Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WYBORY

Polecane posty

Gość gość
czego tu nie napisala to i tak ty sobie wygoglujesz jak wyglada zycie w DE,lacznie z usuwaniem ciazy,zatem trwaj w tym swoim przekonaniu dalej i finitoxxJAk widac z podanych źródeł to nie moje przekonanie a rzeczywistosć opisana przez najbardziej zorientowanego czyli lekarza który przeprowadza aborcję w Niemczech.A wiec okazało się, ze to ty nie masz o tym pojęcia i posługujesz się tym co jedna Helga drugiej Heldze w maglu (mangel) powiedziała...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty juz zupelnie odleciales w jakies dziwne krainy bajaniaxxTo też próba obrażenia.Jak widzisz wszystko co napisałem jest oparte na faktach z rzeczywistości wziętych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poza tym chetnie poczytam,cozem ja takiego pisalam z tlumacza google,bylbys uprzejmy wkleic?xxNiestety to jest na jednym z zablokowanych topów.A teraz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heh..smieszny jestes z ta swoja moralnoscia. nie jest jeszcze czlowiekiem to mozna ta istote zabic. skoro niczym innym jak czlowiekiem nie moze sie stac to jest to zbrodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest troche tak jakby twoja corke ktos probowal zgwalcic, ale jednak jeszcze tego nie zrobil i zdazyla sie uwolnic. do gwaltu nie doszlo, tzn ze draniowi bys popuscil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn a czemu coś z Frondy dawno nie było ? :-):-):-) Teraz Fronda niech Terlikowski się ucieszy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona_snem
Shatyn dziś p o rany julek,jaka fenomenalna pamiec :Dskoro tak dobrze pamietasz,ze bylo to na zablokowanym topie,to moze twoja genialna pamiec i znajomosc niemieckiego pozwoli ci odtworzyc z uzasadnieniem dlaczego uwazasz,ze uzywalam jakiegokolwiek translatora do tlumaczenia? pewnie ogolnie po DE poruszam sie z translatorem :D ty to mnie nigdy nie przestaniesz chlopie bawic do lez :D p a co do tego twojego linka,to w zadnej mierze znajac realia w DE mnie ten lekarz nie przekonuje,artykul prawdopodobnie pisany na zamowienie by relatywizowac morderstwo,poza tym kazdy land rzadzi sie swoimi prawami jak i kazda prywatna klinika,w moim landzie kobiety,ktore chca usunac ciaze podawane sa takim procedurom,o jakich napisalam wczesniej,zeby cokolwiek pisac o danym kraju trzeba w nim byc i pozyc,a nie wklejac jakies wywiadziki z netu,takze powtorze wroc z krainy bajania,chociaz w sumie siedz tam,bo gdybys sie mial zderzyc z rzeczywistoscia to byloby to bardzo bolesne zdarzenie :D 🖐️ ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pogadaj z nim po niemiecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja się zgadzam z Shatynem że aborcja nie jest morderstwem i powinna być legalna przynajmniej do pewnego etapu ciąży ale za to bez weryfikacji przyczyn. Natomiast nie rozumiem, dlaczego Platforma Obywatelska mając od 2010 r. pełnię władzy nic w tym zakresie nie zrobiła i utrzymała katolicki zaścianek. Wyjasni mi ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Upadła znowu! Boże przebacz mi. Przebacz mi też, że piszę to na tym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eh..aborcja jest zbrodnia. a PO jest do PiSu bardziej podobna niz sie ludziom wydaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_iftar_ dziś Shatyn może zmień nicka i zakładaj topiki o bardziej zakamuflowanej nazwiexxNie zwykłem uciekać przed komuchami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pod względem relacji kościół-państwo niemal się nie różnią. Zatem nie rozumiem dlaczego co niektórzy używają tego właśnie argumentu w tym sporze. Przyganiał kocioł garnkowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to trudno. Niech dla ciebie będzie śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyna ma dosyć serwer.Od jego pierdół i klamstw maszyna wysiada :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli uważasz, że serwer jest mądrzejszy od ciebie bo on widzi te moje "kłamstwa" a jak ciebie o nie poprosić wraz z uzasadnieniem to nie potrafisz podac ani jednego?:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
serwer działa z pewnością lepiej niż jakiekolwiek niszczarki które tyle podpisów mieliły a topik nie liczę juz który z kolei zablokowany,a jakże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ani jednego ? Dziś caly dzień klamiesz o pogladach Szczerskiego i doskonale wiesz ze to klamstwo .I skąd ten tekst

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem skąd ten tekst.Jest opublikowany w 5 numerze Pressji:xhttp://pressje.pl/teki/pokolenie-jana-pawla-i i-o-iii-rzeczypospolitej xi nie jest żadnym ćwiczeniem na uczelni, tylko artykułem dla tego wydawnictwa, co można sprawdzić samemu wchodząc w podanym powyżej link.A teraz... Dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn jak ty dajesz radę to ja nie wiem, a tu takie PiS(ZORRO SZALEJĄCE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla przypomnienia:xSzczerski opublikował wizję Polski wg siebie i zapene... Dudy..x"Należy przekształcić izbę wyższą parlamentu w reprezentację osób zaufania publicznego, w tym przedstawicieli Kościołów chrześcijańskich z dominującą reprezentacją Episkopatu Kościoła katolickiego" - to pomysł współpracownika Dudy, posła PiS Krzysztofa Szczerskiego.>Duda wymienił dwa nazwiska swoich przyszłych doradców, wśród nich posła PiS Krzysztofa Szczerskiego. Warto więc poznać poglądy na państwo i jego pożądany kształt głoszone przez osobę mogącą mieć na ten kształt istotny wpływ.>Otóż jego zdaniem powinno to być państwo wyznaniowe. Ściślej - republika wyznaniowa. Tak właśnie: "Polska - republika wyznaniowa", zatytułował artykuł dla pisma "Pressje", w którym wyłożył swoje polityczne credo. Republika wyznaniowa to formuła znana szerzej w postaci republiki islamskiej. Szczerski modyfikuje ją w ten sposób, że miałaby to być republika katolicka. Narzędziem służącym zaprowadzeniu tej odmiany państwa wyznaniowego ma być, według postulatów Szczerskiego, dyktatura. Konkretnie: "dyktatura Ewangelii". Albowiem w Polsce "nadszedł czas rewolucji fundamentalistycznej". Konkretnie oznacza to np. oddanie biskupom bezpośredniego wpływu na władzę ustawodawczą ("należy przekształcić izbę wyższą parlamentu w reprezentację osób zaufania publicznego, w tym przedstawicieli Kościołów chrześcijańskich z dominującą reprezentacją Episkopatu Kościoła katolickiego"). A ponadto "należy przeprowadzić konsekwentną reformę prawa - w tym kodeksowego, które zaczęłoby egzekwować wartości wynikające z katalogu cnót chrześcijańskich". W ten sposób Polska stworzy oryginalny system, w którym "to, co niemoralne, jest karalne". A niemoralne jest to, co niezgodne z doktryną katolicką.xxNie dziekuj...:DxxxSpokojnie. Daję rade. Takie pikusie małe nic mi nie moga zrobić...Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zacytuj jeszcze Na Temat , Newsweeka , Krytykę Polityczną .W dup....sobie wsadz ten cytat.Szczerski śmiał się z tego zapytany przez TVN i wyjaśnił przekonywujaco co to bylo.Chyba ze ty nieomylny jak PO wiesz lepiej od Szczerskiego jakie ma poglądy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mozna nie słuchać kłamstw szczerskiego skoro można sprawdzić samemu jak naprawdę jest...Bo bajki szczerskiego kłamcy są tylko bajkami.xszczerski napisał :" Krzysztof Szczerski‏@KSzczerski@appel_anna Proszę Pani! ten tom Pressji to był zbiór tekstów jak mogłaby wyglądać PL gdyby nie była taka jaka jest; to FIKCJE LITERACKIE"atytuł numeru Pressji jest taki:"Pokolnenie Jana Pawła II o II Rzeczpospolitej"I żadne kłamstwo tego nie zmieni bo samemu mozna wejść w ten link:http://pressje.pl/teki/pokolenie-jana-pawla-ii-o-iii-rzeczypospoliteji samemu sprawdzić jak wygląda prawda.Dobranoc powiedziałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strategia PO kłamać i zaprzeczać to strategia Shatyna kłamać klamac klamac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobranoc wam shatyn powiedział,idzcie spać grzecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokoszka naj
Wyśpij się Shatynku bo jutro kolejny ciężki dzień, pełen walki z komuchami xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barranek
Glos Cadyka wybral Komorowskiego 'Czlowiekiem Roku' i jest to wlasciwie calkiem sluszna koncepcja, poniewaz chocby sam wystep stojac na krzesle speakera w obcym parlamencie polegajacy na uzyciu slawnego japonskiego zdania 'chodzzzzz szhoguuunnniie ' co oznacza 'azor do nogi ' -jest niewatpliwym swiatowym ewenementem w zakresie polityki miedzynarodowej GC moze to inaczej tlumaczy , ale tym razem nie pomylil sie jak zwykle w swojej decyzji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Precz z likwidacją umów śmieciowych! Należy obniżyć koszty pracy. W tej chwili są takie wysokie, że ja się nie dziwię, że pracodawcy wolą zatrudniać na umowę zlecenie czy o dzieło. z reszta zleceniowka już została opodatkowana i zamiast 900 zł dostaje 600 :( paranoja i nie mogę nawet zrezygnować z tych składek na rzecz wyższej pensji. Wybrać prezydenta mogę, ale czy chce mieć odprowadzane składki na ubezpieczenie emerytalne etc. już nie. Toć ja kurde wiem, że nie będę mieć emerytury z ZUSU, bo prędzej czy później upadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin
{Nie zwykłem uciekać przed komuchami } o Bardzo, ale to bardzo rozsądnie, przed sobą nie da się uciec. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×