Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WYBORY

Polecane posty

Gość gość
Ale mógłbyś się nauczyć szanować poglady innych.xxNo to jak. Potrafisz Iftar uzasadnić te swoje słowa, wytłumaczyć o co ci chodziło?A o tych oczekiwanych zmianach możesz napisac parę słów? Co konkretnie ma czy powinno się zmienić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to właśnie wygląda.Duda wygrał dzięki tym którzy chcieli "zmiany".Ale co to za zmiana, czego ma dotyczyć itp, tego juz wyborcy Dudy nie wiedzą.To smutne...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak ich o to spytać to udają, ze właśnie zapomnieli języka polskiego...:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pocieszajace jest to ze takich ludzi jak ty jest juz coraz mniej :-) Zlepek komórek to wcześniejszy etap ewolucji człowieka, który nie chroniony będzie tylko kolejna forma antykoncepcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn nawijaj o kondonach.W tym jesteś dobry.Polityke zostaw madrzejszym od ciebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pocieszajace jest takze to , ze tacy antykk talibo - podjudzacze zaczynaja byc tepieni i wyszydzani na forume :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby Komorowski sprawdzał się na swoim stanowisku, to nikt by o zmianie nie pomyślał. Jeżeli przeszkadza ci to ze zdrajca został odsunięty od władzy to cos z toba jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
język angielski – Agatha język chiński – Ajiata język czeski – Agáta język duński – Agatha język francuski – Agathe język grecki – Αγάθη język hiszpański – Águeda język japoński – Ajiata łacina – Agatha język litewski – Agota język niemiecki – Agatha, Agathe język portugalski – Águeda język rosyjski - Агафья język słowacki – Agáta język słoweński – Agata język szwedzki – Agata język serbski – Gaèa język węgierski – Agáta język włoski – Agata język fiński – Akaata język ukraiński – Ahafiya :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie święta Agata, bezpieczna tam chata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygrałeś p.Duda to teraz pokaż co potrafisz . Wbrew wszelkim swoim deklaracją oddałem głos na Ciebie , cholerny pisowcu . W pierwszej turze skreśliłem Was wszystkich i oddałem z czystym sumieniem głos nieważny . W drugiej miałem zrobić to samo . Ani z Bronka prezydent , ani w Tobie nadzieja . Mój głos zawdzięczasz Lisowi ! Tylko i wyłącznie ! Jak się czepił Twojego dziecka i to jeszcze wypuszczony przez net to już wiedziałem , że masz mój głos . Tylko temu wstrętnemu zarozumialcowi to zawdzięczasz . To teraz się wykazuj , żebym tego nie żałował . I trzymaj się z daleka od Kaczyńskiego !!! To zło w najgorszej postaci . Powodzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaz musztardowy
Shatyn z Tobą jest jak z osłem ( bez urazy nie chodzi mi o obrażanie tak jak pomarańczom ) , uparty jesteś byle postawić na swoim. Napisałem wystarczająco długi post by uzasadnić swój poglad i by był zrozumiany. Życie jest wartością nadrzędną wobec "brzuszka" kobiety i żadne Twoje gimnastyki tego nie zmienia. Pytanie: kiedy to zycie ma byc chronione - czy tak jak chce KK od zygoty bo to już dziecko ( dla mnie bzdura ) czy później. Rozporządzanie swoim brzuchem - to jest skrót myślowy jakiego używasz, oczywiście racja ale kobieta nie rozporządza brzuchem tylko zawartością swojej macicy - uściśliłem to co ty napisałeś bardzo nieściśle a wiem że lubisz ścisłość , logiczność i precyzyjność więc w zasadzie powinieneś mnie pochwalić :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona chemikiem jestem miernym a i biologiem już ie tak dobrym jak kilkanaście lat temu ale dziękuję za miłe słowo. Twoje wyjaśnienie przegranej Kaczyńskiego przyjmuję ale mi chodziło o zachowanie się PIS-u bo wygranej Bronka. PO nie mówi o nieporozumieniu. xxx Zdębiałem jak dowiedziałem się że PO odcina się od Komorowskiego. Facet nie wetował im ustaw a Kopacz go popierała i dała kasę na kampanię. Nie tylko ja zdębiałem, bo posłuchałem sobie tłok fm i Kim Renaty czy Millera LEszka ( grabarza SLD ) i mają podobne zdanie. Jest to nie fair i jest to sygnał dla wyborców PO że mają ich w jeszcze większej doopie niż wcześniej. Komorowski zdobył blisko 50% głosów. PO mówi: mamy to w doopie, Komorowski to samotny wilk który przegrał. Kuriozalne, niesmaczne i żenujące. Wystarczająco PO mnie w*******a od paru lat by tym gestem mnie wk****ić na maksa. Liczę na pojawienie się nowej partii centrowej na scenie politycznej bo k*****a nie ręcze za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na Kukiza zagłosowałem tuylko symbolicznie, to nie mój kandydat i to co wypowiadał podczas kampanii i po niej... też mnie zdumiewa i wk*****a , facet wcale nie jest taki anty systemowy skoro poparł Dudę a jak to zrobił ? Bardzo inteligentnie bo werbalnie tego zrobić nie musiał. Wystarczyło "walić" w Komorowskiego na całego, a w Dudę nie. Ja pamiętam wypowiedzi jak Kukiz walił też w PIS i w PO. Wtedy mi się podobał. Teraz jego idealizm jakby przycichł.... :-P Cóż ...życie. Polityczne dziewictwo Kukiza się skończyło a jego elektorat jest dość różnorodny i możliwe że nie tak stabilny jakby się mogło wydawać. Poparli go rzekomo także palikotowcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaz musztardowy
Co do aborcji i morderstwa. :-) Możemy używać innych słów oczywiście. Ja w sumie wprost nie napisałem że aborcja to morderstwo ale zostawmy to... Moje zdanie jest takie ( i oczywiście nie ma obowiązku by się ze mną zgadzać ): skoro życie ma wartość wyższą niż wolność ( tak jak twierdzę ) to usuwanie życia z macicy powinno odbywać się tylko w skrajnych przypadkach ( upośledzony CIĘZKO płód, zagrożenie życia kobiety itd. ) ale w żadnym wypadku usuwane nie powinno być tylko dlatego że ktoś był nieodpowiedzialnym googwniażem . Pękła prezerwatywa ? Proszę bardzo niech bierze pigłukę "po" - nie jestem przeciwny. Ale jak już zaczyna rozwijać się zygota i mamy embrion itd. ( nie jestem biegły w embriologii generalnie ) to jaka ma być sensowna przyczyna usuwania tego życia ? Jaka ? Byle jaka ? Bo ktoś tak sobie chce , bo ktoś nie upilnował się , rżnął się w krzakach bez zabezpieczenia albo też pękła mu prezerwatywa ? Jak to brzmi: usuwam życie ludzkie z macicy bo pękła prezerwatywa. No dla mnie brzmi to potwornie. Jak widać ja mam dość wyważony poglad ( nie skrajnie prawicowy jak KK i skrajnie lewicowy jak shatyn ). Takie społeczeństwo dla którego ludzkie życie w macicy jest kwestią tego czy kobieta ma ochotę czy nie ma na urodzenie, jest barbarzyńskie. Jeśli nie chce go wychowywać niech odda do rodziny zastępczej. Są pewne prawa których nie powinniśmy relatywizować i pozostawiać tzw. wolności kobiety , bo niestety świat jak i biologia sprawiedliwe nie są ale wartość Życia jest poza sporem. I ja do tego nie mieszam Boga. Dla mnie ten wątek tu jest niepotrzebny. Ja wychodzę z czysto moralno-etycznych założeń cywilizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaz musztardowy
ps. Czy kobieta jest właścicielem życia które powstaje w jej "brzuchu"? :classic_cool: Co do usuwania cięzko uszkodzonych płodów : tu chodzi o humanitaryzm, dlatego Chazan jest dla mnie takim........... nie dokończę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrym i podobno lubianym przez pacjentki ginekologiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje zdanie jest takie ( i oczywiście nie ma obowiązku by się ze mną zgadzać ): skoro życie ma wartość wyższą niż wolność ( tak jak twierdzę ) to usuwanie życia z macicy powinno odbywać się tylko w skrajnych przypadkach ( upośledzony CIĘZKO płód, zagrożenie życia kobiety itd. ) ale w żadnym wypadku usuwane nie powinno być tylko dlatego że ktoś był nieodpowiedzialnym googwniażem .xxI się nie zgadzam...:DDo trzeciego miesiąca a nawet dłużej to jest takie same życie jak ślepej kiszki...Dlatego uważam, że tak jak w normalnych krajach tak i w Polsce do trzeciego miesiąca aborcja powinna być legalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaz musztardowy
Shatyn wczoraj Zbrodnia z powodu usunięcia zlepka komórek? xxx tego kwiatka nie zauważyłem wcześniej jak i tego poniżej: xxx shatyn: "Macica jest częscią brzucha." _iftar_ wczoraj Macica jest częścią żeńskiego układu rozrodczego. Shatyn wczoraj I mieści się w brzuchu kobiety. >>> No to po kolei. Albo jest częścią brzucha albo częćcią układu rozrodczego uściślając bo wciąż jesteśmy w jakichś "dziecinnych" terminologiach. Mówić możemy o podbrzuszu jeżeli już. A macica to część układu rozrodczego w żadnym wypadku w sensie medycznym czy biologicznym częścią brzucha nie jest ale mówiąc potocznie można tak napisać w końcu to nie forum specjalistyczne. Cytacik: "Ciąża pozamaciczna zdarza się dość rzadko, bo w zaledwie ok. 1-3 proc. wszystkich przypadków. Zwykle polega na tym, że zarodek implantuje się poza jamą macicy – w jajowodzie, szyjce macicy, na jajniku. Jeszcze rzadziej, bo tylko w 1 proc. przypadków ciąż pozamacicznych, do zagnieżdżenia zarodka dochodzi w jamie brzusznej." To się nazywa ciąża brzuszna. Może o takiej niekórzy myślą mówiąc że ktoś dziecko w brzuchu nosi ;-) >>> Kopaczowa połapała się w błedzie i sprostowała na konferencji że Bronek jednak był ich kandydatem :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zarodek człowieka nie jest zlepkiem komórek to jest układ żywy wzajemnie wpływających na siebie komórek z określonym programem genetycznym zawartym w DNA ( a to znajduje się w chromosomach ). Ten "zlepek komórek" zajmuje się ur********iem określonych genów wg określonego planu, nazywa się to ekspresją genów , określone są włączane ( te które są wtedy potrzebne ) a inne nie są ur*******ne ( jeszcze). Tak więc zlepkiem komórek "to to" nie jest tylko ŻYWYM UKŁADEM. >>> ślepa kiszka...shatyn... no mógłbym Cię wyśmiać bo sam się o to prosisz takimi porównaniami. Otóż rozwijający się zarodek jest totipotencjalny a więc komórki jego dopiero się różnicują w określone tkanki , to jest proces zapoczątkowany po zaplemnieniu komórki jajowej i prowadzi do utworzenia embrionu. Ślepa kisza nie ma totipotencjalnych komórek i w nic się nie rozwija. Ale rozumiem że doktorat z nauk medyczno przyrodniczych masz w kieszeni a to co ja piszę to brednie. Wejdź więc w googla wpisz totipotencjalność, ekspresja genów, cel rozwoju zarodka a potem wpisz ślepa kiszka i sam zobaczysz jaką "głupotę " napisałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W żadnym wypadku nie można porównywać jakiegoś pojedycznego narządu czy fragmentu ciała do tego co nazywamy zarodkiem To są z punktu widzenia biologii zupełnie inne "twory" przede wszystkim patrząc od strony funkcjonalnej. Zarodek człowieka to jest zaczątek życia ludzkiego a ślepa kiszka takim zaczątkiem nie jest - zwykła logika bez wiedzy biologicznej wystarczy by nie pisać takich kuriozalnych porównań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Póki co ja nie udaję eksperta od spraw informatyki czy ekonomii 🖐️ i staram się w takich tematach nie wypowiadać za szeroko by nie popełniać błędów typu ślepa kiszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaz musztardowy
W zasadzie temat aborcji to temat bardzo poważny. Wypada znać różnicę między ślepą kiszką a embrionem by zabierać głos :-P Ale to już tak żartobliwym tonem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×