Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WYBORY

Polecane posty

Gość gość
otulona_snem dziś (A mowa była o wypadku w Alpach w tym roku...smiech.gifTe twoje nieudolne próby manipulacji sa naprawdę żałosne... )Pjuz c***isalam pare razy,ale jak widac nie przyswoiles-wiec powtorze dosadniej gowno mnie obchodzi GW,dyskusja dotyczy Smolenska,chcesz bzdurzyc o GW zaloz nowy temat i tam sie udzielaj,a nie na moim topickuxxxMowa była o wypadku w Alpach i kłamstwa na ten temat wypowiedzianego przez tego "twojego" esbeka.Poczytaj włąsne posty i to co się tutaj dzieje od "paru stron".Jak widac i w tej sprawie jesteś oderwana od rzeczywistości...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem dziś (Wiem dokładnie tyle co ty, otulona, na jego temat. Jest emerytem. Taką pełni 'funkcje".smiech.gif)Pwydaje ci sie ze wiesz,pseudomagistrze od siedmiu bolesci xxxNie wydaje mi się a wiem.Skąd wiem? Z publikacji. Nawet pod tym artykułem o którym pisałaś jest to stwierdzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona_snem
jakbym chciala cie znalezc,to doskonale wiesz,ze nie byloby to dla mnie zadnym problemem,pytanie po co? :D-co do reszty to moge jedynie switowac to tak :D p i jeszcze raz tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem dziś (TORa też nie używam bo nie mam powodu do ukrywania się.0Ptakie samo klamstwo,jak to ze kiedykolwiek widziales promotora na oczy xxx:D:D:DNo tak. Używam TORa i pisze pod własnym nickiem. Musiałbym być przynajmniej takim idiotą jak ty... A nie jestem bo to co ja piszę tutaj ma poparcie w faktach i rzeczywistości, w przeciwieństwie do debilizmów wypisywanych przez ciebie otulona...:DI to tyle.xJak ktoś chce podyskutować to zapraszam ma jeszcze trochę czasu.Ale oczywiście dyskusja merytoryczna, z argumentami, związana z rzeczywistymi wydarzeniami czyli nie taka jaką usiłuje prowadzić tutaj otulona czy myrevin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem dziś nie,piszesz z TORA na orange,chociazby zakladajac o mnie obrzydliwe tematy,dwa dni temu dales popisxxI po co tak kłamiesz otulona?Teraz już wiem na pewno skąd biorą się twoje opinie na mój temat i czym "zaraziłaś" iftar.To bzdury otulona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niczego nie rozgryzłaś otulona. Nigdy nie zakładałem żadnego topiku na twój temat. Żałosna jesteś i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak widać...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem dziś moja rada-nic juz wiecej nie pisz i zamilcz,bo sie pograzaszxxNie mam zamiaru milczeć jeśli ktoś, posądza mnie o coś czego nie zrobiłem czyli zwyczajnie pomawia.A swoje rady powinnas umieścić w bardziej do tego stosownym miejscu znajdującym się poniżej pleców...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PO CO JEDNO Z DRUGIM GADA???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto się czubi ten się lubi :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaraz po uchwaleniu przez Sejm ustawy o in vitro eksperci Konferencji Episkopatu Polski napisali o „klęsce etyki w medycynie i w polityce”. Teraz abp Stanisław Gądecki uznał, że głosowanie w sprawie in vitro pokazało, iż cześć posłów tylko udaje katolików. Na razie przewodniczący KEP nie chce jednak mówić o nałożeniu w tej sprawie kar kościelnych. To pokazuje, że posłowie nie mają chrześcijańskiego podłoża, że udają katolików – zauważył abp Gądecki. Przewodniczący KEP dodał jednak, że w zaistniałej sytuacji trzeba najpierw ustalić dokładnie, czy należący formalnie do Kościoła posłowie wiedzieli, co robią, gdy popierali rządowy projekt ustawy, czy nie działali w błędnej wierze lub pod przymusem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupota nie opuszcza hierarchów kk Mamy gwarantowany Konstytucją rozdział kościoła od państwa i okazuje się to fikcją. Kościół to obecnie partia szczególnie uprzywilejowana. W kościołach odbywają się spędy polityczne, a ambony są mównicami dla polityków. Nie podoba mi się to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy przedstawiciel obcego państwa może zastraszać i wywierać nacisk, szantażować posłów RP. Czy nie podlega to prokuraturze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak tam księża - pedofile! Mają podłoże chrześcijańskie? W jakiego Boga wierzą? Który to Bóg pozwala krzywdzić niewinne dzieci? Zróbcie porządek w swoich szeregach, a nie dyktujcie posłom w państwie świeckim jak mają głosować. Nie damy się omamiać hipokryzji kk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
[ można być chrześcijaninem i nie pleść andronów na temat leczenie bezpłodności. Być może księżom i biskupom protestanckim jest łatwiej – zazwyczaj kwestie seksualności i zapłodnienia znają „na pełnym legalu” z własnego doświadczenia. Kończąc, chciałem po raz kolejny wyrazić swoje rozdrażnienie faktem, że hierarchowie rzymscy patrzą polskim posłom na ręce. I to w sprawach, które ich kompletnie nie dotyczą – z tego co mi wiadomo książęta Kościoła Rzymu z zapłodnienia pozaustrojowego i tak nie będą korzystać.]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spadaj z tym KK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE WIERZĘ WŁASNYM OCZOM.... 60cio letni dziad dalej przynudza w tym samym tonie, zamulona (chyba już matka?) tak samo, wtóruje im stara panna Iftara i ten od flaszki. Nie szkoda Wam życia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko nie dziad, dla ciebie Pan Dziad :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona_snem
niektorzy traca zycie na bierzaco,zyjac zyciem innych :classic_cool: 🖐️ ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, zwłaszcza na bieRZąco [ cool]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obrońcy życia apelują, by wpływać na senatorów, którzy w najbliższym czasie będą zajmować się w Senacie rządową ustawą o tzw. „leczeniu niepłodności”. Domagają się, by w konsekwencji politycy odrzucili rządowe propozycje.xObrońcy życia chcą uświadomić polityków jak wielkim zagrożeniem dla życia i zdrowia jest legalizacja in vitro. Zachęcają Polaków do włączenia się w akcję poprzez kierowanie do senatorów odpowiednich pism lub poprzez osobiste spotkania.xxZagrożeniem dla życia, jest wg tych oszołomów, fakt, że się dziecko urodzi.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem dziś niektorzy traca zycie na bierzaco,zyjac zyciem innych cool.giflapka.gif ))xgość dziś tak, zwłaszcza na bieRZąco [ cool]xxxOtulona po prostu traci zycie na "bierząco" i nikomu nic do tego...:DxxChyba nawet o sobie napisała...x"otulona_snem dziś o "polonista" na dyzurze"x:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona_snem
odezwal sie ten co,nigdy bledu ortograficznego nie zrobil :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niepotrzebnie się tłumaczysz, Otulona. To woda na młyn dla tego psychopaty. Z nim się nie rozmawia, powinno się go traktować jak insekta, kiedy to do Was dotrze? Ale chyba lubicie takie przepychanki, powiem tak, z góry jesteście na straconej pozycji, tam gdzie u Was emocje, ludzkie odruchy, u psychopaty shatyna czysta, zimna kalkulacja i obślizgła, zgniła moralność. Miłego dnia :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie jest shatyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×