy z was ma jakieś ale do kk i tworzycie jakieś wzajemne kółko wspierających , choćby się waliło i paliło to ja na to nic nie poradzę załosne jest takze to , że dawni wychrzczeni 'katolicy ' 'nadają na sw,oj dawny kości,oł bez wzgledu na to , czy maja rację , czy nie ...świadczy to jednak o pewnym 'stoczeniu się 'po odejściu od dawnej wiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barranek
to'dobro narodowe' nie jest finansowane w kwestii remontów przez państwo ,tylko przez wiernych którzy płacą na tę 'tacę' - dlatego też wolałbym ,aby ci którzy odeszli ,nic nie płacą i jeszcze kłapią na forach ,jaki to kk jedt niedobry, chciwy i chytry -zastanowili się nieco nad sobą i tym co robili i dalej czynią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin
{ Aż pięć kościołów z powiatu świdnickiego otrzymało dotacje z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. } o I dokładnie tak są dotowane wszystkie zabytkowe kościoły. Oczywiście nie pamiętam o jakich kwotach dotacji mówi ustawa, bo na to jest ustawa. o { Unia Europejska dofinansuje remont dziewięciu zabytkowych kościołów i cerkwi z okolic Nowego Sącza. Na pieniądze mogą liczyć świątynie, które miały to szczęście, że osiedliły się w nich nietoperze. Środki są bowiem w istocie przeznaczone na zachowanie siedlisk tych zwierząt. } o Ja tylko mogę powtórzyć, ja nie jestem przeciwny dotowania kościołów. Jestem przeciwny wszelkim dotacjom. Zabiera się pieniądze wszystkim a daje garstce. To jest okradanie społeczeństwa. Piękny przykład miałem jadąc ostatnio A2.. kawałek darmowy dużo samochodów i kilometrowy korek przed zjazdem przed bramkami, a przecież ta autostrada była budowana również za ich pieniądze. Itd. Itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona_snem
barranku,ale jakie znowu kolko adoracji,panstwo z zasady i ustawy zasadniczej jest panstwem swieckim i nie powinno doplacac do instytucji jakiegokolwiek kosciola,a ze nie tylko ja np mam takie zdanie to juz od razu kolko? dziecinne rozumowanie 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barranek
w skali kraju satowyjatki ,gdzie dośćprzedsiębiorczy proboszczowiepotrafięjednak 'wyrwać ' te pieniadzena potrzebne remonty obieków zabytkowych - dodam jeszcze , że remonty takie kosztuję ileś tam razy wiecej niż remont xczegoś niezabytkowego ,poniewą takie są ustawy w Bolonii , że obiekt majacy ponad sto lat wymaga bezpośredniej opieki i nadzoru konserwatora zabytków plus koszty pracy restauratotów, czyli opłacanych razy dwa albo trzy - przewqżnie zwykłych budowlańców są bardzo intratne dla wszelkich firm żerujacych na tej ustawie i powodują praktycznie to , że wielu obiektów albo nie stać na odnowę albo nie opłaca się remontować - dotyczy to np. całej Łodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin
Mnie tylko od początku zastanawia czemu dziesiątka jest za darmo.. nie ma nic za darmo, to wiadomo od wieków. o Zakładałem konto w banku, mówili bankomaty na całym świecie będzie miał pan za darmo. Nie w Niemczech.. wszystkie bankomaty prowizja 5 euro lub 2%... no chyba że bym miał konto w niemieckim banku. :D Nie ma w Polsce banku, który by nie oszukiwał klientów. Wniosek? Czemu na to pozwalamy? Jesteśmy idiotami. Polskie prawo najwyraźniej na to pozwala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{Chciałam powiedzieć, że wkurfia mnie ten windows 10. Chcę z powrotem moje stare sterowniki dollby do głośników!!! } o Może to można cofnąć? Nie miałem z tym nic do czynienia. Za darmo to ja się boję coś brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barranek
wreszcie teczę przenoszą z warsiawki do Nowej Huty , czyli tam gdzie powinna stać od poczęcia Przychodzi do KGB stary Izaak Mojsiejewicz i powiada, że chce paszport, bo ma zamiar wyemigrować. Oficer pyta się go: - Co się stało? Wytrzymaliście Stalina, Chruszczowa, Breżniewa, pierestrojkę i kryzys, a teraz, gdy nareszcie można odetchnąć, chcecie emigrować na stare lata??? - To ... z powodu homoseksualizmu. - Przecież wy nie macie tego problemu! - U mnie w porządku, ale widzę co się dzieje. Za Stalina homoseksualistów rozstrzeliwali . Za Chruszczowa wsadzali do paki. Za Breżniewa przymusowo leczyli. Za Gorbaczowa przestali się nimi zajmować, a potem homoseksualizm zrobił się modny . To ja chcę wyjechać, póki jeszcze nie jest obowiązkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też cofłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin
:classic_cool: Ja tam za zainstalowanie nowego systemu (czyt. niesprawdzony) brałbym się bym z rok. Z windowsami tak było chyba z każdą wersją. Tak samo ze sterownikami do kart dzwiękowych itd. Żeby nie było Linuxy za zwyczaj jeszcze wolniej mają sterowniki do nowości, ale są za darmo. Powtórzę... mocno podejrzane jest to że jest gratis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin
Jestem naprawdę zdziwiony że z tym blokowaniem kafeterii nie można sobie poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona_snem
_iftar_ 2015.08.03 p moze ten szanowny person C. powinien porozmwiac z Pania Grodzka na wyzej wymieniony temat p wiem zabrzmialo idiotycznie,ale jak cos takiego sie czyta w dwudziestym pierwszym wieku,w kraju uwazajacym sie za demokratyczny i nowoczesny,to jedynie zostaje taki,malo inteligentny "dow_cip" :o ..-przerazajaca sytuacja..przerazajacy kraj,a raczej ludzie,ktorzy nim "rzadza" i maja decyzyjnosc nawet w tak delikatnych i oczywistych dla innych landow kwestiach p czlowiek jak cos takiego czyta,to czuje jedynie bezradnosc i umacnia sie w przeswiadczeniu,ze dobrze zrobil,ze wyjechal lub planuje wyjechac,bo tak delikatne kwestie tu nawet,podlegaja ocenie czleka,ktore de facto,nie ma zielonego pojecia o czym bzdurzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ Naczelny Sąd Administracyjny w wyroku z 8 kwietnia br., sygn. akt I FSK 2136/13, powołując się na orzeczenia TSUE, odmówił podatnikowi prawa do odliczenia VAT z faktur za zakup oleju napędowego z tego względu, że jego kontrahent (sprzedawca) okazał się nieuczciwy. NSA uznał bowiem, że odliczenia VAT może dokonać tylko ten podatnik, który podjął wszystkie działania, jakich można od niego w sposób uzasadniony oczekiwać, by upewnić się, że transakcje, w których uczestniczy, nie wiążą się z przestępstwem. } o Jak to się czyta to niby i logiczne... Ciekawe jak można się upewnić? Zadzwonić na Policję? Oczywiście nie znam tej sprawy jakoś głęboko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jest jakaś grupa społeczna zadowolona z rządow Peło-Psl? Nauczyciele - nie. Rolnicy - nie. Hutnicy - nie. Górnicy - nie. Lekarze - nie. Pielęgniarki - nie. Handlowcy - nie. Kasjerki - nie. Stoczniowcy - nie. Rybacy - nie. Kolejarze - nie. Taksówkarze - nie. Piekarze - nie. Właściciele polskich firm - nie. itd... Oprócz właścicieli zachodnich banków i korporacji, które u nas trzepią kasę mając tanią siłę roboczą a podatki płacą za granicą. Wniosek jest jeden: rządy PełO-PsL nie dbają o interesy narodu Polskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzieś ostatnio przeglądając oferty pracy widziałem mignęła mi oferta dla polskich pielęgniarek... pół lub roczny kurs językowy w trakcie kursu, kieszonkowe 900 euro. Jedyny haczyk że potem minimum 2 lata trzeba pracować w tej klinice. Nie gardzą nawet absolwentami, może być zaraz po szkole. Polska się niby rozwija.. na kredyt.. no inne kraje przecież też i z takimi płacami jednak szybciej niż my. Itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko dr Duda. Naprawić Polskę z Nim się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wałęsa, to ten co obiecywał każdemu 100 milionów, mówi teraz żeby Duda nauczył się liczyć. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm Tylko dr Duda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pan Wałęsa w Wiadomoscisch był zadowolony, że Pan Duda nie czyta z kartki w trakcie tak ważnych wystąpień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wniosek jest jeden: rządy PełO-PsL nie dbają o interesy narodu Polskiego. >>> ależ oczywiście. bardzo słuszny wniosek :-D :-D :-D przeciez wiadomo nie od dzisiaj , że PiS z Kaczyńskim na czele tak wspaniale rządzil, że Polacy po 2-ch latach ich rządów powiedzieli mu NIE :-D dzisiaj czekamy na spełnienie obietnic Dudy, bo jak na razie Duduś nic innego nie robi tylko ruszył w Polskę zeby wspomóc kampanie wyborczą PiSu :( ps co jeszcze obieca Polakom???? :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.08.08 x a tam a tam przeciez nie od dzisiaj wiadomo, że za czasów rzadów PO + PSL kk jest prześladowany, Polskę trzeba odbudowac ze zgliszczy jak mowi PiS i dodaj, ze mamy biedę z nedzą . to widac gołym okiem przecież :-D :-D :-D TYLKO PiS OBIECA NAM TO CO CHCEMY USŁYSZEĆ !!! TYLKO PiS !!! :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin
Jak łatwo przewidzieć PiS, jeśli dojdzie do władzy, będzie niepowodzenia zwalać na rządy PO+PSL.. 😴 o Słyszałem właśnie jak pani premiera Kopacz mówiła.. cytat z pamięci więc może być niedokładny.. "tym którzy mówią że Polaska powiatowa się zwija, przypomnę że wybudowaliśmy (ileś tam) orlików, (ileś tam) żłobków". :D Czyli klepiesz biedę lub niedojadasz, ale za to możesz popatrzyć sobie na orliki i żłobka. :D o { Zgodnie z raportem GUS-u okazuje się, że prawie 3 mln Polaków żyje w skrajnym ubóstwie. }

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duda nic nie robi ! Jest już prezydentem 168 godzin i nie spełnił jeszcze żadnej swej obietnicy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, z czego młodzi się tu cieszą, że wybrano Dudę. Tacy oświeceni, nowocześni wolnorynkowcy, a popierają konserwatywnego socjalistę? Coś tu nie gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×